Právě se nacházíte
  • Nacházíte se:  O škole
  • Aktuality
  • Sport
  • 1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

13.10.2017  |  Sport

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy

V naší staronové nafukovací hale jsme odehráli v pátek třináctého, tedy 13.10.2017, první turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy. Samozřejmě nemohly chybět zakládající školy – Masarykova, 31. a Bolevecké a spoluzakladatel ze ZŠ Jižní předměstí Rokycany. Navíc se turnaje zúčastnily i děti z 25. ZŠ. Ti chodí již 6. rokem. A úplně poprvé zde byly děti z 26. ZŠ (Růžovka na Borech).  

Herní výkony všech družstev byly výborné, hrálo se rychle, ale i sportovně. Svůj díl na hladkém průběhu celého turnaje mají i rozhodčí a trenéři z řad starších spolužáků. Za naší školu se o děti starali žáci a žákyně z 9. A a z 9. B. Jmenovitě Michal Bouda, Daniel Hlaváč, Nikola Kolodejová, Jonáš Krepindl, Martin Mareška, Tomáš Milsimer, Jaroslav Seidl, Natálie Skřivanová a Viktorie Šuhajdová.  To byl realizační tým, který vedl Mgr. Martin Kufner, bez jehož diplomů se žádný náš turnaj neobejde a Mgr. Tomáš Černý, který se stal hlavním rozhodčím turnaje. 

Ale nejdůležitější jsou naše hvězdy.

Za BAŽANTY to byli hlavně žáci 3.A - Jakub Čása, Pavel Janka, David Krejčík, Lukáš Kučera a Matěj März, které doplnil Šimon Šebesta a jediná slečna v našich řadách Nikola Kárníková. 

Za MAZÁKY, tedy starší děti, nastoupila tato sestava: Marek Bouda, David Hanzlík, Samuel Kolodej, Jáchym Krepindl, Jan Rupert, František Tomka a Sebastian Vítovec.

Všichni si turnaj užili a vzorně reprezentovali své třídy i celou naši školu. Těšíme se na úterý 12.12.2017, kdy budeme hrát na 31.ZŠ.

 

Zleva BAŽANTI Matěj März, Kuba Čása, Niki Kárníková, David Krejčík, Lukáš Kučera, Pavel Janka a Šíma Šebesta

Zleva MAZÁCI: divící se trenér Michal Bouda, opět zlobící vedoucí družstva Jaroslav Seidl a hráči – Jenda Rupert, Jáchym Krepindl, Fanda Tomka, Mára Bouda, David Hanzlík, Sam Kolodej, Sebastian Vítovec a rozhodčí Martin Mareška.

Aktuality

Recitační soutěž

Recitační soutěž

V úterý 27.2.2018 se na naší škole konalo školní kolo recitační soutěže. Žáci 2. až 5.tříd soutěžili ve dvou kategoriích. V první kategorii zvítězil Filip Šandora,2.místo obsadil Patrik Bezstarosti, oba ze ... Pokračovat

Malý koncert na Bolevecké základní škole

Malý koncert na Bolevecké základní škole

V pondělí 12. 2. 2018 shlédly děti z 1. stupně BZŠ koncert ve spolupráci s rodiči. Druhou vyučovací hodinu přišla maminka Krzáková s violoncellem a svojí dcerou Soňou, která hraje na housličky. K nim se přidal chla ... Pokračovat

Oznámení ze školní jídelny.

Ve dnech od 14. 2. - 16. 2. 2018 se z důvodu velké nemocnosti kuchařek budou vařit pouze 2 jídla. Děkujeme za pochopení.... Pokračovat

Konverzační soutěže v AJ

Konverzační soutěže v AJ

Začátek 2. pololetí je každoročně spojen s konáním školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Letošní proběhlo 5.2.2018. V tradičních disciplínách- poslechu s porozuměním, splně... Pokračovat

Lego soutěž – 22. a 26.1.2018

Lego soutěž – 22. a 26.1.2018

I letos se děti v družině těšily na oblíbenou „stavební“ soutěž. Ve dvou lednových dnech se sesedly k bednám s kostičkami lego a tvořily to, co umí nejlépe. Někdo rád staví architektonická ... Pokračovat

Výtvarná soutěž – 18.1.2018

Výtvarná soutěž – 18.1.2018

Ve čtvrtek 18.1.2018 se ve 3. oddělení ŠD konala výtvarná soutěž na téma Hrady, zámky a strašidla. K čistým papírům usedlo celkem 22 dětí všech věkových kategorií ze všech oddělení šk... Pokračovat

Už aby byly vánoce – 21.11.2017

Už aby byly vánoce – 21.11.2017

Po roce se k nám vrátilo Divadélko Kašpárek M+M s novou pohádkou. Dva skřítci hledali zvonečkovou vílu, která ale ztratila kouzelný zvoneček. Bez něho nebudou Vánoce. Pátrání zav... Pokračovat

Posezení u stromečku

Posezení u stromečku

Ve středu 20.12.2017 jsme se všichni z družiny sešli u vánočního stromečku v 1. oddělení, abychom si s pianem zazpívali a zahráli koledy. Dětem se předvedl pěvecký kroužek paní Vladi ... Pokračovat

4.A a UNICEF

4.A a UNICEF

4. A pomáhá chudým dětem Pondělí 11. prosince 2017 – Mezinárodní den solidarity s africkými dětmi a ženami a Světový den dětství, naše třída pojala jako dobu konání dobrých s... Pokračovat

Divadelní představení

Krásný předvánoční čas si některé naše třídy zpestřily návštěvou divadelního představení v Divadle J. K. Tyla. Třída 9. B již druhým rokem využívá předplatné tohoto divadla určené pro ž... Pokračovat

Archiv aktualit