- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2011 - 12. Olympijské dny
2011 - 12. Olympijské dny
Konečné výsledky 12.OD kategorie 8. a 9. třídy - dívky | ||||
třída | 8.A | 8.B | 9.A | 9.B |
Stolní tenis | 18 | 22 | 10 | 22 |
Běh na 60 metrů | 15 | 10 | 15 | 13 |
Běh na 400 metrů | 7 | 12 | 17 | 16 |
Hod míčkem | 15 | 9 | 12 | 16 |
Skok daleký | 16 | 11 | 13 | 12 |
Orientační běh | 15 | 12 | 10 | 15 |
Orientační běh-družstva | 9 | 8 | 7 | 10 |
volejbal | 34 | 22 | 40 | 28 |
body celkem | 129 | 106 | 124 | 132 |
pořadí | 2. | 4. | 3. | 1. |
Konečné výsledky 12.OD kategorie 8. a 9. třídy - chlapci | ||||
třída | 8.A | 8.B | 9.A | 9.B |
Stolní tenis | 12 | 22 | 22 | 14 |
Běh na 60 metrů | 15 | 15 | 7 | 15 |
Běh na 400 metrů | 18 | 12 | 10 | 12 |
Hod míčkem | 9 | 11 | 13 | 19 |
Skok daleký | 12 | 18 | 10 | 12 |
Orientační běh | 15 | 7 | 17 | 13 |
Orientační běh-družstva | 9 | 7 | 10 | 8 |
florbal | 28 | 34 | 22 | 40 |
body celkem | 118 | 126 | 111 | 133 |
pořadí | 3. | 2. | 4. | 1. |
Konečné výsledky 12.OD kategorie 6. a 7. třídy - dívky | ||||
třída | 6.A | 6.B | 7.A | 7.B |
Stolní tenis | 16 | 10 | 18 | 28 |
Běh na 60 metrů | 7 | 14 | 12 | 19 |
Běh na 400 metrů | 4 | 13 | 14 | 18 |
Hod míčkem | 7 | 15 | 11 | 19 |
Skok daleký | 15 | 8 | 16 | 13 |
Běh v terénu | 11 | 17 | 12 | 13 |
Běh v terénu - družstva | 8 | 10 | 9 | 7 |
Miniházená | 22 | 34 | 28 | 40 |
body celkem | 90 | 121 | 120 | 157 |
pořadí | 4. | 2. | 3. | 1. |
Konečné výsledky 12.OD kategorie 6. a 7. třídy - chlapci | ||||
třída | 6.A | 6.B | 7.A | 7.B |
Stolní tenis | 12 | 24 | 8 | 28 |
Běh na 60 metrů | 9 | 12 | 14 | 18 |
Běh na 400 metrů | 11 | 16 | 7 | 18 |
Hod míčkem | 8 | 14 | 11 | 19 |
Skok daleký | 11 | 11 | 13 | 18 |
Běh v terénu | 10 | 16 | 12 | 14 |
Běh v terénu - družstva | 7 | 10 | 8 | 9 |
Malá kopaná | 22 | 40 | 28 | 34 |
body celkem | 90 | 143 | 101 | 158 |
pořadí | 3. | 2. | 4. | 1. |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||||
Výsledková listina - dívky | ||||||
DÍVKY | ||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1. | 7.B | Pavla Šmídlová | 0,40 | 10,02 | 9,22 | 10 |
1. | 6.B | Tereza Matoušková | 1,00 | 10,22 | 9,22 | 10 |
3. | 7.A | Dominika Trejbalová | 0,10 | 9,33 | 9,23 | 8 |
4. | 6.B | Jana Hrčáková | 0,20 | 10,01 | 9,42 | 7 |
5. | 6.A | Kepková Markéta | 1,20 | 11,01 | 9,51 | 6 |
6. | 6.A | Kristýna Velíková | 0,30 | 11,40 | 11,10 | 5 |
7. | 7.A | Denisa Požárková | 0,50 | 12,06 | 11,16 | 4 |
8. | 7.B | Nikola Andrlová | 0,00 | 13,38 | 13,38 | 3 |
DRUŽSTVA DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 6.B | 19,04 | 10 |
2. | 7.A | 20,39 | 9 |
3. | 6.A | 21,01 | 8 |
4. | 7.B | 23,00 | 7 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||||
Výsledková listina - chlapci | ||||||
CHLAPCI | ||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1. | 6.B | David Touš | 2,20 | 9,58 | 7,38 | 10 |
2. | 7.B | Pavel Toman | 1,20 | 9,02 | 7,42 | 9 |
3. | 7.A | Václav Šlajs | 1,30 | 9,21 | 7,51 | 8 |
4. | 6.A | Jan Schimmer | 1,50 | 9,46 | 7,56 | 7 |
5. | 6.B | Filip Calta | 1,40 | 9,38 | 7,58 | 6 |
6. | 7.B | David Viktora | 2,00 | 10,13 | 8,13 | 5 |
7. | 7.A | Josef Hlaváček | 2,10 | 10,24 | 8,14 | 4 |
8. | 6.A | Soukup Lukáš | 2,30 | 11,34 | 9,04 | 3 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 6.B | 15,34 | 10 |
2. | 7.B | 15,55 | 9 |
3. | 7.A | 16,04 | 8 |
4. | 6.A | 17,00 | 7 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
pořadí | Třída | původní přihlášený | body |
1. | 7.B | Karolína Mertlová | 16 |
2. | 7.A | Lucie Haišmannová | 14 |
3. | 7.B | Barbora Mertlová | 12 |
4. | 6.A | Velíková Kristýna | 10 |
5. | 6.B | Iveta Smitková | 8 |
6. | 6.A | Bartůšková Johana | 6 |
7. | 7.A | Denisa Panská | 4 |
8. | 6.B | Kateřina Jindrová | 2 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 7.B | Martin Šůs | 16 |
2. | 6.B | David Touš | 14 |
3. | 7.B | Jakub Červený | 12 |
4. | 6.B | Filip Kaiser | 10 |
5. | 6.A | Schimmer Jan | 8 |
6. | 7.A | Josef Hlaváček | 6 |
7. | 6.A | Douša Dominik | 4 |
8. | 7.A | Josef Fiala | 2 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
DÍVKY | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 8.B | Tereza Feiferlíková | 16 |
2. | 8.A | Tereza Cepníková | 14 |
3. | 9.B | Vivien Gnandigerová | 12 |
4. | 9.B | Jana Turečková | 10 |
5. | 9.A | Lucie Vrbková | 8 |
6. | 8.B | Aneta Černíková | 6 |
7. | 8.A | Markéta Vanešová | 4 |
8. | 9.A | Kateřina Drejčkoá | 2 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 9.A | Jan Šindelář | 16 |
2. | 9.B | Jan Klimeš | 14 |
3. | 8.B | Karel Pitlík | 12 |
4. | 8.B | Lukáš Smola | 10 |
5. | 8.A | Adam Sedláček | 8 |
6. | 9.A | Karel Čása | 6 |
7. | 8.A | Roman Kolář | 4 |
8. | 9.B | Ondřej Polívka | 0 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
DÍVKY | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 6.A | Josef Fiala | 16 |
2. | 6.A | Jiří Seidl | 14 |
3. | 6.B | Martin Šůs | 12 |
4. | 6.B | Pavel Toman | 9 |
5.- 6. | 7.A | Petr Pelnář | 6 |
5.- 6. | 7.A | Matyáš Běl | 6 |
7.- 8. | 7.B | Karel Pitlík | 3 |
7.- 8. | 7.B | Jan Miňo | 3 |
9. | 9.B | Holubová Veronika | 3 |
10. | 9.B | Radimáková Daniela | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Karolína Mertlová | 9,33 | 10 |
2. | 7.B | Barbora Mertlová | 9,58 | 9 |
3. | 6.B | Jana Hrčáková | 9,64 | 8 |
4. | 7.A | Martina Haišmanová | 9,65 | 7 |
5. | 6.B | Tereza Matoušková | 9,86 | 6 |
6. | 7.A | Terezie Faflíková | 9,92 | 5 |
7. | 6.A | Hřibová Veronika | 10,23 | 4 |
8. | 6.A | Bartůšková Johana | 11,03 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Martin Šůs | 8,70 | 10 |
2. | 7.A | Dominik Kovář | 9,03 | 9 |
3. | 6.B | Tomáš Pejřimovský | 9,18 | 8 |
3. | 7.B | Jaroslav Háže | 9,18 | 8 |
5. | 6.A | Schimmer Jan | 9,27 | 6 |
6. | 7.A | Fiala Patrik | 9,62 | 5 |
7. | 6.B | Matěj Jech | 9,79 | 4 |
7. | 6.A | Kůs Adam | 10,21 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Jméno | Čas | Body | |
1. | 8.A | Michaela Černá | 9,01 | 10 |
2. | 9.A | Kristýna Šedivcová | 9,23 | 9 |
2. | 9.B | Kateryna Pavlyuk | 9,23 | 9 |
4. | 8.B | Markéta Jarošová | 9,24 | 7 |
5. | 9.A | Michala Duspivová | 9,30 | 6 |
6. | 8.A | Kateřina Janková | 9,44 | 5 |
7. | 9.B | Martina Viktorová | 9,94 | 4 |
8. | 8.B | Tetyana Grudzinska | 10,21 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.B | Matěj Tolar | 7,53 | 10 |
2. | 8.B | Karel Pitlík | 7,56 | 9 |
3. | 8.A | Roman Kolář | 7,83 | 8 |
4. | 8.A | Marcel Samko | 8,34 | 7 |
5. | 8.B | Marek Šmídl | 8,34 | 6 |
6. | 9.B | Martin Čech | 8,40 | 5 |
7. | 9.A | Filip Baloun | 8,49 | 4 |
8. | 9.A | Karel Čása | 8,89 | 3 |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Karolína Mertlová | 1,20,70 | 10 |
2. | 7.A | Denisa Panská | 1,27,71 | 9 |
3. | 7.B | Pavla Šmídlová | 1,30,76 | 8 |
4. | 6.B | Jana Hrčáková | 1,34,83 | 7 |
5. | 6.B | Veronika Preslová | 1,37,13 | 6 |
6. | 7.A | Simona Dolanská | 1,39,55 | 5 |
7. | 6.A | Kepková Markéta | 1,39,76 | 4 |
8. | 6.A | Hejlová Markéta | 0 | |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Martin Rom | 1,10,02 | 10 |
2. | 6.B | David Touš | 1,18,44 | 9 |
3. | 7.B | Filip Kohout | 1,18,69 | 8 |
4. | 6.B | Denis Tomeš | 1,19,43 | 7 |
5. | 6.A | Jan Mičan | 1,28,71 | 6 |
6. | 6.A | Lukáš Soukup | 1,29,03 | 5 |
7. | 7.A | Václav Šlajs | 1,29,24 | 4 |
8. | 7.A | Josef Hlaváček | 1,31,89 | 3 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.B | Kateryna Pavlyuk | 1,18,94 | 10 |
2. | 9.A | Michaela Duspivová | 1,25,06 | 9 |
3. | 9.A | Sára Tomešová | 1,25,49 | 8 |
4. | 8.B | Lucie Faitenhanzlová | 1,26,63 | 7 |
5. | 9.B | Martina Viktorová | 1,27,48 | 6 |
6. | 8.B | Tetyana Grudzinska | 1,29,39 | 5 |
7. | 8.A | Andrea Krýdová | 1,30,00 | 4 |
8. | 8.A | Lucie Škuderová | 1,30,17 | 3 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 8.A | Roman Kolář | 1,08,29 | 10 |
2. | 9.B | Roman Vrána | 1,11,33 | 9 |
3. | 8.A | Marcel Samko | 1,11,96 | 8 |
4. | 8.B | Martin Kufner | 1,12,29 | 7 |
5. | 9.A | Ondřej Syřínek | 1,13,72 | 6 |
6. | 8.B | Jiří Trnka | 1,15,95 | 5 |
7. | 9.A | Adam Pícha | 1,18,30 | 4 |
8. | 9.B | Michal Kubovský | 1,18,73 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.B | Karolína Mertlová | 39,5 | 10 |
2. | 7.B | Pavla Šmídlová | 39,0 | 9 |
3. | 6.B | Veronika Preslová | 35,5 | 8 |
4. | 6.B | Jana Hrčáková | 30,0 | 7 |
5. | 7.A | Lucie Haišmannová | 26,0 | 6 |
6. | 7.A | Dominika Trejbalová | 25,0 | 5 |
7. | 6.A | Bajanová Michaela | 22,0 | 4 |
8. | 6.A | Barbora Linhová | 20,5 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.B | Martin Rom | 61,0 | 10 |
2. | 7.B | Jaroslav Háže | 51,0 | 9 |
3. | 6.B | David Touš | 43,0 | 8 |
4. | 7.A | Fiala Patrik | 42,0 | 7 |
5. | 6.B | Filip Kaiser | 35,0 | 6 |
6. | 6.A | Pavlíček Richard | 34,0 | 5 |
7. | 7.A | Petr Pittner | 32,5 | 4 |
8. | 6.A | Milsimer Petr | 27,0 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.B | Vivien Gnandigerová | 46,0 | 10 |
2. | 9.A | Kristýna Šedivcová | 43,0 | 9 |
3. | 8.A | Jana Kratochvílová | 42,0 | 8 |
4. | 8.A | Lucie Lídlová | 39,0 | 7 |
5. | 9.B | Kateryna Pavlyuk | 34,0 | 6 |
6. | 8.B | Anna Klimešová | 29,0 | 5 |
7. | 8.B | Aneta Černíková | 27,5 | 4 |
8. | 9.A | Tereza Müllerová | 27,0 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.B | Matěj Tolar | 70,5 | 10 |
2. | 9.B | Jakub Strýc | 59,0 | 9 |
3. | 9.A | Jan Šindelář | 56,0 | 8 |
4. | 8.B | Martin Kufner | 53,0 | 7 |
5. | 8.A | Marcel Samko | 48,5 | 6 |
6. | 9.A | David Ludvar | 43,5 | 5 |
7. | 8.B | Jiří Trnka | 43,0 | 4 |
8. | 8.A | Roman Kolář | 42,5 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.A | Michaela Černá | 421 | 10 |
2. | 9.A | Lucie Vrbková | 404 | 9 |
3. | 8.B | Lucie Faitenhanzlová | 385 | 8 |
4. | 9.B | Kateryna Pavlyuk | 381 | 7 |
5. | 8.A | Kateřina Janková | 356 | 6 |
6. | 9.B | Martina Viktorová | 340 | 5 |
7. | 9.A | Sára Tomešová | 336 | 4 |
8. | 8.B | Markéta Jarošová | 309 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.B | Karel Pitlík | 532 | 10 |
2. | 8.A | Roman Kolář | 530 | 9 |
3. | 8.B | Marek Šmídl | 463 | 8 |
4. | 9.B | Jan Klimeš | 440 | 7 |
5. | 9.A | Filip Baloun | 433 | 6 |
6. | 9.B | Martin Čech | 429 | 5 |
7. | 9.A | Adam Pícha | 403 | 4 |
8. | 8.A | Marcel Samko | 380 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.A | Denisa Panská | 366 | 10 |
2. | 7.B | Karolína Mertlová | 356 | 9 |
3. | 6.A | Řeháčková Adéla | 332 | 8 |
4. | 6.A | Linhová Barbora | 330 | 7 |
5. | 7.A | Martina Haišmanová | 321 | 6 |
6. | 6.B | Jana Hrčáková | 318 | 5 |
7. | 7.B | Pavla Šmídlová | 305 | 4 |
8. | 6.B | Tereza Matoušková | 298 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.B | Martin Šůs | 431 | 10 |
2. | 7.A | Dominik Kovář | 420 | 9 |
3. | 7.B | Jakub Červený | 394 | 8 |
4. | 6.A | Soukup Lukáš | 390 | 7 |
5. | 6.B | Tomáš Pejřimovský | 365 | 6 |
6. | 6.B | Denis Tomeš | 360 | 5 |
7. | 6.A | Čurda František | 310 | 4 |
8. | 7.A | Hlaváček Josef | 310 | 4 |
Orientační běh - 8.,9. třídy dívky | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 8.A | Lucie Škuderová | 22:41 | 8 | 10 |
2. | 9.B | Kateryna Pavlyuk | 23:43 | 8 | 9 |
3. | 8.B | Lucie Faitenhanzlová | 23:48 | 8 | 8 |
4. | 9.A | Michala Duspivová | 25:02 | 8 | 7 |
5. | 9.B | Martina Viktorová | 28:17 | 8 | 6 |
6. | 8.A | Tereza Cepníková | 29:41 | 8 | 5 |
7. | 8.B | Tereza Feiferlíková | 39:12 | 8 | 4 |
8. | 9.A | Eva Fričková | 41:12 | 8 | 3 |
DRUŽSTVA DÍVKY | ||
souč.časů | body | |
9.B | 52:00 | 10 |
8.A | 52:22 | 9 |
8.B | 63:00 | 8 |
9.A | 66:14 | 7 |
Orientační běh - 8.,9. třídy chlapci | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 8.A | Roman Kolář | 11:49 | 8 | 10 |
2. | 9.A | Martin Karez | 15:52 | 8 | 9 |
3. | 9.A | Jan Šindelář | 16:31 | 8 | 8 |
4. | 9.B | Daniel Hajšman | 17:37 | 8 | 7 |
5. | 9.B | Miloš Linhart | 19:30 | 8 | 6 |
6. | 8.A | Marcel Samko | 21:32 | 8 | 5 |
7. | 8.B | Jiří Hůrka | 22:21 | 8 | 4 |
8. | 8.B | Karel Pitlík | 31:30 | 8 | 3 |
DRUŽSTVA CHLAPCI
souč.časů
body
9.A
32:23
10
8.A
33:21
9
9.B
37:07
8
8.B
53:51
7
Celkové výsledky - kolektivní sporty
kategorie 6. a 7. třídy
Miniházená - dívky
Malá kopaná - chlapci
Pořadí
Třída
Body
Pořadí
Třída
Body
1.
6.A
40
1.
7.B
40
2.
7.B
34
2.
6.B
34
3.
7.A
28
3.
7.A
28
4.
6.B
22
4.
6.A
22
Celkové výsledky - kolektivní sporty
kategorie 8. a 9. třídy
Volejbal - dívky
Florbal - chlapci
Pořadí
Třída
Body
Pořadí
Třída
Body
1.
8.B
40
1.
8.A
40
2.
9.B
34
2.
9.C
34
3.
9.C
28
3.
8.B
28
4.
8.A
22
4.
9.B
22
5.
9.A
16
5.
9.A
16