Právě se nacházíte

pokračování -> 2003 - 4. Olympijské dny

Výsledky - stolní tenis  
kategorie 6. a 7. třídy  
DÍVKY      
Pořadí Třída Jméno Body
1. 7.C Tereza Nová 16
2. 7.A Humpálová Denisa 14
3. 7.D Argmannová Lucie 12
4. 6.A Suryová Tereza 9
5. - 6. 7.B Jílková Veronika 6
5. - 6. 7.C Kailová Simona 6
7.- 8. 7.B Procházková Michaela 3
7.- 8. 6.A Šmídová Kristina 3
9. - 12. 6.B Blechová Anna 1
9. - 12. 7.A Trampotová Zuzana 1
9. - 12. 6.B Sedláčková Šárka 1
9. - 12. 7.D Řezáčová Monika 1
CHLAPCI      
Pořadí Jméno Třída Body
1. Fiala Marek 7.B 16
2. Hajšman Jan 7.A 14
3. Čech Miroslav 7.B 12
4. Valíček Ondřej 7.C 9
5. - 6. Šimek Pavel  6.A 7
5. - 6. Korvas Jan 7.C 7
7.- 8. Slunečko Karel 6.C 5
7.- 8. Pejčoch Marek 6.B 5
9 Kvídera Martin 6.B 3
10.- 14. Deja Jakub 6.A 1
10.- 14. Hrdina Jiří 7.D 1
10.- 14. Kačírek Roman 6.C 1
10.- 14. Chott Martin 7.D 1
10.- 14. Tichý Martin  7.A 1
DRUŽSTVA DÍVKY      
třída umíst. součet body
7.C 16+6 22 10
7.A 14+1 15 9
7.D 12+1 13 8
6.A 9+3 12 7
7.B 6+3 9 6
6.B 6+1 7 5
DRUŽSTVA CHLAPCI      
třída umíst. součet body
7.B 16+12 28 10
7.C 9+7 16 9
7.A 14+1 15 8
6.A 7+1 8 7
6.B 5+3 8 7
6.C 5+1 6 5
7.D 1+1 2 4

Orientační běh - 8.,9. třídy dívky  
Výsledková listina      
pořadí start.č. Třída Jméno    čas body
1. 87 9.C Písařová Klára   11,47 10
2. 23 8.B Veselá Lucie   11,53 9
3. 26 8.D Augustýnová Markéta   12,13 8
4. 82 9.B Grünwaldová Kristýna   13,06 7
5. 35 9.B Horčičková Iveta   14,00 7
6. 6 9.A Lazáková Radka   14,42 6
6. 100 8.C Dlesková Jitka   14,42 6
8. 52 8.C Štrosová Markéta   16,18 5
9. 4 8.B Medková Eliška   17,31 5
10. 51 9.A Hegnerová Hana   19,15 4
11. 21 8.D Šťastná Eva   22,48 4
12. 41 8.A Míková Lenka   23,46 3
13. 2 8.A Charvátová Lenka   25,30 3
14. 84 9.D Janoušková Veronika   32,16 2
15. 50 9.C Morávková Martina   33,24 2

  DRUŽSTVA dívky      
  body    souč.časů body
9.B 7+7 14 27,06 10
8.B 9+5 14 29,24 9
8.D 8+4 12 35,01 8
9.C 10+2 12 45,11 7
8.C 6+5 11   6
9.A 6+4 10   5
8.A 3+3 6   4
9.D 2 2   3
9.E 0 0   0

Orientační běh - 8.,9. třídy chlapci  
Výsledková listina      
pořadí start.č. Třída Jméno    čas body
1. 36 9.A Weinfurter Jan   9,24 10
2. 33 9.B Šrubař Zbyněk   9,42 9
3. 45 9.C Hrdlička Radomír   10,25 8
4. 18 8.A Humpál David   12,35 7
5. 67 8.B Šneberger Jan   13,01 7
6. 11 8.B Kopal Tomáš   14,50 6
7. 30 8.A Fryček Jan   15,01 6
8. 24 9.E Kolář Karel   15,03 5
9. 56 9.A Rak Milan   15,20 5
10. 16 9.E Jindřich Rudlof   15,41 4
11. 31 9.C Čmelínský Jiří   16,10 4
12. 42 8.D Hahn Pavel   18,32 3
13. 88 8.D Procházka Marek   20,17 3
14. 43 8.C Drnec Jan   28,22 2
15. 55 9.D Šnajdr Marek   31,20 2
16. 47 9.D Bebr Radek   35,12 1
17. 29 9.B Komora Antonín   14,27 1

  DRUŽSTVA chlapci      
  body    souč.časů body
9.A 10+5 15   10
8.A 7+6 13 27,36 9
8.B 7+6 13 27,51 8
9.C 8+4 12   7
9.B 9+1 10   6
9.E 5+4 9   5
8.D 3+3 6   4
9.D 2+1 3   3
8.C 2+0 2   2

Celkové  výsledky - kolektivní sporty    
kategorie 6. a 7. třídy      
Miniházená - dívky Malá kopaná - chlapci
Pořadí Třída Body Pořadí Třída Body
1 7.B 38 1 7.A 38
2 7.C 30 2 7.B 30
3 7.A 26 3 6.B 26
4 6.C 18 4 7.D 18
5 6.D 13 5. - 6. 6.A 13
6 7.D 13 5. - 6. 6.D 13
7 6.A 8 7. - 8. 6.C 8
8 6.B 8 7. - 8. 7.C 8
           
           
Celkové výsledky - kolektivní sporty    
kategorie 8. a 9. třídy      
Softbal - dívky Florbal - chlapci
Pořadí Třída Body Pořadí Třída Body
1 9.B 38 1 8.A 38
2 9.D 32 2 9.F 32
3 8.A 27 3 8.C 27
4 9.C 23 4 8.E 23
5. - 6. 8.B 18 5. - 6.  9.A 18
5. - 6. 9.A 18 5. - 6.  9.D 18
7. - 8. 8.C 13 7. - 11. 8.B 8
7. - 8. 8.D 13 7. - 11. 8.D 8
9. - 11. 8.E 8 7. - 11. 9.B 8
9. - 11. 9.E 8 7. - 11. 9.C 8
9. - 11. 9.F 8 7. - 11. 9.E 8

Aktuality

Výzva – Poznej písničku ve 4.A aneb hudební výchova netradičně

Stejně jako v pohádce Pyšná princezna máme zakázáno zpívat. Bohužel si nemůžeme ani „odskočit“ na písničku do Země krále Miroslava a tak jsme se pokusili ztvárnit písničky, které rádi zpíváme, tr... Pokračovat

Hledání velikonočního pokladu

Hledání velikonočního pokladu

Ani o velikonočních prázdninách jsme my, žáci 4.A, nezaháleli. Mimo jiné velikonoční tradice jsme zařadili do programu také pátračku po ukrytém pokladu na vrcholu Mikulka. V pokynech jsme s... Pokračovat

Organizační informace pro rodiče k provozu školy od 12.4.2021

Podmínkou je zachování homogenity jednotlivých skupin žáků jak při výuce, tak v odpoledních hodinách ve školní družině. Podmínkou návratu žáků do prostor škol je také pravidelné testová... Pokračovat

Oznámení

Oznámení... Pokračovat

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021... Pokračovat

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ. Naše škola se opět zapojila pravidelné do akce „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“, kterou organizují Plzeňské městské dopravní podniky. Podrobný postup, jak se zapojit a jak získat pro svého prvňáčka plz... Pokračovat

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 29. BŘEZNA 2021 DO 11. DUBNA 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 29. BŘEZNA 2021 DO 11. DUBNA 2021... Pokračovat

Prodloužení termínu zápisů

POZOR! TERMÍN REGISTRACE K ZÁPISŮM DO 1.ROČNÍKU PRODLOUŽEN DO 1.4.2021 DO 12 HODIN.... Pokračovat

INFORMACE ŠJ PRO RODIČE BUDOUCÍCH ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÝCH A 1. TŘÍD

INFORMACE ŠJ PRO RODIČE BUDOUCÍCH ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÝCH A 1. TŘÍD... Pokračovat

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 22. BŘEZNA 2021 DO 28. BŘEZNA 2021

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 22. BŘEZNA 2021 DO 28. BŘEZNA 2021... Pokračovat

Archiv aktualit