Právě se nacházíte
  • Nacházíte se:  O škole
  • Aktuality
  • Sport
  • 1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

13.10.2017  |  Sport

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy

V naší staronové nafukovací hale jsme odehráli v pátek třináctého, tedy 13.10.2017, první turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy. Samozřejmě nemohly chybět zakládající školy – Masarykova, 31. a Bolevecké a spoluzakladatel ze ZŠ Jižní předměstí Rokycany. Navíc se turnaje zúčastnily i děti z 25. ZŠ. Ti chodí již 6. rokem. A úplně poprvé zde byly děti z 26. ZŠ (Růžovka na Borech).  

Herní výkony všech družstev byly výborné, hrálo se rychle, ale i sportovně. Svůj díl na hladkém průběhu celého turnaje mají i rozhodčí a trenéři z řad starších spolužáků. Za naší školu se o děti starali žáci a žákyně z 9. A a z 9. B. Jmenovitě Michal Bouda, Daniel Hlaváč, Nikola Kolodejová, Jonáš Krepindl, Martin Mareška, Tomáš Milsimer, Jaroslav Seidl, Natálie Skřivanová a Viktorie Šuhajdová.  To byl realizační tým, který vedl Mgr. Martin Kufner, bez jehož diplomů se žádný náš turnaj neobejde a Mgr. Tomáš Černý, který se stal hlavním rozhodčím turnaje. 

Ale nejdůležitější jsou naše hvězdy.

Za BAŽANTY to byli hlavně žáci 3.A - Jakub Čása, Pavel Janka, David Krejčík, Lukáš Kučera a Matěj März, které doplnil Šimon Šebesta a jediná slečna v našich řadách Nikola Kárníková. 

Za MAZÁKY, tedy starší děti, nastoupila tato sestava: Marek Bouda, David Hanzlík, Samuel Kolodej, Jáchym Krepindl, Jan Rupert, František Tomka a Sebastian Vítovec.

Všichni si turnaj užili a vzorně reprezentovali své třídy i celou naši školu. Těšíme se na úterý 12.12.2017, kdy budeme hrát na 31.ZŠ.

 

Zleva BAŽANTI Matěj März, Kuba Čása, Niki Kárníková, David Krejčík, Lukáš Kučera, Pavel Janka a Šíma Šebesta

Zleva MAZÁCI: divící se trenér Michal Bouda, opět zlobící vedoucí družstva Jaroslav Seidl a hráči – Jenda Rupert, Jáchym Krepindl, Fanda Tomka, Mára Bouda, David Hanzlík, Sam Kolodej, Sebastian Vítovec a rozhodčí Martin Mareška.

Aktuality

Zkvalitnění výuky v klíčových kompetencích na základních školách v Plzni – etapa III.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, z Integrovaného regionální operačního programu – ITI. Reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0008092.... Pokračovat

Sportovní odpoledne ke Dni dětí – 29.5.2018

Sportovní odpoledne ke Dni dětí – 29.5.2018

V úterý 29.5.2018 se ve školní družině opět sportovalo. Tentokrát ve spolupráci s učiteli tělesné výchovy, kteří v tělocvičnách pro děti připravili 8 stanovišť. Děti střílely do brány, na plecho... Pokračovat

Oznámení GDPR pověřence

V návaznosti na článek 37 odst. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném popověřencem pro ochranu osobních údajů Ing. Jiří Baumruk, tel. 378032207, e-mail: baumruk@plzen.eu.... Pokračovat

Centrum robotiky II. – 18.5.2018

Centrum robotiky II. – 18.5.2018

V pátek 18.5.2018 jsme se v rámci projektu PROSIT již podruhé vydali na exkurzi do Centra robotiky. Tentokrát se staršími dětmi (3. až 5. tříd). Tématem bylo programování. Děti pracovaly ve dvo... Pokračovat

Lehkoatletický trojboj – 30.4.-14.5.2018

Lehkoatletický trojboj – 30.4.-14.5.2018

Dva týdny jsme ve školní družině intenzivně sportovali. Žáci přípravných až pátých tříd běhali na 60m, házeli kriketovým míčkem a skákali do dálky. Sportovat začalo 152 žáků, všechny d... Pokračovat

Klaun a jeho kamarádi – 2.5.2018

Klaun a jeho kamarádi – 2.5.2018

V úterý 2. května k nám do školní družiny zavítal klaun Ferdinand a jeho asistentka. Děti žasly nad kouzelnickými triky, kterých se mohly přímo zúčastnit. Líbilo se jim i žonglování s růz... Pokračovat

Přírodovědná soutěž – 20. a 24.4.2018

Přírodovědná soutěž – 20. a 24.4.2018

Dvě odpoledne 20. a 24.dubna soutěžily děti v přírodovědné soutěži, kterou pořádala školní družina. Otázky a úkoly o přírodě byly připravené úměrně věku a vědomostem, a tak m... Pokračovat

Zkvalitnění výuky v klíčových kompetencích na základních školách v Plzni – etapa I.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, z Integrovaného regionální operačního programu – ITI. Reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0005897.... Pokračovat

„Noc s Andersenem“

„Noc s Andersenem“

23.března 2018 se některé třídy z naší Bolevecké základní školy Plzeň zúčastnily 18. ročníku mezinárodní akce „Noc s Andersenem“. Na naší škole jsme takto mohli přespat již potřetí. Mladší nocležníci... Pokračovat

Cena oběda pro cizí strávníky 68,- Kč.

Od 1. května 2018 bude navýšena cena oběda pro cizí strávníky na 68,- Kč.... Pokračovat

Archiv aktualit