Právě se nacházíte

ZEMĚPISNÁ SOUTĚŽ EUROREBUS

21.04.2016  |  Soutěže

ZEMĚPISNÁ  SOUTĚŽ  EUROREBUS

Vědomostní soutěž Eurorebus je určena žákům základních škol i středoškolským studentům. Soutěžící jsou rozděleni do několika kategorií : Eurorebus Junior – žáci prvního stupně, kategorie ZŠ 01 – žáci 6. a 7. tříd a odpovídajících tříd víceletých gymnázií, kategorie ZŠ 02 – žáci 8. a 9. tříd a odpovídajících tříd víceletých gymnázií a kategorie SŠ – studenti středních kol.

Letošního 21. ročníku se zúčastnilo 41 žáků prvního stupně naší školy a 96 žáků druhého stupně. Na základě dostatečného počtu bodů získaných ve třech korespondenčních kolech postoupili do krajského kola žáci prvního stupně a třídy  7. B, 8. A, 8. B, 9. A a 9. B. Krajské kolo, pořádané společně pro Plzeňský        a Karlovarský kraj, se uskutečnilo 9. dubna v areálu Západočeské univerzity. Výborného výsledku dosáhli žáci 9. B Matěj Smutný, Jan Prantner a Martin Uhlíř, kteří si 5. místem vybojovali postup do celostátního finále

Děkujeme všem soutěžícím za úspěšnou reprezentaci a přejeme hodně úspěchů žákům 9. B v celostátním finále, které se bude konat v Praze 6. června.

Aktuality

HODNOCENÍ ŽÁKŮ ZA DRUHÉ POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Vážení zákonní zástupci, žáci, v souladu s § 4 vyhlášky 211/2020 Sb., o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 201... Pokračovat

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, k 30. 4. 2020 byl ukončen zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za spolupr... Pokračovat

Celodružinová online hra – duben 2020

Celodružinová online hra – duben 2020

I v době distančního vzdělávání se snažíme poskytovat dětem školní družiny zájmovou činnost. Od Velikonoc komunikujeme s rodiči elektronicky. Začali jsme hrát celodružinovou onl... Pokračovat

Informace k přijímacímu řízení na SŠ 2020

Vážení rodiče, posílám Vám několik informací z Vyhlášky č. 232/2020 Sb. o přijímacím řízení ve školním roce 2019/2020. Termín jednotné přijímací zkoušky je pro čtyřleté obory 8. června 2020 (týká se žáků devátých tříd). Termín jednotné přijímací zkoušky pro víceletá gymnázia je 9. června 2020 (týká se žáků pátých a sedmých tříd). Náhradní termín jedno... Pokračovat

OZNÁMENÍ O STRAVOVÁNÍ

Školní jídelna obnovuje provoz od 25. 5. 2020.... Pokračovat

Informace - zajištění vzdělávacích aktivit pro žáky 1. stupně od 25.5.2020

Informace - zajištění vzdělávacích aktivit pro žáky 1. stupně od 25.5.2020... Pokračovat

Odpolední zájmová činnost žáků od 25.5.2020 - informace pro rodiče

Odpolední zájmová činnost žáků od 25.5.2020 - informace pro rodiče... Pokračovat

Informace pro přípravu žáků 9. ročníku na přijímací zkoušky na střední školy

Dokument MŠMT: „Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020“ Specifika pro žáky připravující se na přijímací zkoušky na SŠ v době od 11. 5. 2 ... Pokračovat

Oslovení rodičů žáků ZŠ

Vážení rodiče, z důvodu ochrany zdraví žáků i zaměstnanců a v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem byly více než 2 měsíce základní školy uzavřené. Bylo to pro Vás jistě náročné období, ale ... Pokračovat

Ve 2.B proběhla letos Noc s Andersenem netradičně na dálku

Ve 2.B proběhla letos Noc s Andersenem netradičně na dálku

V pátek 27.března měla naše třída nocovat ve škole v rámci celosvětové akce Noc s Andersenem. Bohužel se tato akce centrálně zrušila kvůli pandemii covid – 19. Protože naše paní učitelka věd... Pokračovat

Archiv aktualit