Právě se nacházíte
  • Nacházíte se:  O škole
  • Aktuality
  • Sport
  • 1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN ligy

13.10.2017  |  Sport

1. turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy

V naší staronové nafukovací hale jsme odehráli v pátek třináctého, tedy 13.10.2017, první turnaj jubilejního 15. ročníku Plzeňské školní MOLTEN  ligy. Samozřejmě nemohly chybět zakládající školy – Masarykova, 31. a Bolevecké a spoluzakladatel ze ZŠ Jižní předměstí Rokycany. Navíc se turnaje zúčastnily i děti z 25. ZŠ. Ti chodí již 6. rokem. A úplně poprvé zde byly děti z 26. ZŠ (Růžovka na Borech).  

Herní výkony všech družstev byly výborné, hrálo se rychle, ale i sportovně. Svůj díl na hladkém průběhu celého turnaje mají i rozhodčí a trenéři z řad starších spolužáků. Za naší školu se o děti starali žáci a žákyně z 9. A a z 9. B. Jmenovitě Michal Bouda, Daniel Hlaváč, Nikola Kolodejová, Jonáš Krepindl, Martin Mareška, Tomáš Milsimer, Jaroslav Seidl, Natálie Skřivanová a Viktorie Šuhajdová.  To byl realizační tým, který vedl Mgr. Martin Kufner, bez jehož diplomů se žádný náš turnaj neobejde a Mgr. Tomáš Černý, který se stal hlavním rozhodčím turnaje. 

Ale nejdůležitější jsou naše hvězdy.

Za BAŽANTY to byli hlavně žáci 3.A - Jakub Čása, Pavel Janka, David Krejčík, Lukáš Kučera a Matěj März, které doplnil Šimon Šebesta a jediná slečna v našich řadách Nikola Kárníková. 

Za MAZÁKY, tedy starší děti, nastoupila tato sestava: Marek Bouda, David Hanzlík, Samuel Kolodej, Jáchym Krepindl, Jan Rupert, František Tomka a Sebastian Vítovec.

Všichni si turnaj užili a vzorně reprezentovali své třídy i celou naši školu. Těšíme se na úterý 12.12.2017, kdy budeme hrát na 31.ZŠ.

 

Zleva BAŽANTI Matěj März, Kuba Čása, Niki Kárníková, David Krejčík, Lukáš Kučera, Pavel Janka a Šíma Šebesta

Zleva MAZÁCI: divící se trenér Michal Bouda, opět zlobící vedoucí družstva Jaroslav Seidl a hráči – Jenda Rupert, Jáchym Krepindl, Fanda Tomka, Mára Bouda, David Hanzlík, Sam Kolodej, Sebastian Vítovec a rozhodčí Martin Mareška.

Aktuality

Centrum robotiky pořádá kroužky pro děti od 6 do 18 let.

Centrum robotiky je moderní volnočasové centrum zaměřené na vzdělávání v oblasti ICT a digitálních technologií. Již 5 let nabízí kroužky pro děti všeho věku. Konají se v odpoledních hodinách na adrese ... Pokračovat

Vítání prvňáčků na Bolevecké ZŠ Plzeň

Vítání prvňáčků na Bolevecké ZŠ Plzeň

V pondělí 3.září 2018 nám bylo potěšením přivítat na naší Bolevecké základní škole nové žáky prvních tříd. V tento významný den je doprovázeli jejich rodiče, mladší sourozenci, babičky a dědečkové. Všichn ... Pokračovat

Organizace začátku školního roku 2018/2019 na Bolevecké ZŠ Plzeň

1. ročník 3.9.2018 7.45 h - sraz s třídní učitelkou před školou 8.00 h - slavnostní zahájení 9.00 h - třídní aktiv 1. a 0. ročník Ukončení vyučování 1. a 0. ročníku 3.9. pondělí 10.00 h (přibližně)... Pokračovat

Přírodovědný kroužek ve školní družině

V letošním školním roce jsme opět otevřeli přírodovědný kroužek, kde se děti seznamovaly hravou formou s přírodou kolem nás. Na podzim si v okolí školy každý žák našel „svůj strom“, který poz... Pokračovat

Stopovačka s pokladem – 27.6.2018

Školní rok 2017 / 2018 jsme v družině zakončili tradiční stopovačkou s pokladem. Ve středu 27.6.2018 jsme se vydali po šipkách a fáborkách do okolí naší školy. Po cestě na nás čekaly různé úkoly, kter... Pokračovat

Představení divadelního kroužku – 21.6.2018

Ve druhém pololetí si divadelní kroužek školní družiny nastudoval zmodernizovanou pohádku O Červené karkulce, kterou nám ve čtvrtek 21.6.2018 představil. V pohádce vystupovali nejen tra... Pokračovat

Hrátky s historií – 11.6.2018

Pondělní odpoledne jsme si ve školní družině zpestřili soutěžemi. Tentokrát soutěžili nejmladší žáci (0. – 2. třída) a ti starší (3. – 5. třída) pomáhali na stanovištích. Malé děti cvičily svou obrat... Pokračovat

Zkvalitnění výuky v klíčových kompetencích na základních školách v Plzni – etapa III.

Projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, z Integrovaného regionální operačního programu – ITI. Reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0008092.... Pokračovat

Sportovní odpoledne ke Dni dětí – 29.5.2018

Sportovní odpoledne ke Dni dětí – 29.5.2018

V úterý 29.5.2018 se ve školní družině opět sportovalo. Tentokrát ve spolupráci s učiteli tělesné výchovy, kteří v tělocvičnách pro děti připravili 8 stanovišť. Děti střílely do brány, na plecho... Pokračovat

Oznámení GDPR pověřence

V návaznosti na článek 37 odst. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném popověřencem pro ochranu osobních údajů Ing. Jiří Baumruk, tel. 378032207, e-mail: baumruk@plzen.eu.... Pokračovat

Archiv aktualit