Právě se nacházíte

Vánoční dárky pro třídu 5.B

17.12.2018  |  Ostatní

Vánoční  dárky pro třídu 5.B

Blíží se vánoční svátky a i naše třída se na ně velmi těší. Asi jsme byli všichni moc hodní, protože dárky jsme začali od našich maminek dostávat již 29.11.2018. Obdrželi jsme krásný adventní věnec ze stříbrného smrku , který zdobí 4 červené svíčky. Již tuto neděli se jedna z nich rozzáří krásným žlutým plamenem. 

Odpoledne většina třídy strávila v Jump studiu, kam nás pozvala další z našich maminek. Pobyt na trampolínách trval sice jen jednu hodinu, ale všichni jsme si to užili. Paní učitelka třídní i paní asistentka skákaly opatrně, ale my jsme se do toho vrhli s plným nasazením. Většina létala vzduchem jako opravdoví cirkusoví akrobaté a ti ostatní se snažili, aby je brzy v tomto umění dohonili. Jirka dokonce vymyslel nový způsob jak vyzrát na zrychlující se kolotoč. Po hodině skákání jsme byli všichni zpocení ,ale šťastní, jak jsme si to odpoledne společně užili. Ani naše maminky, pod jejichž dohledem jsme po celou dobu byli, neprotestovaly, protože si konečně v klidu popovídaly u dobré kávy.

Nadělování tímto ještě nekončí, protože nás čeká 5.12.návštěva pana Mikuláše s čerty a 20.12. třídní posezení u stromečku a tam se jistě nějaké další dárky objeví. Abychom nezapomněli na naše blízké, tak jim 20.12. vyrobíme plovoucí ořechy. S tím nám pomůže další naše maminka, která nám na výrobu dodá potřebný materiál. Všem našim maminkám moc děkujeme a úplně všem přejeme nádherné Vánoce. Užijte si je!                            

                                                                                                                     Žáci třídy 5.B

Aktuality

Vánoční besídka v Bolevecké základní škole

Vánoční besídka v Bolevecké základní škole

V pondělí 17. 12. 2018 ožil sál RESPIRIA BZŠ návštěvou rodičů nejmladších žáků 1. stupně. Již v 15 hodin začalo vystoupení žáků 2. A. Ti si nacvičili s paní učitelkou mnoho pěkných písní,... Pokračovat

Projekt Čertí den v 1.B

Projekt Čertí den v 1.B

Ve středu 5.12.2018 se naše výuka proměnila v čertí školu v rámci projektu Čertí den. Všichni jsme se převlékli za čertíky a plnili čertí úkoly, které pro nás připravila paní učitelka. Navštívil ná... Pokračovat

1.B na Vánočních trzích

1.B na Vánočních trzích

18.12.2018 v rámci prvouky s námi paní učitelka vyrazila na náměstí Republiky na Vánoční trhy, které neodmyslitelně patří k adventnímu času. Pozorně jsme si prohlédli be... Pokračovat

Vánoční posezení u stromečku

Vánoční posezení u stromečku

Příchod Vánoc jsme společně se 110 dětmi ve školní družině přivítali 18.12.2018 posezením u stromečku. Děti z 2.B si připravily kulturní vystoupení – pohádku O koblížkovi. Divadelní kroužek předst... Pokračovat

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Ve středu 5.12. navštívili naši školu jako každoročně tři čerti v doprovodu dvou andělů a moudrého Mikuláše. Nejprve navštívili nulté ročníky, poté zamířili do prvních a druhých tříd naší... Pokračovat

Vánoční dárky pro třídu 5.B

Vánoční  dárky pro třídu 5.B

Blíží se vánoční svátky a i naše třída se na ně velmi těší. Asi jsme byli všichni moc hodní, protože dárky jsme začali od našich maminek dostávat již 29.11.2018. Obdrželi js... Pokračovat

Mikulášská nadílka v 0. A

Mikulášská nadílka v 0. A

V pondělí 3.12. jsme obě přípravné třídy shlédly hudebně – vzdělávací program O polepšeném čertovi v L- klubu. Společně s čertíkem BLEŠÁKEM FEŠÁKEM a MIKULÁŠEM jsme si zaz... Pokračovat

Do ZOO za zvířátky z pohádek

Do ZOO za zvířátky z pohádek

V pondělí 19. 11. vyrazily oba přípravné ročníky do ZOO na výukový program Zvířátka z pohádek. Třída 0. A se svezla tramvají, zatímco 0.B se rozhodla, že půjde pěšky.... Pokračovat

Šikulové a Fištróni

Šikulové a Fištróni

V pondělí 19.11. si žáci 3.-5. tříd zasoutěžili ve vědomostní celodružinové soutěži „Fištróni“. Při plnění úkolů uplatňovali nejen své poznatky, ale zapojovali i své logické myšlení. Absolvovali celkem ... Pokračovat

Ježek Ježura

Ježek Ježura

Vskutku originální pohádku „Ježek Ježura“ dovezli v úterý 20.11.2018 do prostor naší školní družiny naši staří dobří známí z divadélka „Kašpárek“. Lesní i městská zvíř... Pokračovat

Archiv aktualit