- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2007 - 8. Olympijské dny
2007 - 8. Olympijské dny
Konečné výsledky 8.OD kategorie 6. a 7. třídy - dívky | |||||
třída | 6.B | 7.B | 7.C | 7.A | 6.A |
Stolní tenis | 20 | 10 | 7 | 2 | 28 |
Běh na 60 metrů | 15 | 13 | 11 | 13 | 3 |
Běh na 400 metrů | 15 | 10 | 9 | 17 | 4 |
Hod míčkem | 17 | 14 | 10 | 8 | 7 |
Skok daleký | 13 | 16 | 12 | 10 | 4 |
Běh v terénu | 11 | 12 | 14 | 15 | 0 |
Běh v terénu - družstva | 9 | 7 | 8 | 10 | 0 |
Miniházená | 36 | 40 | 30 | 24 | 18 |
body celkem | 136 | 122 | 101 | 99 | 64 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
Konečné výsledky 8.OD kategorie 6. a 7. třídy - chlapci | |||||
třída | 7.B | 7.C | 7.A | 6.B | 6.A |
Stolní tenis | 20 | 15 | 17 | 4 | 15 |
Běh na 60 metrů | 15 | 9 | 18 | 10 | 3 |
Běh na 400 metrů | 6 | 12 | 14 | 15 | 8 |
Hod míčkem | 15 | 12 | 11 | 11 | 7 |
Skok daleký | 15 | 13 | 17 | 6 | 5 |
Běh v terénu | 16 | 14 | 4 | 12 | 9 |
Běh v terénu - družstva | 10 | 9 | 6 | 8 | 7 |
Malá kopaná | 36 | 40 | 18 | 30 | 24 |
body celkem | 133 | 124 | 105 | 96 | 78 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. |
Konečné výsledky 8.OD kategorie 8. a 9. třídy - dívky | |||||||||
třída | 9.A | 9.C | 8.A | 8.D | 9.D | 8.B | 9.B | 8.C | 9.E |
Stolní tenis | 12 | 5 | 14 | 22 | 28 | 9 | 5 | 5 | 2 |
Běh na 60 metrů | 12 | 16 | 13 | 13 | 12 | 10 | 11 | 4 | 3 |
Běh na 400 metrů | 11 | 15 | 15 | 13 | 10 | 12 | 10 | 5 | 2 |
Hod míčkem | 14 | 12 | 12 | 3 | 12 | 8 | 6 | 11 | 8 |
Skok daleký | 12 | 13 | 17 | 10 | 7 | 12 | 9 | 3 | 9 |
Orientační běh | 12 | 7 | 8 | 10 | 7 | 15 | 0 | 9 | 10 |
Orientační běh-družstva | 9 | 4 | 2 | 6 | 5 | 10 | 0 | 7 | 8 |
softbal | 40 | 36 | 18 | 18 | 8 | 8 | 30 | 24 | 8 |
body celkem | 122 | 108 | 99 | 95 | 89 | 84 | 71 | 68 | 50 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. |
Konečné výsledky 8.OD kategorie 8. a 9. třídy - chlapci | |||||||||
třída | 9.E | 9.A | 8.C | 9.C | 8.D | 9.B | 8.A | 9.D | 8.B |
Stolní tenis | 13 | 18 | 30 | 9 | 8 | 7 | 7 | 5 | 5 |
Běh na 60 metrů | 14 | 14 | 15 | 16 | 10 | 6 | 7 | 7 | 1 |
Běh na 400 metrů | 13 | 14 | 5 | 19 | 7 | 11 | 4 | 9 | 3 |
Hod míčkem | 14 | 6 | 16 | 16 | 8 | 6 | 4 | 6 | 7 |
Skok daleký | 17 | 2 | 14 | 15 | 7 | 7 | 7 | 8 | 7 |
Orientační běh | 11 | 16 | 10 | 8 | 8 | 14 | 10 | 6 | 7 |
Orientační běh-družstva | 6 | 10 | 8 | 5 | 2 | 9 | 7 | 3 | 4 |
florbal | 36 | 40 | 18 | 24 | 30 | 12 | 18 | 8 | 8 |
body celkem | 124 | 120 | 116 | 112 | 80 | 72 | 64 | 52 | 42 |
pořadí | 1 | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Pejřimovská Tereza | 8,88 | 10 |
2. | 6.B | Kožíšková Aneta | 9,29 | 9 |
3. | 7.A | Bráchová Kristýna | 9,34 | 8 |
4. | 7.C | Kováčová Kristýna | 9,41 | 7 |
5. | 6.B | Mukenšnáblová Petra | 9,49 | 6 |
6. | 7.A | Jambrichová Radka | 9,60 | 5 |
7. | 7.C | Adamová Barbora | 9,77 | 4 |
8. | 7.B | Holubová Veronika | 10,54 | 3 |
9. | 6.A | Plassová Karolína | 11,89 | 2 |
10. | 6.A | Čejková Martina | 12,13 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Altman Miroslav | 8,10 | 10 |
2. | 7.B | Lapčík Aleš | 8,62 | 9 |
3. | 7.A | Veverka Lukáš | 8,65 | 8 |
4. | 6.B | Zahradník Kamil | 8,69 | 7 |
5. | 7.B | Zdebor Tomáš | 8,72 | 6 |
6. | 7.C | Zelenka Michal | 8,74 | 5 |
7. | 7.C | Kohout Jan | 9,12 | 4 |
8. | 6.B | Hodl Dominik | 9,14 | 3 |
9. | 6.A | Hanzal Luboš | 9,37 | 2 |
10. | 6.A | Kosner Radek | 9,85 | 1 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Jméno | Čas | Body | |
1. | 8.A | Frémundová Monika | 8,76 | 10 |
2. | 8.D | Boušová Lucie | 8,91 | 9 |
3. | 9.A | Matoušková Lenka | 8,95 | 9 |
4. | 9.C | Holá Barbora | 9,10 | 8 |
5. | 9.C | Míková Tereza | 9,13 | 8 |
6. | 9.D | Nováková Liliana | 9,25 | 7 |
7. | 8.B | Fenclová Pavlína | 9,35 | 6 |
8. | 9.B | Martonová Eliška | 9,43 | 6 |
9. | 9.B | Beranová Simona | 9,52 | 5 |
10. | 9.D | Todlová Lucie | 9,53 | 5 |
11. | 8.D | Eliášová Radka | 9,62 | 4 |
12. | 8.B | Valentová Veronika | 9,63 | 4 |
13. | 9.A | Hablová Lucie | 9,75 | 3 |
14. | 8.A | Hrabová Denisa | 9,77 | 3 |
15. | 8.C | Vašicová Kristýna | 10,01 | 2 |
16. | 9.E | Hoblová Karolína | 10,07 | 2 |
17. | 8.C | Kastenová Klára | 10,09 | 2 |
18. | 9.E | Vymazalová Zuzana | 10,78 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.C | Lenk Lukáš | 7,82 | 10 |
2. | 8.C | Vrbka Tomáš | 7,95 | 9 |
3. | 9.E | Staněk Jakub | 8,01 | 8 |
4. | 8.D | Houdek Matěj | 8,04 | 7 |
5. | 9.A | Kala Radek | 8,05 | 7 |
5. | 9.A | Brada Michal | 8,05 | 7 |
7. | 9.E | Novák Lukáš | 8,17 | 6 |
8. | 8.C | Beránek Filip | 8,21 | 6 |
9. | 9.C | Bencze Ondřej | 8,22 | 6 |
10. | 8.A | Sadílek Tomáš | 8,34 | 5 |
11. | 9.D | Kroupa Václav | 8,43 | 4 |
12. | 9.B | Walzer Václav | 8,47 | 4 |
13. | 9.D | Janout Martin | 8,55 | 3 |
14. | 8.D | Sláma Petr | 8,67 | 3 |
15. | 8.A | Váchal Petr | 8,75 | 2 |
15. | 9.B | Kroužek Michal | 8,75 | 2 |
17. | 8.B | Zirhut Jan | 9,03 | 1 |
18. | 8.B | Kleiner Daniel | 0 |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Jambrichová Radka | 1,28,63 | 10 |
2. | 6.B | Ouhrabková Alena | 1,28,84 | 9 |
3. | 7.B | Pejřimovská Tereza | 1,28,97 | 8 |
4. | 7.A | Bráchová Kristýna | 1,31,42 | 7 |
5. | 6.B | Miňová Štěpánka | 1,35,25 | 6 |
6. | 7.C | Šebková Aneta | 1,35,59 | 5 |
8. | 7.C | Václavíčková Michala | 1,36,84 | 4 |
9. | 6.A | Todlová Lucie | 1,39,19 | 3 |
10. | 7.B | Holubová Veronika | 1,39,37 | 2 |
11. | 6.A | Paterová Martina | 1,49,27 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.A | Altman Miroslav | 1,13,42 | 10 |
2. | 7.C | Zelenka Michal | 1,14,90 | 9 |
3. | 6.B | Zahradník Kamil | 1,17,37 | 8 |
4. | 6.B | Prudek David | 1,19,92 | 7 |
5. | 6.A | Hanzal Luboš | 1,21,43 | 6 |
6. | 7.B | Lapčík Hubert | 1,21,80 | 5 |
7. | 7.A | Pokorný Pavel | 1,21,93 | 4 |
8. | 7.C | Šlajs Jakub | 1,22,82 | 3 |
9. | 6.A | Němec Lukáš | 1,23,68 | 2 |
10. | 7.B | Lapčík Aleš | 1,25,72 | 1 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 8.A | Frémundová Monika | 1,22,36 | 10 |
2. | 9.B | Martonová Eliška | 1,22,67 | 10 |
3. | 9.C | Šmídová Ivana | 1,23,61 | 9 |
4. | 8.B | Valentová Veronika | 1,24,10 | 8 |
5. | 9.A | Matoušková Lenka | 1,24,74 | 8 |
6. | 8.D | Eliášová Radka | 1,26,03 | 7 |
7. | 9.C | Cihlářová Dominika | 1,27,05 | 6 |
8. | 9.D | Bicková Lucie | 1,27,13 | 6 |
9. | 8.D | Boušová Lucie | 1,27,27 | 6 |
10. | 8.A | Lukešová Kateřina | 1,28,09 | 5 |
11. | 9.D | Nováková Liliana | 1,29,42 | 4 |
12. | 8.B | Doušová Eliška | 1,29,83 | 4 |
13. | 8.C | Vašicová Kristýna | 1,33,30 | 3 |
14. | 9.A | Kudová Michaela | 1,33,81 | 3 |
15. | 8.C | Kastenová Klára | 1,34,17 | 2 |
16. | 9.E | Zahradníková Nikola | 1,37,26 | 1 |
17. | 9.E | Hoblová Karolína | 1,37,50 | 1 |
18. | 9.B | Kocábová Lenka | 0 | |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.C | Lenk Lukáš | 1,06,92 | 10 |
2. | 9.C | Janoušek Jakub | 1,08,19 | 9 |
3. | 9.A | Morávek Michal | 1,10,93 | 8 |
4. | 9.E | Staněk Jakub | 1,11,27 | 7 |
5. | 9.A | Valina Vít | 1,12,05 | 6 |
6. | 9.B | Těthal Martin | 1,12,28 | 6 |
7. | 9.E | Škripek Michal | 1,12,66 | 6 |
8. | 9.B | Šroubek Vlastimil | 1,14,88 | 5 |
9. | 9.D | Janout Martin | 1,15,52 | 5 |
10. | 8.A | Dienstbier Roman | 1,17,58 | 4 |
11. | 8.D | Sláma Petr | 1,18,19 | 4 |
12. | 9.D | Kroupa Václav | 1,18,85 | 4 |
13. | 8.D | Pavelek Daniel | 1,20,52 | 3 |
14. | 8.C | Šneberger Michal | 1,22,71 | 3 |
15. | 8.B | Zirhut Jan | 1,25,58 | 2 |
16. | 8.C | Vajsejtl Marcel | 1,26,05 | 2 |
17. | 8.B | Kleiner Daniel | 1,28,23 | 1 |
18. | 8.A | Váchal Pavel | 0 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 6.B | Harmáčková Lenka | 35,0 | 10 |
2. | 7.C | Špindlerová Jana | 33,0 | 9 |
3. | 7.B | Holubová Veronika | 31,0 | 8 |
4. | 6.B | Horčičková Monika | 29,5 | 7 |
5. | 7.A | Bráchová Kristýna | 28,0 | 6 |
5. | 7.B | Pejřimovská Tereza | 28,0 | 6 |
7. | 6.A | Paterová Martina | 25,5 | 4 |
8. | 6.A | Suchá Petra | 25,0 | 3 |
9. | 7.A | Tonková Dagmar | 24,5 | 2 |
10. | 7.C | Vrzáková Daniela | 23,0 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.B | Lapčík Aleš | 52,5 | 10 |
2. | 7.C | Zelenka Michal | 51,5 | 9 |
3. | 6.B | Pittr Václav | 47,5 | 8 |
4. | 7.A | Altman Miroslav | 47,0 | 7 |
5. | 6.A | Kosner Radek | 46,0 | 6 |
5. | 7.B | Holub Petr | 46,0 | 5 |
7. | 7.A | Vyhnis Jakub | 43,5 | 4 |
8. | 6.B | Hodl Dominik | 41,0 | 3 |
8. | 7.C | Kohout Jan | 41,0 | 3 |
10. | 6.A | Bystřický Václav | 35,0 | 1 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.D | Bicková Lucie | 46,0 | 10 |
2. | 9.A | Matoušková Lenka | 43,0 | 9 |
3. | 9.C | Čechová Aneta | 42,0 | 8 |
4. | 8.C | Čálková Markéta | 39,0 | 7 |
5. | 8.A | Frémundová Monika | 36,5 | 6 |
6. | 8.A | Hrabová Denisa | 36,0 | 6 |
7. | 8.B | Valentová Veronika | 35,0 | 5 |
7. | 9.A | Kudová Michaela | 35,0 | 5 |
7. | 9.B | Martonová Eliška | 35,0 | 5 |
10. | 9.E | Zahradníková Nikola | 34,5 | 5 |
11. | 8.C | Vašicová Kristýna | 33,5 | 4 |
12. | 9.C | Míková Tereza | 33,0 | 4 |
13. | 8.B | Kulhánková Pavlína | 31,5 | 3 |
14. | 9.E | Hoblová Karolína | 30,5 | 3 |
15. | 8.D | Beránková Johana | 28,5 | 2 |
16. | 9.D | Linhartová Eva | 28,0 | 2 |
17. | 9.B | Kocábová Lenka | 26,0 | 1 |
18. | 8.D | Mathauserová Diana | 24,5 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 8.C | Beránek Filip | 64,5 | 10 |
2. | 9.C | Holík Martin | 62,5 | 9 |
3. | 9.E | Růžička Karel | 59,5 | 8 |
4. | 9.C | Lenk Lukáš | 59,0 | 7 |
5. | 8.C | Founě Daniel | 56,5 | 6 |
6. | 9.E | Staněk Jakub | 56,0 | 6 |
7. | 8.B | Zirhut Jan | 53,0 | 5 |
8. | 8.D | Sláma Petr | 52,5 | 5 |
9. | 9.B | Körner Jan | 51,0 | 4 |
10. | 9.A | Košař Ondřej | 50,5 | 4 |
11. | 8.A | Trapp Jan | 50,0 | 3 |
11. | 8.D | Houdek Matěj | 50,0 | 3 |
11. | 9.D | Kroupa Václav | 50,0 | 3 |
14. | 9.D | Markytán Petr | 49,5 | 3 |
15. | 9.A | Zavadil Stanislav | 49,0 | 2 |
16. | 8.B | Kleiner Daniel | 48,5 | 2 |
17. | 9.B | Mildorf Martin | 48,0 | 2 |
18. | 8.A | Dienstbier Roman | 46,5 | 1 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.A | Frémundová Monika | 402 | 10 |
2. | 9.A | Matoušková Lenka | 398 | 9 |
3. | 9.B | Martonová Eliška | 397 | 9 |
4. | 9.C | Holá Barbora | 392 | 8 |
5. | 9.E | Zahradníková Nikola | 373 | 7 |
6. | 8.A | Hrabová Denisa | 372 | 7 |
6. | 8.B | Doušová Eliška | 372 | 7 |
8. | 8.D | Boušová Lucie | 367 | 6 |
9. | 8.B | Kulhánková Pavlína | 358 | 5 |
10. | 9.C | Šmídová Ivana | 350 | 5 |
11. | 9.D | Košařová Ivana | 346 | 4 |
12. | 8.D | Eliášová Radka | 344 | 4 |
13. | 9.D | Nováková Liliana | 338 | 3 |
14. | 9.A | Hablová Lucie | 326 | 3 |
15. | 8.C | Čálková Markéta | 311 | 2 |
16. | 9.E | Vymazalová Zuzana | 307 | 2 |
17. | 8.C | Vašicová Kristýna | 284 | 1 |
18. | 9.B | Kocábová Lenka | 0 | |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.C | Beránek Filip | 485 | 10 |
2. | 9.E | Staněk Jakub | 482 | 10 |
3. | 9.C | Rupert Petr | 454 | 9 |
4. | 9.D | Janout Martin | 440 | 8 |
5. | 9.E | Šimice Adam | 431 | 7 |
6. | 9.C | Benedykt Radek | 423 | 6 |
7. | 8.B | Kleiner Daniel | 419 | 5 |
8. | 8.A | Dienstbier Roman | 413 | 5 |
9. | 8.D | Pavelek Daniel | 406 | 4 |
10. | 8.C | Šneberger Jakub | 403 | 4 |
11. | 9.B | Körner Jan | 402 | 4 |
12. | 9.B | Duspiva Lukáš | 398 | 3 |
13. | 8.D | Sláma Petr | 396 | 3 |
14. | 8.A | Váchal Pavel | 383 | 2 |
15. | 8.B | Zirhut Jan | 382 | 2 |
16. | 9.A | Kala Radek | 291 | 1 |
17. | 9.A | Brada Martin | 224 | 1 |
18. | 9.D | Rajtmajer Filip | 0 | |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.C | Kováčová Kristýna | 369 | 10 |
2. | 7.B | Pejřimovská Tereza | 356 | 9 |
3. | 6.B | Mukenšnáblová Petra | 349 | 8 |
4. | 7.B | Holubová Diana | 348 | 7 |
5. | 7.A | Bráchová Kristýna | 339 | 6 |
6. | 6.B | Marková Tereza | 333 | 5 |
7. | 7.A | Jambrichová Radka | 329 | 4 |
8. | 6.A | Todlová Lucie | 296 | 3 |
9. | 7.C | Štrajtová Barbora | 284 | 2 |
10. | 6.A | Herciková Barbora | 244 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.B | Lapčík Hubert | 430 | 10 |
2. | 7.A | Veverka Lukáš | 404 | 9 |
3. | 7.A | Altman Miroslav | 390 | 8 |
3. | 7.C | Pospíšil Lukáš | 390 | 8 |
5. | 7.C | Matějka Milan | 385 | 6 |
6. | 7.B | Holub Petr | 381 | 5 |
7. | 6.A | Hanzal Luboš | 379 | 4 |
7. | 6.B | Zahradník Kamil | 379 | 4 |
9. | 6.B | Jílek Patrik | 365 | 2 |
10. | 6.A | Calta Radek | 346 | 1 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||||
Výsledková listina - dívky | ||||||
DÍVKY | ||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1. | 7.C | Benešová Gabriela | 4,30 | 15,22 | 10,52 | 10 |
2. | 7.B | Pejřimovská Tereza | 3,00 | 14,35 | 11,35 | 9 |
3. | 7.A | Adámková Martina | 2,00 | 14,27 | 12,27 | 8 |
4. | 7.A | Jambrichová Radka | 1,00 | 13,57 | 12,57 | 7 |
5. | 6.B | Mukenšnáblová P. | 0,30 | 13,40 | 13,10 | 6 |
6. | 6.B | Harmáčková Lenka | 0,00 | 13,41 | 13,41 | 5 |
7. | 7.C | Bandyová Jesika | 4,00 | 20,20 | 16,20 | 4 |
8. | 7.B | Holubová Veronika | 3,30 | 22,55 | 19,25 | 3 |
9. | 6.A | Bradáčová Kristýna | ||||
10. | 6.A | Rudlofová Zdeňka | ||||
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||||
Výsledková listina - chlapci | ||||||
CHLAPCI | ||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1 | 6.B | Stránský Vojtěch | 6,30 | 14,50 | 8,20 | 10 |
2 | 7.B | Zdebor Tomáš | 8,00 | 17,04 | 9,04 | 9 |
3 | 7.C | Šlajs Jakub | 9,30 | 18,38 | 9,08 | 8 |
4 | 7.B | Lapčík Aleš | 8,30 | 17,42 | 9,12 | 7 |
5 | 7.C | Pokorný Antonín | 9,00 | 18,43 | 9,43 | 6 |
6 | 6.A | Calta Radek | 5,30 | 15,20 | 9,50 | 5 |
7 | 6.A | Hanzal Luboš | 5,00 | 15,18 | 10,18 | 4 |
8 | 7.A | Veverka Lukáš | 7,00 | 17,43 | 10,43 | 3 |
9 | 6.B | Pittr Václav | 6,00 | 17,43 | 11,43 | 2 |
10 | 7.A | Havel Jakub | 7,30 | 20,04 | 12,34 | 1 |
DRUŽSTVA DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 7.A | 25,24 | 10 |
2. | 6.B | 26,51 | 9 |
3. | 7.C | 27,12 | 8 |
4. | 7.B | 30,55 | 7 |
5. | 6.A | dsc. | 0 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 7.B | 18,16 | 10 |
2. | 7.C | 18,51 | 9 |
3. | 6.B | 20,03 | 8 |
4. | 6.A | 20,08 | 7 |
5. | 7.A | 23,17 | 6 |
DRUŽSTVA dívky | ||||
umísť | součet | souč.časů | body | |
8.B | 2+6 | 8 | 10 | |
9.A | 1+14 | 15 | 42,22 | 9 |
9.E | 7+8 | 15 | 44,59 | 8 |
8.C | 5+13 | 18 | 46,02 | 7 |
8.D | 3+15 | 18 | 50,04 | 6 |
9.D | 9+11 | 20 | 5 | |
9.C | 10+12 | 22 | 4 | |
8.A | 4 + dsc. | 2 | ||
9.B | dsc. | 0 |
DRUŽSTVA chlapci | ||||
umísť | souč.časů | body | ||
9.A | 2+4 | 6 | 10 | |
9.B | 1+10 | 11 | 9 | |
8.C | 8+9 | 17 | 27,57 | 8 |
8.A | 11+6 | 17 | 28,15 | 7 |
9.E | 3+14 | 17 | 29,14 | 6 |
9.C | 7+17 | 24 | 5 | |
8.B | 12+15 | 27 | 4 | |
9.D | 13+16 | 29 | 3 | |
8.D | 5+18 | dsc. | 2 |