- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2006 - 7. Olympijské dny
2006 - 7. Olympijské dny
Konečné výsledky 7.OD kategorie 8. a 9. třídy - dívky | ||||||
třída | 9.A | 9.B | 8.A | 8.C | 8.B | |
Stolní tenis | 13 | 12 | 30 | 12 | 2 | |
Běh na 60 metrů | 19 | 13 | 4 | 10 | 8 | |
Běh na 400 metrů | 13 | 12 | 4 | 15 | 10 | |
Hod míčkem | 9 | 12 | 16 | 7 | 11 | |
Skok daleký | 16 | 14 | 4 | 0 | 10 | |
Orientační běh | 14 | 11 | 10 | 14 | 0 | |
Orientační běh-družstva | 10 | 8 | 7 | 9 | 0 | |
softbal | 36 | 40 | 30 | 18 | 24 | |
body celkem | 130 | 122 | 105 | 85 | 65 | |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
Konečné výsledky 7.OD kategorie 8. a 9. třídy - chlapci | ||||||
třída | 8.C | 9.A | 8.A | 9.C | 9.B | 8.B |
Stolní tenis | 20 | 9 | 17 | 4 | 21 | 4 |
Běh na 60 metrů | 16 | 15 | 4 | 5 | 14 | 11 |
Běh na 400 metrů | 15 | 10 | 9 | 5 | 11 | 10 |
Hod míčkem | 18 | 5 | 10 | 17 | 8 | 11 |
Skok daleký | 14 | 9 | 9 | 9 | 15 | 6 |
Orientační běh | 10 | 11 | 14 | 11 | 0 | 14 |
Orientační běh-družstva | 6 | 7 | 10 | 8 | 0 | 9 |
florbal | 12 | 40 | 30 | 36 | 24 | 18 |
body celkem | 111 | 106 | 103 | 95 | 93 | 83 |
pořadí | 1 | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. |
Konečné výsledky 7.OD kategorie 6. a 7. třídy - dívky | |||||
třída | 7.A | 7.C | 7.B | 6.B | 6.A |
Stolní tenis | 30 | 21 | 12 | 6 | 2 |
Běh na 60 metrů | 15 | 13 | 13 | 12 | 6 |
Běh na 400 metrů | 14 | 16 | 9 | 12 | 14 |
Hod míčkem | 16 | 16 | 11 | 9 | 4 |
Skok daleký | 17 | 8 | 15 | 9 | 7 |
Běh v terénu | 19 | 7 | 10 | 11 | 8 |
Běh v terénu - družstva | 10 | 6 | 8 | 9 | 7 |
Miniházená | 30 | 40 | 36 | 24 | 18 |
body celkem | 151 | 127 | 114 | 92 | 66 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
Konečné výsledky 7.OD kategorie 6. a 7. třídy - chlapci | |||||
třída | 7.C | 7.A | 6.B | 7.B | 6.A |
Stolní tenis | 20 | 2 | 22 | 21 | 2 |
Běh na 60 metrů | 15 | 17 | 11 | 7 | 9 |
Běh na 400 metrů | 17 | 14 | 12 | 5 | 9 |
Hod míčkem | 19 | 13 | 11 | 9 | 9 |
Skok daleký | 13 | 17 | 12 | 7 | 11 |
Běh v terénu | 17 | 8 | 12 | 3 | 15 |
Běh v terénu - družstva | 10 | 7 | 8 | 6 | 9 |
Malá kopaná | 40 | 36 | 24 | 30 | 18 |
body celkem | 151 | 114 | 112 | 88 | 82 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Frémundová Monika | 8,81 | 10 |
2. | 6.B | Pejřimovská Tereza | 9,15 | 9 |
3. | 7.B | Fenclová Pavlína | 9,19 | 8 |
4. | 7.C | Valentová Veronika | 9,24 | 7 |
5. | 7.C | Kastenová Klára | 9,33 | 6 |
6. | 7.A | Smetanová Dominika | 9,71 | 5 |
7. | 7.B | Straková Sabina | 9,75 | 5 |
8. | 6.A | Holubová Diana | 10,07 | 4 |
9. | 6.B | Karbanová Eva | 10,22 | 3 |
10. | 6.A | Lukešová Monika | 10,61 | 2 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.C | Beránek Filip | 7,93 | 10 |
2. | 7.A | Váchal Petr | 8,58 | 9 |
3. | 7.A | Sadílek Petr | 8,76 | 8 |
4. | 6.A | Altman Miroslav | 8,95 | 7 |
5. | 6.B | Mudra Lukáš | 9,27 | 6 |
6. | 7.C | Šneberger Jakub | 9,31 | 5 |
7. | 6.B | Zdebor Tomáš | 9,33 | 5 |
8. | 7.B | Kleiner Daniel | 9,44 | 4 |
9. | 7.B | Černoch Michal | 9,55 | 3 |
10. | 6.A | Aubrecht Daniel | 9,84 | 2 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Jméno | Čas | Body | |
1. | 8.C | Míková Tereza | 8,84 | 10 |
2. | 8.C | Holá Barbora | 8,87 | 9 |
3. | 8.A | Dífková Jana | 9,03 | 8 |
4. | 9.B | Hlaváčková Kateřina | 9,23 | 7 |
5. | 8.B | Martonová Eliška | 9,31 | 6 |
6. | 8.A | Hablová Lucie | 9,56 | 5 |
7. | 9.A | Stupková Martina | 9,69 | 4 |
8. | 9.B | Tatíčková Eliška | 10,03 | 3 |
9. | 8.B | Kubíčková Michaela | 11,74 | 2 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 8.C | Lenk Lukáš | 7,86 | 10 |
2. | 9.B | Pejčoch Marek | 8,11 | 9 |
3. | 9.A | Zahradník Lukáš | 8,13 | 8 |
4. | 8.B | Růžička Lukáš | 8,18 | 7 |
5. | 9.A | Zummer Michael | 8,20 | 7 |
5. | 8.C | Kovářík Ondřej | 8,26 | 6 |
7. | 9.B | Kvídera Martin | 8,32 | 5 |
8. | 8.B | Těthal Martin | 8,39 | 4 |
9. | 9.C | Halml Jiří | 8,43 | 3 |
10. | 8.A | Zavadil Stanislav | 8,70 | 2 |
11. | 9.C | Trhlík Tomáš | 8,71 | 2 |
12. | 8.A | Dvořák Tomáš | 8,72 | 2 |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Frémundová Monika | 1,21,79 | 10 |
2. | 7.C | Valentová Veronika | 1,23,23 | 9 |
3. | 6.A | Jambrichová Radka | 1,24,33 | 8 |
4. | 7.C | Kastenová Klára | 1,24,42 | 7 |
5. | 7.B | Doušová Eliška | 1,24,48 | 7 |
6. | 6.B | Pejřimovská Tereza | 1,25,25 | 6 |
8. | 6.A | Bráchová Kristýna | 1,25,28 | 6 |
9. | 7.A | Lukešová Katka | 1,26,70 | 4 |
10. | 6.B | Karbanová Eva | 1,29,47 | 3 |
11. | 7.B | Kulhánková Pavlína | 1,31,29 | 2 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Váchal Petr | 1,16,83 | 10 |
2. | 7.C | Sloup Martin | 1,17,26 | 9 |
3. | 7.C | Beránek Filip | 1,17,93 | 8 |
4. | 6.B | Mudra Lukáš | 1,18,52 | 7 |
5. | 6.A | Altman Miroslav | 1,18,64 | 7 |
6. | 6.B | Zdebor Tomáš | 1,21,26 | 5 |
7. | 7.A | Dienstbier Roman | 1,22,68 | 4 |
8. | 7.B | Kleiner Daniel | 1,24,24 | 3 |
9. | 7.B | Černoch Michal | 1,26,16 | 2 |
10. | 6.A | Pokorný Antonín | 1,26,94 | 2 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 8.B | Martonová Eliška | 1,20,11 | 10 |
2. | 8.C | Šmídová Ivana | 1,20,39 | 9 |
3. | 9.B | Hlaváčková Kateřina | 1,23,28 | 8 |
4. | 9.B | Tatíčková Eliška | 1,29,67 | 7 |
5. | 8.A | Hablová Lucie | 1,30,18 | 6 |
6. | 8.A | Dífková Jana | 1,30,19 | 6 |
7. | 9.A | Churavá Ivana | 1,31,19 | 4 |
8. | 8.C | Cihlářová Dominika | 1,31,21 | 4 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.A | Zahradník Ondřej | 1,09,12 | 10 |
2. | 9.B | Kvídera Martin | 1,09,53 | 9 |
3. | 8,C | Lenk Lukáš | 1,10,17 | 8 |
4. | 8.C | Kácha Martin | 1,11,15 | 7 |
5. | 8.B | Šroubek Vlastimil | 1,11,73 | 7 |
6. | 9.C | Trhlík Tomáš | 1,12,27 | 5 |
7. | 8.A | Valina Vít | 1,12,43 | 5 |
8. | 8.A | Zavadil Stanislav | 1,13,89 | 4 |
9. | 8.B | Walzer Václav | 1,14,80 | 3 |
10. | 9.B | Beneš Jan | 1,26,96 | 2 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.A | Frémundová Monika | 41,0 | 10 |
2. | 7.C | Čálková Markéta | 39,5 | 9 |
3. | 7.B | Straková Sabina | 35,0 | 8 |
4. | 7.C | Valentová Veronika | 34,5 | 7 |
5. | 7.A | Váchalová Klára | 34,0 | 6 |
6. | 6.B | Holubová Veronika | 31,0 | 5 |
7. | 6.B | Pejřimovská Tereza | 30,0 | 4 |
8. | 7.B | Kulhánková Pavlína | 29,0 | 3 |
9. | 6.A | Tonková Dagmar | 22,5 | 2 |
10. | 6.A | Fořtová Marcela | 21,5 | 2 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.C | Strýc Adam | 60,0 | 10 |
2. | 7.C | Beránek Filip | 55,0 | 9 |
3. | 6.B | Lapčík Aleš | 45,5 | 8 |
4. | 7.A | Dienstbier Roman | 44,0 | 7 |
5. | 7.B | Kleiner Daniel | 44,0 | 7 |
6. | 7.A | Váchal Petr | 43,5 | 6 |
7. | 6.A | Altman Miroslav | 42,0 | 5 |
8. | 6.A | Vyhnis Jakub | 39,0 | 4 |
9. | 6.B | Čejka Jakub | 38,0 | 3 |
10. | 7.B | Zummer Marek | 30,0 | 2 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.A | Frnková Kateřina | 42,5 | 10 |
2. | 8.B | Martonová Eliška | 41,5 | 9 |
3. | 8.C | Holá Barbora | 39,0 | 8 |
4. | 8.A | Matoušková Lenka | 38,0 | 7 |
5. | 9.A | Churavá Ivana | 37,5 | 6 |
6. | 8.A | Hablová Lucie | 35,5 | 5 |
7. | 9.B | Fajfrlíková Marie | 32,5 | 4 |
8. | 9.B | Hlaváčková Kateřina | 32,0 | 3 |
9. | 8.B | Kubíčková Michaela | 23,0 | 2 |
10. | 8.C | Míková Tereza | 0,0 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 8.C | Lenk Lukáš | 59,5 | 10 |
2. | 9.C | Vágner Tomáš | 56,0 | 9 |
3. | 8.C | Kovářík | 55,0 | 8 |
3. | 9.C | Holmik Viktor | 55,0 | 8 |
5. | 9.B | Jirmann Jan | 51,5 | 7 |
6. | 8.B | Růžička | 50,5 | 6 |
6. | 8.A | Košař Ondřej | 50,0 | 6 |
8. | 8.B | Körner Jan | 49,0 | 5 |
9. | 8.A | Houžvička Michael | 45,0 | 4 |
10. | 9.A | Zahradník Ondřej | 44,5 | 3 |
11. | 9.A | Deja Jakub | 42,5 | 2 |
12. | 9.B | Mareš Martin | 35,0 | 1 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.B | Martonová Eliška | 408 | 10 |
2. | 8.C | Holá Barbora | 395 | 9 |
3. | 8.A | Dífková Jana | 389 | 8 |
4. | 8.C | Šmídová Ivana | 386 | 7 |
5. | 8.A | Matoušková Lenka | 384 | 6 |
6. | 9.A | Churavá Ivana | 370 | 4 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 9.B | Pejčoch Marek | 460 | 10 |
2. | 8.C | Benedykt Radek | 450 | 9 |
3. | 9.A | Zahradník Ondřej | 442 | 8 |
4. | 8.A | Dvořák Tomáš | 432 | 7 |
5. | 9.C | Marek Jakub | 426 | 6 |
6. | 8.C | Rupert Petr | 419 | 5 |
7. | 9.B | Beneš Jan | 417 | 5 |
8. | 8.B | Těthal Martin | 409 | 4 |
9. | 9.C | Kačírek Roman | 397 | 3 |
10. | 8.B | Viesner Marian | 388 | 2 |
11. | 8.A | Košař Ondřej | 387 | 2 |
12. | 9.A | Šimek Pavel | 374 | 1 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.B | Doušová Eliška | 398 | 10 |
2. | 7.A | Frémundová Monika | 380 | 9 |
3. | 7.A | Hrabová Denisa | 375 | 8 |
4. | 6.B | Pejřimovská Tereza | 357 | 7 |
5. | 7.C | Valentová Veronika | 350 | 6 |
6. | 7.B | Fenclová Pavlína | 345 | 5 |
7. | 6.A | Bráchová Kristýna | 330 | 4 |
8. | 6.A | Holubová Dagmar | 324 | 3 |
9. | 7.C | Králová Monika | 299 | 2 |
10. | 6.B | Holubová Veronika | 283 | 2 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.C | Beránek Filip | 441 | 10 |
2. | 7.A | Váchal Petr | 386 | 9 |
3. | 7.A | Sadílek Tomáš | 381 | 8 |
4. | 6.A | Pokorný P. | 375 | 7 |
5. | 6.B | Zdebor Tomáš | 372 | 7 |
6. | 6.B | Kubovský Tomáš | 354 | 5 |
7. | 7.B | Černoch Michal | 351 | 5 |
8. | 6.A | Altman Miroslav | 348 | 4 |
9. | 7.C | Sloup Martin | 340 | 3 |
10. | 7.B | Zummer Marek | 324 | 2 |
Výsledky - běh v terénu | |||||||
kategorie 6. a 7. třídy | |||||||
DÍVKY | |||||||
Pořadí | Třída | Jméno | oprava | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1. | 7.A | Frémundová Monika | 2,00 | 11,06 | 9,06 | 10 | |
2. | 7.A | Hrabová Denisa | 2,30 | 12,45 | 10,15 | 9 | |
3. | 7.B | Doušová Eliška | 3,00 | 13,31 | 10,31 | 8 | |
4. | 6.A | Jambrichová Radka | 0,00 | 10,56 | 10,56 | 7 | |
5. | 6.B | Pejřimovská Tereza | 1,00 | 12,04 | 11,04 | 6 | |
6. | 6.B | Holubová Veronika | 1,30 | 12,51 | 11,21 | 5 | |
7. | 7.C | Vašicová Kristýna | 4,00 | 16,44 | 12,44 | 4 | |
8. | 7.C | Kastenová Klára | 4,30 | 17,29 | 12,59 | 3 | |
9. | 7.B | Fenclová Pavlína | 3,30 | 16,42 | 13,12 | 2 | |
10. | 6.A | Bráchová Kristýna | 0,30 | 14,11 | 13,41 | 1 | |
Výsledky - běh v terénu | |||||||
kategorie 6. a 7. třídy | |||||||
CHLAPCI | |||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body | |
1 | 7.C | Fencl Jakub | 9,30 | 17,38 | 8,08 | 10 | |
2 | 6.A | Altman Miroslav | 5,00 | 13,11 | 8,11 | 9 | |
3 | 6.B | Mudra Lukáš | 6,00 | 14,26 | 8,26 | 8 | |
4 | 7.C | Sloup Martin | 9,00 | 17,29 | 8,29 | 7 | |
5 | 6.A | Pokorný Antonín | 5,30 | 14,36 | 9,06 | 6 | |
6 | 7.A | Dienstbier Roman | 7,00 | 16,16 | 9,16 | 5 | |
7 | 6.B | Grässle Albert | 6,30 | 15,58 | 9,28 | 4 | |
8 | 7.A | Váchal Petr | 7,30 | 17,22 | 9,52 | 3 | |
9 | 7.B | Zummer Marek | 8,30 | 19,07 | 10,37 | 2 | |
10 | 7.B | Kleiner Daniel | 8,00 | 19,04 | 11,04 | 1 |
DRUŽSTVA DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 7.A | 19:21 | 10 |
2. | 6.B | 22:25 | 9 |
3. | 7.B | 23:43 | 8 |
4. | 6.A | 24:37 | 7 |
5. | 7.C | 25:43 | 6 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
3. | 7.C | 16,37 | 10 |
5. | 6.A | 17,17 | 9 |
4. | 6.B | 17,54 | 8 |
1. | 7.A | 19,08 | 7 |
2. | 7.B | 21,41 | 6 |
Orientační běh - 8.,9. třídy dívky | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 9.A | Churavá Ivana | 13,42 | 9 | 10 |
2. | 9.B | Sedláčková Šárka | 14,37 | 9 | 9 |
3. | 8.C | Čechová Aneta | 17,16 | 9 | 8 |
4. | 8.A | Kudová Michaela | 19,10 | 9 | 7 |
5. | 8.C | Barbora Holá | 22,04 | 9 | 6 |
6. | 9.B | Tatíčková Eliška | 27,33 | 9 | 5 |
7. | 8.A | Dífková Jana | 28,11 | 8 | 4 |
Orientační běh - 8.,9. třídy chlapci | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 8.B | Šroubek Vlastimil | 10,44 | 9 | 10 |
2. | 9.C | Hodek Jakub | 12,16 | 9 | 9 |
3. | 8.A | Zavadil Stanislav | 12,33 | 9 | 8 |
4. | 8.C | Benedykt Radek | 12,47 | 9 | 7 |
5. | 9.A | Zahradník Ondřej | 13,21 | 9 | 6 |
6. | 8.A | Kala Radek | 13,27 | 9 | 6 |
7. | 9.A | Šimek Pavel | 15,41 | 9 | 5 |
8. | 8.B | Těthal Martin | 17,09 | 9 | 4 |
9. | 8.C | Janoušek Jakub | 17,53 | 9 | 3 |
10. | 9.C | Kačírek Roman | 21,00 | 9 | 2 |
DRUŽSTVA dívky | ||||
umísť | součet | souč.časů | body | |
8.C | 3+5 | 8 | 39,20 | 10 |
9.B | 2+6 | 8 | 42,10 | 9 |
8.A | 4+7 | 11 | 8 | |
9.A | 1dsc | 7 | ||
8.B | dsc. | 0 |
DRUŽSTVA chlapci | ||||
umísť | souč.časů | body | ||
8.A | 3+6 | 9 | 26,00 | 10 |
8.B | 1+8 | 9 | 27,53 | 9 |
9.A | 5+7 | 12 | 29,02 | 7 |
9.C | 2+10 | 12 | 33,16 | 8 |
8.C | 4+9 | 13 | 6 |
Výsledky - stolní tenis | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 7.A | Hrabová Denisa | 16 |
2. | 7.A | Lukešová Kateřina | 14 |
3. | 7.C | Vašicová Kristýna | 12 |
4. | 7.C | Kastenová Klára | 9 |
5. - 6. | 7.B | Kotorová Šárka | 6 |
5. - 6. | 7.B | Pekařová Kateřina | 6 |
7.- 8. | 6.B | Radimáková Daniela | 3 |
7.- 8. | 6.B | Holubová Veronika | 3 |
9. - 10. | 6.A | Tonková | 1 |
9. - 10. | 6.A | Lukešová M. | 1 |
CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 6.B | Mudra Lukáš | 16 |
2. | 7.C | Mjartan Martin | 14 |
3. | 7.B | Zummer Marek | 12 |
4. | 7.B | Čečil Lukáš | 9 |
5. - 6. | 7.C | Ježek Filip | 6 |
5. - 6. | 6.B | Čejka Jakub | 6 |
7.- 10. | 6.A | Jágl Daniel | 1 |
7.- 10. | 6.A | Pokorný P. | 1 |
7.- 10. | 7.A | Dienstbier Roman | 1 |
7.- 10. | 7.A | Dostál Martin | 1 |
Výsledky - stolní tenis | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 9.A | Stupková Kristýna | 16 |
2. | 9.A | Frnková Kateřina | 14 |
3. | 8.C | Holá Barbora | 12 |
4. | 8.A | Svobodová Aneta | 9 |
5.-6. | 9.B | Blechová Anna | 6 |
5.-6. | 9.B | Tatíčková Eliška | 6 |
7. | 8.A | Hablová Lucie | 3 |
8. - 10. | 8.B | Kubíčková Michaela | 1 |
8. - 10. | 8.B | Szobonyová Aneta | 1 |
8. - 10. | 8.C | Cihlářová Dominika | 1 |
CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Jméno | Body |
1. | 8.A | Košař Ondřej | 16 |
2. | 8.C | Výrut Michal | 14 |
3. | 9.B | Pejčoch Marek | 12 |
4. | 9.B | Kvídera Martin | 9 |
5.-6. | 8.C | Strýček Petr | 6 |
5.-6. | 9.A | Deja Jakub | 6 |
7.-9. | 9.A | Zummer Michal | 3 |
7.-9. | 9.C | Petrák Adam | 3 |
7.-9. | 8.B | Walzer Václav | 3 |
10.- 12. | 9.C | Sedlák Pavel | 1 |
10.- 12. | 8.A | Kala Radek | 1 |
10.- 12. | 8.B | Šroubek Vlasta | 1 |
Celkové výsledky - kolektivní sporty | |||||
kategorie 6. a 7. třídy | |||||
Miniházená - dívky | Malá kopaná - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Body | Pořadí | Třída | Body |
1. | 7.C | 40 | 1. | 7.C | 40 |
2. | 7.B | 36 | 2. | 7.A | 36 |
3. | 7.A | 30 | 3. | 7.B | 30 |
4. | 6.B | 24 | 4. | 6.B | 24 |
5. | 6.A | 18 | 5. | 6.A | 18 |
Celkové výsledky - kolektivní sporty | |||||
kategorie 8. a 9. třídy | |||||
Softbal - dívky | Florbal - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Body | Pořadí | Třída | Body |
1. | 8.A | 40 | 1. | 9.A | 40 |
2. | 8.C | 36 | 2. | 9.C | 36 |
3. | 9.A | 30 | 3. | 8.A | 30 |
4. | 8.B | 24 | 4. | 9.B | 24 |
5. | 9.B | 18 | 5. | 8.B | 18 |
6. | 8.C | 12 |