- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2004 - 5. Olympijské dny
- pokračování -> 2004 - 5. Olympijské dny
pokračování -> 2004 - 5. Olympijské dny
Orientační běh - 8.,9. třídy dívky | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 9.D | Augustýnová Markéta | 13:20 | 8 | 10 |
2. | 9.A | Charvátová Lenka | 13:40 | 8 | 9 |
3. | 8.D | Zavaďáková Anna | 16:49 | 8 | 8 |
4. | 9.A | Míková Lenka | 17:02 | 8 | 7 |
5. | 9.C | Štrosová Markéta | 18:25 | 8 | 6 |
6. | 8.B | Černíková Aneta | 18:41 | 8 | 6 |
6. | 8.C | Adamcová Lenka | 19:23 | 8 | 6 |
8. | 8.A | Řežábková Lucie | 20:20 | 8 | 5 |
9. | 9.B | Veselá Lucie | 30:48 | 8 | 4 |
10. | 9.C | Dlesková Jitka | 33:32 | 8 | 3 |
11. | 8.D | Pozníčková Kristýna | 33:35 | 8 | 3 |
12. | 8.A | Trampotová Zuzana | 35:07 | 8 | 2 |
13. | 8.B | Šalomová Tereza | 35:47 | 8 | 2 |
14. | 8.C | Benešová Kristýna | 40:31 | 8 | 2 |
15. | 9.B | Černá Zuzana | 41:23 | 8 | 2 |
DRUŽSTVA dívky | ||||
umísť | souč.časů | body | ||
9.A | 2 + 4 | 6 | 10 | |
8.D | 11 + 3 | 14 | 9 | |
9.C | 10 + 5 | 15 | 8 | |
8.B | 6 + 13 | 19 | 7 | |
8.A | 8 + 12 | 20 | 55:27 | 6 |
8.C | 14 + 6 | 20 | 59:54 | 5 |
9.B | 9 + 15 | 24 | 4 | |
9.D | 1 + | dsc. | 2 |
Orientační běh - 8.,9. třídy chlapci | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | body | ||
1. | 9.A | Fryček Jan | 13:01 | 8 | 10 |
2. | 9.C | Hošek Dominik | 13:59 | 8 | 9 |
3. | 8.A | Zvonař Adam | 15:44 | 8 | 8 |
4. | 8.C | Nosek Michal | 18:57 | 8 | 7 |
5. | 8.D | Kondrys Petr | 20:24 | 8 | 6 |
6. | 8.B | Buchel Petr | 21:13 | 8 | 5 |
7. | 9.C | Egermaier Petr | 21:59 | 8 | 5 |
8. | 9.B | Schut Pavel | 22:27 | 8 | 5 |
9. | 9.B | Penc Antonín | 23:36 | 8 | 4 |
10. | 9.A | Humpál David | 27:04 | 8 | 3 |
11. | 8.D | Chott Martin | 30:26 | 8 | 2 |
12. | 8.C | Krasl Filip | 32:25 | 8 | 2 |
13. | 9.D | Hahn Pavel | 18:05 | 7 | 1 |
14. | 8.A | Bidrman Jakub | 20:32 | 7 | 1 |
16. | 8.B | Holík Radek | 40:44 | 7 | 1 |
DRUŽSTVA chlapci | ||||
umísť | souč.časů | body | ||
9.C | 2 + 7 | 9 | 10 | |
9.A | 1+10 | 11 | 9 | |
8.D | 5 +11 | 16 | 50:40 | 8 |
8.C | 4+12 | 16 | 51:22 | 7 |
9.B | 8 + 9 | 17 | 6 | |
8.A | 3 + 14 | 17 | nemá k. | 5 |
8.B | 6 +16 | 22 | 4 | |
9.D | 13 + | dsc. | 2 |
Výsledky - stolní tenis | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 7.A | Stupková Kristýna | 16 |
2. | 7.A | Suryová Tereza | 14 |
3. | 7.B | Tatíčková Eliška | 12 |
4. | 6.A | Kolomazníková Mark. | 9 |
5. - 6. | 6.C | Duchoňová Katka | 6 |
5. - 6. | 6.D | Hablová Lucie | 6 |
7.- 8. | 6.A | Svobodová Aneta | 3 |
7.- 8. | 6.C | Melková Katka | 3 |
9. - 12. | 6.B | Szobonyová Anna | 1 |
9. - 12. | 6.B | Přibková Věra | 1 |
9. - 12. | 6.D | Pěnkavová Hana | 1 |
9. - 12. | 7.B | Sedláčková Šárka | 1 |
CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 7.A | Zummer Michael | 16 |
2. | 6.C | Výrut Michal | 14 |
3. | 7.B | Pejčoch Marek | 12 |
4. | 7.B | Kvídera Martin | 9 |
5. - 6. | 6.A | Košař Ondřej | 7 |
5. - 6. | 7.C | Halml Jiří | 7 |
7.- 8. | 6.C | Havlíček Tomáš | 5 |
7.- 8. | 7.C | Sliva Petr | 5 |
9 | 7.A | Šimek Pavel | 3 |
10.- 14. | 6.A | Zavadil Stanislav | 1 |
10.- 14. | 6.B | Körner Jan | 1 |
10.- 14. | 6.B | Mildorf Martin | 1 |
10.- 14. | 6.D | Kala Radek | 1 |
10.- 14. | 6.D | Krisl Jakub | 1 |
Výsledky - stolní tenis | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 8.C | Nová Tereza | 16 |
2. | 9.A | Richterová Hana | 14 |
3. | 9.C | Baxová Tereza | 12 |
4. | 8.A | Humpálová Denisa | 9 |
5.-6. | 8.D | Řezáčová Monika | 7 |
5.-6. | 9.C | Mládková Andrea | 7 |
7.-8. | 8.B | Procházková Michaela | 5 |
7.-8. | 9.A | Tomačková Jana | 5 |
9.-12. | 8.A | Trampotová Zuzana | 3 |
9.-12. | 9.B | Benczeová Karolína | 3 |
9.-12. | 9.D | Fantová Tereza | 3 |
9.-12. | 9.D | Hauerová Dagmar | 3 |
13.-16. | 8.B | Patová Klára | 1 |
13.-16. | 8.C | Kailová Simona | 1 |
13.-16. | 8.D | Argmannová Lucie | 1 |
13.-16. | 9.B | Smitková Adéla | 1 |
CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 9.B | Jílek Petr | 16 |
2. | 9.D | Mudra Petr | 14 |
3. | 9.B | Penc Antonín | 12 |
4. | 8.B | Fiala Marek | 9 |
5.-6. | 8.A | Hajšman Jan | 7 |
5.-6. | 8.B | Bartoš Martin | 7 |
7.-8. | 8.A | Tichý Martin | 5 |
7.-8. | 8.C | Valíček Ondřej | 5 |
9.-12. | 8.C | Korvas Jan | 3 |
9.-12. | 8.D | Hammer Ladislav | 3 |
9.-12. | 9.C | Egermaier Petr | 3 |
9.-12. | 9.C | Brabec David | 3 |
13.-18. | 8.D | Horák Jan | 1 |
13.-18. | 9.A | Bureš Jiří | 1 |
13.-18. | 9.A | Körner Jakub | 1 |
13.-18. | 9.D | Fiala Jan | 1 |
Celkové výsledky - kolektivní sporty | |||||
kategorie 6. a 7. třídy | |||||
Miniházená - dívky | Malá kopaná - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Body | Pořadí | Třída | Body |
1. | 6.D | 40 | 1. | 7.C | 40 |
2. | 6.C | 34 | 2. | 7.A | 34 |
3. | 7.A | 26 | 3. | 6.C | 26 |
4. | 6.B | 18 | 4. | 7.B | 18 |
5. - 6. | 6.A | 8 | 5. - 7. | 6.A | 8 |
5. - 6. | 7.B | 8 | 5. - 7. | 6.B | 8 |
5. - 7. | 6.D | 8 | |||
Celkové výsledky - kolektivní sporty | |||||
kategorie 8. a 9. třídy | |||||
Softbal - dívky | Florbal - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Body | Pořadí | Třída | Body |
1. | 9.C | 40 | 1. | 9.A | 40 |
2. | 9.D | 36 | 2. | 9.B | 36 |
3. | 9.B | 30 | 3. | 8.C | 30 |
4. | 8.D | 24 | 4. | 8.B | 24 |
5. - 6. | 8.B | 18 | 5. - 6. | 8.A | 18 |
5. - 6. | 9.A | 18 | 5. - 6. | 9.D | 18 |
7. - 8. | 8.A | 8 | 7. - 8. | 9.C | 8 |
7. - 8. | 8.C | 8 | 7. - 8. | 8.D | 8 |