Právě se nacházíte

Vánoční dárky pro třídu 5.B

17.12.2018  |  Ostatní

Vánoční  dárky pro třídu 5.B

Blíží se vánoční svátky a i naše třída se na ně velmi těší. Asi jsme byli všichni moc hodní, protože dárky jsme začali od našich maminek dostávat již 29.11.2018. Obdrželi jsme krásný adventní věnec ze stříbrného smrku , který zdobí 4 červené svíčky. Již tuto neděli se jedna z nich rozzáří krásným žlutým plamenem. 

Odpoledne většina třídy strávila v Jump studiu, kam nás pozvala další z našich maminek. Pobyt na trampolínách trval sice jen jednu hodinu, ale všichni jsme si to užili. Paní učitelka třídní i paní asistentka skákaly opatrně, ale my jsme se do toho vrhli s plným nasazením. Většina létala vzduchem jako opravdoví cirkusoví akrobaté a ti ostatní se snažili, aby je brzy v tomto umění dohonili. Jirka dokonce vymyslel nový způsob jak vyzrát na zrychlující se kolotoč. Po hodině skákání jsme byli všichni zpocení ,ale šťastní, jak jsme si to odpoledne společně užili. Ani naše maminky, pod jejichž dohledem jsme po celou dobu byli, neprotestovaly, protože si konečně v klidu popovídaly u dobré kávy.

Nadělování tímto ještě nekončí, protože nás čeká 5.12.návštěva pana Mikuláše s čerty a 20.12. třídní posezení u stromečku a tam se jistě nějaké další dárky objeví. Abychom nezapomněli na naše blízké, tak jim 20.12. vyrobíme plovoucí ořechy. S tím nám pomůže další naše maminka, která nám na výrobu dodá potřebný materiál. Všem našim maminkám moc děkujeme a úplně všem přejeme nádherné Vánoce. Užijte si je!                            

                                                                                                                     Žáci třídy 5.B

Aktuality

Přípravná třída 2019/2020

Aktuální informace o přípravné třídě naleznete zde.... Pokračovat

Přípravná třída na exkurzi v Pivovarském muzeu

Přípravná třída na exkurzi v Pivovarském muzeu

V pondělí 4. 3. jsme se vypravili tramvají na exkurzi do PIVOVARSKÉHO MUZEA. V 9 hodin ráno už na nás čekala paní průvodkyně a exkurze mohla začít. Nejprve jsme se dozvěděli, jak vlastně měst... Pokračovat

A jsou tu zase Velikonoce

A jsou tu zase Velikonoce

A jsou tu zase Velikonoce Zapoj se opět do výstavy, která se koná každoročně před Velikonocemi. (Poprvé akce proběhla v roce 2004.) Nejlepší výrobky s velikonoční tématikou opět doneste do kabinetu č.8 ... Pokračovat

Práce s nadanými žáky

Práce s nadanými žáky

Předmět Matematické praktikum funguje od školního roku 2009/2010 pod vedením Mgr. Dany Duchkové. V rámci tohoto předmětu škola - pracuje s nadanými žáky - snaží se rozvíjet jejich talent - rozvíjí nadání žáka... Pokračovat

Konverzační soutěž v angličtině

Konverzační soutěž v angličtině

5.února 2019 se konalo školní kolo konverzační soutěže v angličtině. V poslechu, konverzaci na vybrané téma a vyřešení jazykové situace se utkali pouze deváťáci. Zaslouží si poch... Pokračovat

Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže proběhlo na naší škole 13. 2.2019. Zúčastnili se žáci z nultého až pátého ročníku. Soutěžili ve 3 kategoriích. Všichni byli na soutěž výborně připraveni. Některé trochu... Pokračovat

Škola mladých archeologů

Škola mladých archeologů

Dne 14. února jsme společně navštívili Západočeské muzeum v Plzni, kde nás čekal výukový program Škola mladých archeologů. Nejprve jsme si společně s lektorkou povídali o tom ... Pokračovat

Jarní prázdniny - ŠD mimo provoz

JARNÍ PRÁZDNINY 25.2. – 1.3.2019 pro nízký zájem rodičů ŠD není v provozu.... Pokračovat

Den otevřených dveří a zápis do 1. ročníku 2019/2020

Rozhodujete se, na kterou základní školu přihlásíte své dítě? Přesvědčete se, co všechno můžeme Vašemu dítěti nabídnout v Bolevecké základní škole Plzeň. S každým dítětem se snažíme pracovat v soula... Pokračovat

1.B v ZOO Plzeň 5.2.2019 „Filipíny“

1.B v ZOO Plzeň 5.2.2019 „Filipíny“

V úterý 5.2.2019 naše třída vyrazila už podruhé do ZOO Plzeň. Tentokrát jako odměna za vysvědčení. Čekal nás výukový program „Filipíny“. Většina z nás poprvé zažila zoologickou zahradu zahalenou do s... Pokračovat

Archiv aktualit