- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2019 - 20. Olympijské dny
- 2019 - 20. Olympijské dny - pokračování
2019 - 20. Olympijské dny - pokračování
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
pořadí | Třída | jméno | body |
1. | 6.A | Barbora Loskotová | 16 |
2. | 7.A | Anna Tesařová | 14 |
3. | 6.B | Nikola Kárníková | 12 |
4. | 6.A | Michaela Veselá | 10 |
5. | 7.A | Anna Eliah de Frutos | 8 |
6. | 7.A | Anna Koubková | 6 |
7. | 6.B | Anht Ngo | 4 |
8. | 6.B | Barbora Kubínová | 2 |
9. | 6.A | Barbora Praisová | 1 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 6.B | Jan Švarc | 16 |
2. | 6.B | František Tomka | 14 |
3. | 6.A | Tomáš Lapský | 12 |
4. | 6.A | Marek Bouda | 10 |
5. | 7.A | Tomáš Bělohlavý | 8 |
6. | 6.B | Jáchym Krepindl | 6 |
7. | 6.A | Matěj Půta | 4 |
8. | 7.A | Hoang An Tuan Vo | 2 |
9. | 7.A | Maxim Čížek | 1 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
DÍVKY | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 9.A | Soňa Eliášová | 16 |
2. | 8.B | Tereza Ryšavá | 14 |
3. | 9.A | Nikol Poláková | 12 |
4. | 9.A | Aneta Schwarczová | 10 |
5. | 8.B | Lucie Ryšavá | 8 |
6. | 8.A | Adriana Šmídová | 6 |
7. | 8.A | Lucie Waldmannová | 4 |
8. | 8.B | Jana Šlégrová | 2 |
9. | 8.A | dsc. | 0 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 8.B | Jan Kabát | 16 |
2. | 9.A | Jan Ripka | 14 |
3. | 9.A | Jan Běle | 12 |
4. | 9.A | Martin Bečvář | 10 |
5. | 8.A | Adam Vykydal | 8 |
6. | 8.A | Vojtěch Fencl | 6 |
7. | 8.A | Jaroslav Říhánek | 4 |
8. | 8.B | Štěpán Trejbal | 2 |
9. | 8.B | Ján Gondek | 1 |
20.olympijské dny BZŠ | 6.A | 6.B | 7.A | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
6.A | miniházená | 24:16 | 28:27 | 4 | 52:43 | 1. | 40 |
6.B | 16:24 | 6.,7.třídy dívky | 10:34 | 0 | 26:68 | 3. | 10 |
7.A | 27:28 | 34:10 | 26.6.2019 | 2 | 61:38 | 2. | 25 |
20.olympijské dny BZŠ | 6.A | 6.B | 7.A | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
6.A | KOPANÁ | 5:2 | 8:1 | 6 | 13:3 | 1. | 40 |
6.B | 2:5 | 6.,7.třídy | 3:0 | 3 | 5:5 | 2. | 25 |
7.A | 1:8 | 0:3 | 26.6.2019 | 0 | 1:11 | 3. | 10 |
20.olympijské dny BZŠ | 8.A | 8.B | 9.A | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
8.A | Florbal | 5:10 | 3:5 | 0 | 8:15 | 3. | 10 |
8.B | 10:5 | 8.,9.třídy | 2:9 | 3 | 12:14 | 2. | 25 |
9.A | 5:3 | 9:2 | 26.6.2019 | 6 | 14:5 | 1. | 40 |
20. olympijské dny BZŠ | 8.A | 8.B | 9.A | BODY | SETY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
8.A | VOLEJ | 2:0 50:44 | 1:1 47:46 | 5 | 3:1 | 97:90 | 1. | 40 |
8.B | 0:2 44:50 | BAL | 1:1 46:42 | 2 | 1:3 | 90:92 | 3. | 10 |
9.A | 1:1 46:47 | 1:1 42:46 | DÍVKY | 2 | 2:2 | 88:93 | 2. | 25 |
<<< 2019 - 20. Olympijské dny - 1.cast