- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2014 - 15. Olympijské dny
2014 - 15. Olympijské dny
15.olympijské dny Bolevecké základní školy proběhly ve dnech 20.6. – 26.6.2014
Závodilo se v běhu terénem, orientačním běhu, skoku dalekém, hodu míčkem, běhu na 400 metrů, běhu na 60 metrů, kopané, miniházené, florbalu a volejbalu.
Celkem se v atletických disciplínách aktivně sportovalo 95 žáků a uskutečnilo se 347 výkonů (startů).Herních disciplin se zúčastnilo 101 sportovců. Bylo odehráno 18 utkání v kolektivních sportech a 82 utkání ve stolním tenisu. Celkem na olympiádě aktivně sportovalo 121 žáků a žákyň druhého stupně, což je 78% všech žáků 2.stupně. Bylo rozdáno 149 keramických medailí a 98 diplomů. Dále bylo rozdáno 86 individuálních a 12 kolektivních cen v celkové hodnotě 15 562 Kč.
Konečné výsledky 15.OD kategorie 8. a 9. třídy - dívky | |||
třída | 8.A | 9.A | 9.B |
Stolní tenis | 11 | 36 | 26 |
Běh na 60 metrů | 21 | 19 | 15 |
Běh na 400 metrů | 15 | 18 | 21 |
Hod míčkem | 17 | 27 | 12 |
Skok daleký | 23 | 20 | 11 |
Orientační běh | 20 | 23 | 29 |
Orientační běh-družstva | 6 | 9 | 12 |
volejbal | 10 | 25 | 40 |
body celkem | 123 | 177 | 166 |
pořadí | 3. | 1. | 2. |
Konečné výsledky 15.OD kategorie 8. a 9. třídy - chlapci | |||
třída | 8.A | 9.A | 9.B |
Stolní tenis | 30 | 7 | 36 |
Běh na 60 metrů | 13 | 16 | 26 |
Běh na 400 metrů | 15 | 16 | 23 |
Hod míčkem | 16 | 12 | 27 |
Skok daleký | 11 | 17 | 26 |
Orientační běh | 29 | 18 | 25 |
Orientační běh-družstva | 12 | 6 | 9 |
florbal | 10 | 25 | 40 |
body celkem | 136 | 117 | 212 |
pořadí | 2. | 3. | 1. |
Konečné výsledky 15.OD kategorie 6. a 7. třídy - dívky | ||||
třída | 6.A | 6.B | 7.A | 7.B |
Stolní tenis | 16 | 26 | 20 | 10 |
Běh na 60 metrů | 14 | 9 | 17 | 13 |
Běh na 400 metrů | 17 | 10 | 17 | 8 |
Hod míčkem | 15 | 12 | 17 | 9 |
Skok daleký | 13 | 11 | 19 | 9 |
Běh v terénu | 30 | 9 | 23 | 15 |
Běh v terénu - družstva | 12 | 3 | 9 | 6 |
Miniházená | 10 | 20 | 40 | 30 |
body celkem | 127 | 100 | 162 | 100 |
pořadí | 2. | 3. | 1. | 3. |
Konečné výsledky 15.OD kategorie 6. a 7. třídy - chlapci | ||||
třída | 6.A | 6.B | 7.A | 7.B |
Stolní tenis | 16 | 14 | 24 | 18 |
Běh na 60 metrů | 10 | 8 | 18 | 16 |
Běh na 400 metrů | 11 | 9 | 13 | 19 |
Hod míčkem | 7 | 18 | 15 | 14 |
Skok daleký | 10 | 11 | 14 | 17 |
Běh v terénu | 19 | 12 | 14 | 33 |
Běh v terénu - družstva | 9 | 6 | 3 | 12 |
Malá kopaná | 20 | 10 | 40 | 30 |
body celkem | 102 | 88 | 141 | 159 |
pořadí | 3. | 4. | 2. | 1. |
Orientační běh - 8.,9. třídy dívky | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | chyb.kon. | body |
1. | 9.B | Veronika Preslová | 16,43 | 0 | 12 |
2. | 8.A | Natálie Burešová | 18,43 | 0 | 11 |
3. | 9.A | Johana Bartůšková | 19,33 | 0 | 10 |
4. | 9.B | Tereza Matoušková | 21,35 | 0 | 9 |
5. | 9.B | Jana Hrčáková | 21,46 | 0 | 8 |
6. | 9.A | Kateřina Zahradníková | 22,43 | 0 | 7 |
7. | 9.A | Daniela Holanová | 23,47 | 0 | 6 |
8. | 8.A | Eliška Jakešová | 68,44 | 0 | 5 |
9. | 8.A | Veronika Hřibová | 71,47 | 0 | 4 |
DRUŽSTVA DÍVKY | ||
prům.čas | body | |
9.B | 19,75 | 12 |
9.A | 21,47 | 9 |
8.A | 52,78 | 6 |
Orientační běh - 8.,9. třídy chlapci | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | chyb.kon. | body |
1. | 8.A | Michael Šmídl | 14,47 | 0 | 12 |
2. | 8.A | Marek Calta | 15,09 | 0 | 11 |
3. | 9.B | Denis Tomeš | 16,36 | 0 | 10 |
4. | 9.A | Jan Mičan | 16,37 | 0 | 9 |
5. | 9.B | Matěj Jech | 16,42 | 0 | 8 |
6. | 9.B | Filip Calta | 17,07 | 0 | 7 |
7. | 8.A | Martin Polívka | 17,49 | 0 | 6 |
8. | 9.A | Richard Pavlíček | 18,14 | 0 | 5 |
9.A | Lukáš Soukup | 35,12 | 0 | 4 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | ||
prům.čas | body | |
8.A | 15,68 | 12 |
9.B | 16,62 | 9 |
9.A | 23,21 | 6 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||
výsledková listina - dívky | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | výsledný čas | Body |
1. | 6.A | Karolína Tlstá | 7,51 | 12 |
2. | 7.A | Vlasta Šebková | 8,44 | 11 |
3. | 6.A | Alena Prantnerová | 8,45 | 10 |
4. | 7.B | Monika Preslová | 9,21 | 9 |
5. | 6.A | Barbora Císařová | 9,52 | 8 |
6. | 7.A | Nikola Haišmanová | 9,53 | 7 |
7. | 7.B | Alena Svobodová | 10,31 | 6 |
8. | 7.A | Lucie Maišlová | 10,46 | 5 |
9. | 6.B | Hana Pelešková | 10,50 | 4 |
10. | 6.B | Eliška Štefanová | 12,02 | 3 |
11. | 6.B | Bára Boudová | 13,30 | 2 |
12. | 7.B | 0 |
DRUŽSTVA DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | průměr časů | Body |
1. | 6.A | 8,49 | 12 |
2. | 7.A | 9,47 | 9 |
3. | 7.B | 9,76 | 6 |
4. | 6.B | 11,94 | 3 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||
výsledková listina - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | výsledný čas | Body |
1. | 7.B | Jan Faitenhanzl | 7,27 | 12 |
2. | 7.B | Petr Sovák | 7,40 | 11 |
3. | 7.B | Patrik Michl | 7,51 | 10 |
4. | 6.A | Daniel Marek | 7,58 | 9 |
5. | 7.A | Marko Spivak | 8,02 | 8 |
6. | 6.A | Vojtěch Baloun | 8,28 | 7 |
7. | 6.B | Martin Benedikt | 8,45 | 6 |
8. | 6.B | Šimon Smrček | 8,48 | 5 |
9. | 7.A | Jakub Hrůza | 9,51 | 4 |
10. | 6.A | Kryštof Parák | 10,29 | 3 |
11. | 7.A | Tomáš Waska | 10,31 | 2 |
12. | 6.B | Dominik Farkas | 10,46 | 1 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | průměr časů | Body |
1. | 7.B | 7,39 | 12 |
2. | 6.A | 8,72 | 9 |
3. | 6.B | 9,13 | 6 |
4. | 7.A | 9,28 | 3 |
Vytrvalostní běh (12 min.) 8. a 9. třídy | ||||
Výsledková listina - dívky | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | naběhnuté metry | Body |
1. | 9.B | Karolína Mertlová | 2570 | 12 |
2. | 9.B | Petra Hrabáková | 2474 | 11 |
3. | 8.B | Jana Hrčáková | 2423 | 10 |
4. | 9.B | Pavla Šmídlová | 2257 | 9 |
5. | 8.B | Dominika Trejbalová | 2246 | 8 |
6. | 8.A | Markéta Kepková | 2143 | 7 |
7. | 9.A | Marie Horáčková | 2050 | 6 |
8. | 8.A | Diana Vilhelmová | 2041 | 5 |
9. | 9.A | Denisa Panská | 2030 | 4 |
10. | 9.A | Terezie Faflíková | 2019 | 3 |
11. | 8.B | Iveta Smitková | 1942 | 2 |
12. | 8.A | Marta Rudlofová | 1940 | 1 |
DRUŽSTVA DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Součet metrů | Body |
1. | 9.B | 7301 | 12 |
2. | 8.B | 6611 | 9 |
3. | 8.A | 6124 | 6 |
4. | 9.A | 6099 | 3 |
Vytrvalostní běh (12 minut) 8. a 9. třídy | ||||
Výsledková listina - chlapci | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | naběhnuté metry | Body |
1. | 8.B | Jakub Wolf | 2920 | 12 |
2. | 9.B | Jaroslav Háže | 2905 | 11 |
3. | 8.B | Tomáš Pejřimovský | 2735 | 10 |
4. | 9.A | Václav Šlajs | 2728 | 9 |
5. | 9.B | Martin Červený | 2671 | 8 |
6. | 9.B | Daniel Černoch | 2562 | 7 |
7. | 8.B | Marek Zelenka | 2410 | 6 |
8. | 8.A | Martin Buček | 2376 | 5 |
9. | 9.A | Petr Pittner | 2265 | 4 |
10. | 9.A | Jiří Seidl | 2222 | 3 |
11. | 8.A | Adam Kůs | 2029 | 2 |
12. | 8.A | Martin Kostlivý | 1524 | 1 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Součet metrů | Body |
1. | 9.B | 8138 | 12 |
2. | 8.B | 8065 | 9 |
3. | 9.A | 7215 | 6 |
4. | 8.A | 5929 | 3 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
pořadí | Třída | jméno | body |
1. | 6.B | Natálie Minářová | 16 |
2. | 7.A | Karolína Cepníková | 14 |
3. | 6.A | Alena Prantnerová | 12 |
4. | 6.B | Anna Sieberová | 10 |
5. | 7.B | Monika Preslová | 8 |
6. | 7.A | Magdaléna Jindrová | 6 |
7. | 6.A | Kristýna Bertlová | 4 |
8. | 7.B | Alena Svobodová | 2 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 7.A | Jakub Hrůza | 16 |
2. | 6.A | Matěj Hofrajtr | 14 |
3. | 7.B | Jan Prantner | 12 |
4. | 6.B | Jan Kokoška | 10 |
5. | 7.A | Marko Spivak | 8 |
6. | 7.B | Dominik Krátký | 6 |
7. | 6.B | Jan Čechura | 4 |
8. | 6.A | Tomáš Lenfeld | 2 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
DÍVKY | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 9.B | Iveta Smitková | 16 |
2. | 9.A | Michaela Bajanová | 14 |
3. | 9.A | Johana Bartůšková | 12 |
4. | 9.A | Barbora Linhová | 10 |
5. | 9.B | Kateřina Jindrová | 8 |
6. | 8.A | Anežka Janušová | 6 |
7. | 8.A | Michaela Šebková | 4 |
8. | 9.B | Tereza Matoušková | 2 |
9. | 8.A | Martina Vuová | 1 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 8.A | Petr Legát | 16 |
2. | 9.B | David Touš | 14 |
3. | 9.B | Filip Kaiser | 12 |
4. | 9.B | Marek Zelenka | 10 |
5. | 8.A | Marek Schinabek | 8 |
6. | 8.A | Marek Calta | 6 |
7. | 9.A | Jan Mičan | 4 |
8. | 9.A | František Čurda | 2 |
9. | 9.A | Dominik Douša | 1 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 6.A | Kateřina Sýkorová | 8,98 | 10 |
2. | 7.A | Michaela Šolcová | 9,34 | 9 |
3. | 7.A | Diana Sokolyuk | 9,86 | 8 |
3. | 7.B | Lenka Krupová | 9,86 | 8 |
5. | 6.B | Anna Sieberová | 9,89 | 6 |
6. | 7.B | Monika Preslová | 10,02 | 5 |
7. | 6.A | Klára Zelenková | 10,17 | 4 |
8. | 6.B | Iveta Procházková | 10,70 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Tomáš Waska | 8,80 | 10 |
2. | 7.B | Jan Faitenhanzl | 8,88 | 9 |
3. | 7.A | Marko Spivak | 9,00 | 8 |
4. | 7.B | Kryštof Egermaier | 9,07 | 7 |
5. | 6.A | Daniel Marek | 9,14 | 6 |
6. | 6.B | Jan Šmrha | 9,82 | 5 |
7. | 6.A | Jakub Cipra | 10,73 | 4 |
8. | 6.B | Jaroslav Kočka | 10,87 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Jméno | Čas | Body | |
1. | 9.B | Jana Hrčáková | 9,48 | 10 |
2. | 8.A | Veronika Hřibová | 9,50 | 9 |
3. | 9.A | Markéta Kepková | 9,54 | 8 |
4. | 8.A | Natálie Burešová | 9,92 | 7 |
4. | 9.A | Žaneta Duchková | 9,92 | 7 |
6. | 8.A | Natálie Majerová | 9,94 | 5 |
7. | 9.A | Kateřin Zahradníková | 10,10 | 4 |
8. | 9.B | Veronika Preslová | 10,22 | 3 |
9. | 9.B | Tereza Matoušková | 10,22 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.B | Denis Tomeš | 7,81 | 10 |
2. | 9.A | Jan Schimmer | 8,07 | 9 |
2. | 9.B | Jakub Wolf | 8,07 | 9 |
4. | 9.B | David Touš | 8,12 | 7 |
5. | 8.A | Michael Šmídl | 8,51 | 6 |
6. | 8.A | Dominik Štěrba | 8,57 | 5 |
7. | 9.A | František Čurda | 8,61 | 4 |
8. | 9.A | Lukáš Soukup | 8,74 | 3 |
9. | 8.A | Lukáš Kušion | 8,86 | 2 |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Nikola Haišmanová | 1,25,98 | 10 |
2. | 6.A | Kateřina Sýkorová | 1,27,05 | 9 |
3. | 6.A | Samanta Moreno | 1,33,12 | 8 |
4. | 7.A | Lucie Maišlová | 1,33,90 | 7 |
5. | 6.B | Natálie Minářová | 1,37,18 | 6 |
6. | 7.B | Lenka Krupová | 1,39,40 | 5 |
7. | 6.B | Barbora Rumlová | 1,40,31 | 4 |
8. | 7.B | Alena Svobodová | 1,40,32 | 3 |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Petr Sovák | 1,16,50 | 10 |
2. | 7.B | Patrik Michl | 1,16,78 | 9 |
3. | 7.A | Marko Spivak | 1,24,14 | 8 |
4. | 6.A | Ondřej Marek | 1,24,86 | 7 |
5. | 6.B | Martin Benedikt | 1,26,37 | 6 |
6. | 7.A | Artom Nester | 1,29,56 | 5 |
7. | 6.A | Tomáš Kellich | 1,35,87 | 4 |
8. | 6.B | Jaroslav Kočka | 1,36,56 | 3 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.A | Markéta Kepková | 1,25,43 | 10 |
2. | 9.B | Jana Hrčáková | 1,27,15 | 9 |
3. | 8.A | Natálie Burešová | 1,29,56 | 8 |
4. | 9.B | Veronika Preslová | 1,35,02 | 7 |
5. | 9.A | Katka Zahradníková | 1,37,64 | 6 |
6. | 9.B | Tereza Matoušková | 1,39,84 | 5 |
7. | 8.A | Tereza Fussová | 1,42,96 | 4 |
8. | 8.A | Veronika Hřibová | 1,44,85 | 3 |
9. | 9.A | Johana Bartůšková | 1,58,71 | 2 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.B | Jakub Wolf | 1,05,41 | 10 |
2. | 9.A | Jan Schimmer | 1,06,83 | 9 |
3. | 8.A | Marek Calta | 1,10,65 | 8 |
4. | 9.B | Marek Zelenka | 1,11,33 | 7 |
5. | 9.B | Matěj Jech | 1,11,87 | 6 |
6. | 9.A | Jan Mičan | 1,13,40 | 5 |
7. | 8.A | Martin Polívka | 1,17,20 | 4 |
8. | 8.A | Petr Legát | 1,17,57 | 3 |
9. | 9.A | Dominik Douša | 1,21,13 | 2 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.A | Lucie Maišlová | 34,5 | 10 |
2. | 6.A | Barbora Císařová | 32,0 | 9 |
3. | 6.B | Barbora Rumlová | 30,0 | 8 |
4. | 7.A | Vlasta Šebková | 27,5 | 7 |
5. | 6.A | Barbora Svárovská | 26,0 | 6 |
5. | 7.B | Monika Preslová | 26,0 | 6 |
7. | 6.B | Lenka Zachová | 24,0 | 4 |
8. | 7.B | Alena Svobodová | 17,0 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 6.B | Jan Čechura | 48,0 | 10 |
2. | 7.A | Marko Spivak | 44,5 | 9 |
3. | 6.B | Darek Zach | 39,0 | 8 |
4. | 7.B | Sam Cimický | 38,5 | 7 |
4. | 7.B | Kryštof Egermaier | 38,5 | 7 |
5. | 7.A | David Zíka | 34,0 | 6 |
7. | 6.A | Matěj Hofrajtr | 33,0 | 4 |
8. | 6.A | Jakub Cipra | 22,0 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.B | Jana Hrčáková | 41,0 | 10 |
2. | 9.B | Veronika Preslová | 31,5 | 9 |
3. | 9.A | Daniela Přerovská | 30,0 | 8 |
3. | 9.B | Iveta Smitková | 30,0 | 8 |
5. | 8.A | Michaela Šebková | 28,0 | 6 |
6. | 9.A | Barbora Linhová | 26,0 | 5 |
7. | 9.A | Žaneta Duchková | 24,5 | 4 |
8. | 8.A | Tereza Štípková | 22,0 | 3 |
8. | 8.A | Veronika Hřibová | 22,0 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.B | Dominik Kubát | 58,5 | 10 |
2. | 9.B | David Touš | 58,0 | 9 |
3. | 9.B | Filip Kaiser | 56,0 | 8 |
4. | 8.A | Dominik Štěrba | 53,0 | 7 |
4. | 9.A | Jakub Řezníček | 53,0 | 7 |
6. | 8.A | Marek Calta | 52,5 | 5 |
7. | 8.A | Jan Kočička | 48,0 | 4 |
8. | 9.A | Martin Kostlivý | 37,0 | 3 |
9. | 9.A | František Čurda | 36,5 | 2 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.A | Vlasta Šebková | 383 | 10 |
2. | 7.A | Diana Sokolyuk | 373 | 9 |
3. | 6.B | Barbora Rumlová | 355 | 8 |
4. | 6.A | Barbora Svárovská | 342 | 7 |
5. | 6.A | Kristýna Bertlová | 339 | 6 |
6. | 7.B | Alena Svobodová | 325 | 5 |
7. | 7.B | Natálie Kostlivá | 318 | 4 |
8. | 6.B | Lenka Zachová | 279 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.A | Marko Spivak | 421 | 10 |
2. | 7.B | Patrik Michl | 420 | 9 |
3. | 7.B | Jan Faitenhanzl | 390 | 8 |
4. | 6.A | Daniel Marek | 389 | 7 |
5. | 6.B | Martin Benedikt | 372 | 6 |
6. | 6.B | Darek Zach | 360 | 5 |
7. | 7.A | David Zíka | 300 | 4 |
8. | 6.A | Tomáš Kellich | 294 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.A | Eliška Jakešová | 344 | 10 |
2. | 9.A | Michaela Bajanová | 342 | 9 |
3. | 9.A | Kateřina Zahradníková | 330 | 8 |
4. | 8.A | Adéla Rosenbergerová | 321 | 7 |
5. | 8.A | Natálie Majerová | 320 | 6 |
6. | 9.B | Veronika Preslová | 310 | 5 |
7. | 9.B | Tereza Matoušková | 308 | 4 |
8. | 9.A | Adéla Řeháčková | 301 | 3 |
9. | 9.B | Kateřina Jindrová | 260 | 2 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 9.B | Matěj Jech | 487 | 10 |
2. | 9.B | Denis Tomeš | 478 | 9 |
3. | 9.A | Lukáš Soukup | 451 | 8 |
4. | 9.B | Filip Kaiser | 426 | 7 |
5. | 8.A | Michael Šmídl | 425 | 6 |
6. | 9.A | Jan Mičan | 410 | 5 |
7. | 9.A | Petr Milsimer | 408 | 4 |
8. | 8.A | Dominik Štěrba | 405 | 3 |
9. | 8.A | Jan Kočička | 375 | 2 |
Celkové výsledky - kolektivní sporty | |||||
kategorie 6. a 7. třídy | |||||
Miniházená - dívky | Malá kopaná - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Body | Pořadí | Třída | Body |
1. | 7.A | 40 | 1. | 7.B | 40 |
2. | 6.A | 30 | 2. | 7.A | 30 |
3. | 7.B | 20 | 3. | 6.A | 20 |
Celkové výsledky - kolektivní sporty | |||||
kategorie 8. a 9. třídy | |||||
Volejbal - dívky | Florbal - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Body | Pořadí | Třída | Body |
1. | 8.B | 40 | 1. | 9.B | 40 |
2. | 9.B | 32 | 2. | 8.B | 32 |
3. | 9.A | 24 | 3. | 9.A | 24 |
4. | 8.A | 16 | 4. | 8.A | 16 |