Právě se nacházíte

Vánoční dárky pro třídu 5.B

17.12.2018  |  Ostatní

Vánoční  dárky pro třídu 5.B

Blíží se vánoční svátky a i naše třída se na ně velmi těší. Asi jsme byli všichni moc hodní, protože dárky jsme začali od našich maminek dostávat již 29.11.2018. Obdrželi jsme krásný adventní věnec ze stříbrného smrku , který zdobí 4 červené svíčky. Již tuto neděli se jedna z nich rozzáří krásným žlutým plamenem. 

Odpoledne většina třídy strávila v Jump studiu, kam nás pozvala další z našich maminek. Pobyt na trampolínách trval sice jen jednu hodinu, ale všichni jsme si to užili. Paní učitelka třídní i paní asistentka skákaly opatrně, ale my jsme se do toho vrhli s plným nasazením. Většina létala vzduchem jako opravdoví cirkusoví akrobaté a ti ostatní se snažili, aby je brzy v tomto umění dohonili. Jirka dokonce vymyslel nový způsob jak vyzrát na zrychlující se kolotoč. Po hodině skákání jsme byli všichni zpocení ,ale šťastní, jak jsme si to odpoledne společně užili. Ani naše maminky, pod jejichž dohledem jsme po celou dobu byli, neprotestovaly, protože si konečně v klidu popovídaly u dobré kávy.

Nadělování tímto ještě nekončí, protože nás čeká 5.12.návštěva pana Mikuláše s čerty a 20.12. třídní posezení u stromečku a tam se jistě nějaké další dárky objeví. Abychom nezapomněli na naše blízké, tak jim 20.12. vyrobíme plovoucí ořechy. S tím nám pomůže další naše maminka, která nám na výrobu dodá potřebný materiál. Všem našim maminkám moc děkujeme a úplně všem přejeme nádherné Vánoce. Užijte si je!                            

                                                                                                                     Žáci třídy 5.B

Aktuality

HODNOCENÍ ŽÁKŮ ZA DRUHÉ POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Vážení zákonní zástupci, žáci, v souladu s § 4 vyhlášky 211/2020 Sb., o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 201... Pokračovat

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, k 30. 4. 2020 byl ukončen zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za spolupr... Pokračovat

Celodružinová online hra – duben 2020

Celodružinová online hra – duben 2020

I v době distančního vzdělávání se snažíme poskytovat dětem školní družiny zájmovou činnost. Od Velikonoc komunikujeme s rodiči elektronicky. Začali jsme hrát celodružinovou onl... Pokračovat

Informace k přijímacímu řízení na SŠ 2020

Vážení rodiče, posílám Vám několik informací z Vyhlášky č. 232/2020 Sb. o přijímacím řízení ve školním roce 2019/2020. Termín jednotné přijímací zkoušky je pro čtyřleté obory 8. června 2020 (týká se žáků devátých tříd). Termín jednotné přijímací zkoušky pro víceletá gymnázia je 9. června 2020 (týká se žáků pátých a sedmých tříd). Náhradní termín jedno... Pokračovat

OZNÁMENÍ O STRAVOVÁNÍ

Školní jídelna obnovuje provoz od 25. 5. 2020.... Pokračovat

Informace - zajištění vzdělávacích aktivit pro žáky 1. stupně od 25.5.2020

Informace - zajištění vzdělávacích aktivit pro žáky 1. stupně od 25.5.2020... Pokračovat

Odpolední zájmová činnost žáků od 25.5.2020 - informace pro rodiče

Odpolední zájmová činnost žáků od 25.5.2020 - informace pro rodiče... Pokračovat

Informace pro přípravu žáků 9. ročníku na přijímací zkoušky na střední školy

Dokument MŠMT: „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“ Specifika pro žáky připravující se na přijímací zkoušky na SŠ v době od 11. 5. 2 ... Pokračovat

Oslovení rodičů žáků ZŠ

Vážení rodiče, z důvodu ochrany zdraví žáků i zaměstnanců a v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem byly více než 2 měsíce základní školy uzavřené. Bylo to pro Vás jistě náročné období, ale ... Pokračovat

Ve 2.B proběhla letos Noc s Andersenem netradičně na dálku

Ve 2.B proběhla letos Noc s Andersenem netradičně na dálku

V pátek 27.března měla naše třída nocovat ve škole v rámci celosvětové akce Noc s Andersenem. Bohužel se tato akce centrálně zrušila kvůli pandemii covid – 19. Protože naše paní učitelka věd... Pokračovat

Archiv aktualit