Právě se nacházíte
  • Nacházíte se:  O škole
  • Aktuality
  • Sport
  • 1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

13.10.2017  |  Sport

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy

V naší staronové nafukovací hale jsme odehráli v pátek třináctého, tedy 13.10.2017, první turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy. Samozřejmě nemohly chybět zakládající školy – Masarykova, 31. a Bolevecké a spoluzakladatel ze ZŠ Jižní předměstí Rokycany. Navíc se turnaje zúčastnily i děti z 25. ZŠ. Ti chodí již 6. rokem. A úplně poprvé zde byly děti z 26. ZŠ (Růžovka na Borech).  

Herní výkony všech družstev byly výborné, hrálo se rychle, ale i sportovně. Svůj díl na hladkém průběhu celého turnaje mají i rozhodčí a trenéři z řad starších spolužáků. Za naší školu se o děti starali žáci a žákyně z 9. A a z 9. B. Jmenovitě Michal Bouda, Daniel Hlaváč, Nikola Kolodejová, Jonáš Krepindl, Martin Mareška, Tomáš Milsimer, Jaroslav Seidl, Natálie Skřivanová a Viktorie Šuhajdová.  To byl realizační tým, který vedl Mgr. Martin Kufner, bez jehož diplomů se žádný náš turnaj neobejde a Mgr. Tomáš Černý, který se stal hlavním rozhodčím turnaje. 

Ale nejdůležitější jsou naše hvězdy.

Za BAŽANTY to byli hlavně žáci 3.A - Jakub Čása, Pavel Janka, David Krejčík, Lukáš Kučera a Matěj März, které doplnil Šimon Šebesta a jediná slečna v našich řadách Nikola Kárníková. 

Za MAZÁKY, tedy starší děti, nastoupila tato sestava: Marek Bouda, David Hanzlík, Samuel Kolodej, Jáchym Krepindl, Jan Rupert, František Tomka a Sebastian Vítovec.

Všichni si turnaj užili a vzorně reprezentovali své třídy i celou naši školu. Těšíme se na úterý 12.12.2017, kdy budeme hrát na 31.ZŠ.

 

Zleva BAŽANTI Matěj März, Kuba Čása, Niki Kárníková, David Krejčík, Lukáš Kučera, Pavel Janka a Šíma Šebesta

Zleva MAZÁCI: divící se trenér Michal Bouda, opět zlobící vedoucí družstva Jaroslav Seidl a hráči – Jenda Rupert, Jáchym Krepindl, Fanda Tomka, Mára Bouda, David Hanzlík, Sam Kolodej, Sebastian Vítovec a rozhodčí Martin Mareška.

Aktuality

Vánoční besídka v Bolevecké základní škole

Vánoční besídka v Bolevecké základní škole

V pondělí 17. 12. 2018 ožil sál RESPIRIA BZŠ návštěvou rodičů nejmladších žáků 1. stupně. Již v 15 hodin začalo vystoupení žáků 2. A. Ti si nacvičili s paní učitelkou mnoho pěkných písní,... Pokračovat

Projekt Čertí den v 1.B

Projekt Čertí den v 1.B

Ve středu 5.12.2018 se naše výuka proměnila v čertí školu v rámci projektu Čertí den. Všichni jsme se převlékli za čertíky a plnili čertí úkoly, které pro nás připravila paní učitelka. Navštívil ná... Pokračovat

1.B na Vánočních trzích

1.B na Vánočních trzích

18.12.2018 v rámci prvouky s námi paní učitelka vyrazila na náměstí Republiky na Vánoční trhy, které neodmyslitelně patří k adventnímu času. Pozorně jsme si prohlédli be... Pokračovat

Vánoční posezení u stromečku

Vánoční posezení u stromečku

Příchod Vánoc jsme společně se 110 dětmi ve školní družině přivítali 18.12.2018 posezením u stromečku. Děti z 2.B si připravily kulturní vystoupení – pohádku O koblížkovi. Divadelní kroužek předst... Pokračovat

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Ve středu 5.12. navštívili naši školu jako každoročně tři čerti v doprovodu dvou andělů a moudrého Mikuláše. Nejprve navštívili nulté ročníky, poté zamířili do prvních a druhých tříd naší... Pokračovat

Vánoční dárky pro třídu 5.B

Vánoční  dárky pro třídu 5.B

Blíží se vánoční svátky a i naše třída se na ně velmi těší. Asi jsme byli všichni moc hodní, protože dárky jsme začali od našich maminek dostávat již 29.11.2018. Obdrželi js... Pokračovat

Mikulášská nadílka v 0. A

Mikulášská nadílka v 0. A

V pondělí 3.12. jsme obě přípravné třídy shlédly hudebně – vzdělávací program O polepšeném čertovi v L- klubu. Společně s čertíkem BLEŠÁKEM FEŠÁKEM a MIKULÁŠEM jsme si zaz... Pokračovat

Do ZOO za zvířátky z pohádek

Do ZOO za zvířátky z pohádek

V pondělí 19. 11. vyrazily oba přípravné ročníky do ZOO na výukový program Zvířátka z pohádek. Třída 0. A se svezla tramvají, zatímco 0.B se rozhodla, že půjde pěšky.... Pokračovat

Šikulové a Fištróni

Šikulové a Fištróni

V pondělí 19.11. si žáci 3.-5. tříd zasoutěžili ve vědomostní celodružinové soutěži „Fištróni“. Při plnění úkolů uplatňovali nejen své poznatky, ale zapojovali i své logické myšlení. Absolvovali celkem ... Pokračovat

Ježek Ježura

Ježek Ježura

Vskutku originální pohádku „Ježek Ježura“ dovezli v úterý 20.11.2018 do prostor naší školní družiny naši staří dobří známí z divadélka „Kašpárek“. Lesní i městská zvíř... Pokračovat

Archiv aktualit