Právě se nacházíte

pokračování -> 2015 - 16. Olympijské...

Výsledky - hod míčkem
kategorie 6. a 7. třídy  
DÍVKY        
Pořadí Třída Jméno Hod Body
1. 7.B Bára Rumlová 38,0 10
2. 7.A Barbora Císařová 35,0 9
3. 7.B Lenka Zachová 28,5 8
4. 6.A Martina Šmídová 28,0 7
5. 7.A Sára Kubínová 25,5 6
6. 6.B Viktorie Šuhajdová 24,0 5
7. 6.B Natálie Skřivanová 22,0 4
8. 6.A Denisa Valentová 17,0 3
         
         
Výsledky - hod míčkem
kategorie 8. a 9. třídy  
DÍVKY        
Pořadí Třída Jméno Hod Body
1. 8.B Natálie Kostlivá 35,5 10
1. 9.A Michaela Šebková 35,5 10
3. 8.A Lucie Maišlová 34,0 8
4. 8.A Vlasta Šebková 29,0 7
5. 8.A Diana Sokolyuk 26,5 6
6. 9.A Anežka Janušová 26,0 5
7. 8.B Monika Preslová 21,5 4
7. 9.A Tereza Štípková 21,5 4
9. 8.B Jana Németová 14,0 2

Výsledky - hod míčkem
kategorie 6. a 7. třídy  
CHLAPCI        
Pořadí Třída Jméno Hod Body
1. 7.B Ladislav Rychal 49,5 10
2. 7.B Jan Čechura 49,0 9
3. 7.A Dominik Moravec 45,5 8
4. 6.A Jan Hajšman 35,0 7
5. 6.A Jaroslav Seidl 32,5 6
6. 6.B Jaroslav Kočka 28,0 5
7. 7.A Tomáš Chramosta 26,0 4
8. 6.B Tomáš Raboch 25,5 3
         
         
Výsledky - hod míčkem
kategorie 8. a 9. třídy  
CHLAPCI        
Pořadí Třída Jméno Hod Body
1. 9.A Marek Calta 55,5 10
2. 8.A Jan Kočička 54,5 9
3. 9.A Dominik Štěrba 52,5 8
4. 8.A Marko Spivak 52,0 7
5. 9.A Lukáš Kušion 50,0 6
6. 8.B Sam Cimický 44,5 5
7. 8.A David Zíka 43,0 4
7. 8.B Lukáš Salivar 43,0 4
9. 8.B Dominik Krátký 34,0 2

Výsledky - skok daleký  
kategorie 6. a 7. třídy  
DÍVKY        
Pořadí Třída Jméno Dálka  Body
1. 7.A Kateřina Sýkorová 375 10
2. 7.A Kristýna Bertlová 364 9
3. 6.A Martina Šmídová 344 8
3. 7.B Anna Sieberová 344 8
5. 6.B Nikola Kolodejová 323 6
6. 6.B Adéla Medlínová 314 5
7. 7.B Iveta Procházková 311 4
8. 6.A Denisa Valentová 261 3
         
         
Výsledky - skok daleký
kategorie 8. a 9. třídy  
DÍVKY        
Pořadí Třída Jméno Dálka  Body
1. 8.A Diana Sokolyuk 390 10
2. 8.A Michaela Šolcová 372 9
3. 9.A Natálie Burešová 359 8
4. 8.B Monika Preslová 356 7
5. 8.B Alena Svobodová 355 6
6. 9.A Natálie Majerová 339 5
7. 8.A Vlasta Šebková 337 4
8. 8.B Natálie Kostlivá 331 3
9. 9.A Tereza Štípková 207 2

Výsledky - skok daleký
kategorie 6. a 7. třídy  
CHLAPCI        
Pořadí Třída Jméno Dálka Body
1. 7.B Lukáš Heřman 420 10
2. 7.B Pavel Šebek 418 9
3. 6.A Daniel Hlaváč 417 8
4. 6.B Jakub Bárta 403 7
5. 6.A Jaroslav Seidl 360 6
6. 7.A Jakub Cipra 353 5
7. 6.B Ondřej Bajana 345 4
8. 7.A Tomáš Chramosta 300 3
         
         
Výsledky - skok daleký
kategorie 8. a 9. třídy
CHLAPCI        
Pořadí Třída Jméno Dálka Body
1. 9.A Dominik Štěrba 464 10
2. 8.B Artur Dziuba 444 9
3. 9.A Lukáš Kušion 436 8
4. 9.A Petr Legát 434 7
5. 8.A Marko Spivak 425 6
6. 8.A Jakub Hrůza 396 5
7. 8.A Artem Nester 369 4
8. 8.B Adam Křenek 335 3
9. 8.B Ondřej Nový 331 2

FLORBAL CHLAPCI
16.   olympijské dny BZŠ  8.A 8.B 9.A BODY SKÓRE POŘADÍ Olympijské body
8.A FLOR 10:11   (sn) 10:9   (sn) 3 20:20 2. 25
8.B 11:10   (sn) BAL 2:10 2 13:20 3. 10
9.A 9:10   (sn) 10:2 25.6.2015 4 19:12 1 40
 
VOLEJBAL  DÍVKY
16.    olympijské dny BZŠ  8.A 8.B 9.A BODY SKÓRE POŘADÍ Olympijské body
8.A VOLEJ 0:2  31:50 2:1  53:51 2 84:101 2. 25
8.B 2:0  50:31 BAL 2:0  50:37 4 100:68 1. 40
9.A 1:2  51:53 0:2  37:50 25.6.2015 0 88:103 3 10
 
Hraje se na dva vítězné sety do 25 bodů (25 bodem set končí),nesmí se po 
podání "první přes",první podání jsou dvě a po dvou úspěšných podáních
 se střídají podávající. Vítězství = 2 body, prohra 1 bod
Olympijské body - 1.m. = 40 bodů, 2.m.= 25 bodů, 3.m.= 10 bodů
MINIKOPANÁ CHLAPCI
12.    Olympijské dny BZŠ  6.A 6.B 7.A 7.B BODY SKÓRE POŘADÍ Olympijské body
6.A KO 0:5 1:2 0:1 0 1:8 4. 22
6.B 5:0 PA 4:1 0:0 7 9:1 1. 40
7.A 2:1 1:4 0:7 3 3:12 3. 28
7.B 1:0 0:0 7:0 6.,7.tř. 7 8:0 2. 34
 
MINIHÁZENÁ
12.    Olympijské dny BZŠ  6.A 6.B 7.A 7.B BODY SKÓRE POŘADÍ Olympijské body
6.A MINI 5:9 4:15 2:25 0 11:49 4. 22
6.B 9:5 7:6 4:32 4 20:43 2. 34
7.A 15:4 6:7 ZENÁ 5:30 2 26:41 3. 28
7.B 25:2 32:4 30:5 6.,7.tř 6 87:11 1. 40
1.místo = 40 bodů  2.místo = 34b.  3.místo = 28b. 4.místo = 22 bodů

Aktuality

Výzva – Poznej písničku ve 4.A aneb hudební výchova netradičně

Stejně jako v pohádce Pyšná princezna máme zakázáno zpívat. Bohužel si nemůžeme ani „odskočit“ na písničku do Země krále Miroslava a tak jsme se pokusili ztvárnit písničky, které rádi zpíváme, tr... Pokračovat

Hledání velikonočního pokladu

Hledání velikonočního pokladu

Ani o velikonočních prázdninách jsme my, žáci 4.A, nezaháleli. Mimo jiné velikonoční tradice jsme zařadili do programu také pátračku po ukrytém pokladu na vrcholu Mikulka. V pokynech jsme s... Pokračovat

Organizační informace pro rodiče k provozu školy od 12.4.2021

Podmínkou je zachování homogenity jednotlivých skupin žáků jak při výuce, tak v odpoledních hodinách ve školní družině. Podmínkou návratu žáků do prostor škol je také pravidelné testová... Pokračovat

Oznámení

Oznámení... Pokračovat

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021... Pokračovat

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ. Naše škola se opět zapojila pravidelné do akce „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“, kterou organizují Plzeňské městské dopravní podniky. Podrobný postup, jak se zapojit a jak získat pro svého prvňáčka plz... Pokračovat

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 29. BŘEZNA 2021 DO 11. DUBNA 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 29. BŘEZNA 2021 DO 11. DUBNA 2021... Pokračovat

Prodloužení termínu zápisů

POZOR! TERMÍN REGISTRACE K ZÁPISŮM DO 1.ROČNÍKU PRODLOUŽEN DO 1.4.2021 DO 12 HODIN.... Pokračovat

INFORMACE ŠJ PRO RODIČE BUDOUCÍCH ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÝCH A 1. TŘÍD

INFORMACE ŠJ PRO RODIČE BUDOUCÍCH ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÝCH A 1. TŘÍD... Pokračovat

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 22. BŘEZNA 2021 DO 28. BŘEZNA 2021

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 22. BŘEZNA 2021 DO 28. BŘEZNA 2021... Pokračovat

Archiv aktualit