- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2008 - 9. Olympijské dny
2008 - 9. Olympijské dny
Konečné výsledky 9.OD kategorie 8. a 9. třídy - dívky | |||||||
třída | 9.A | 9.D | 9.B | 8.B | 9.C | 8.C | 8.A |
Stolní tenis | 28 | 17 | 14 | 3 | 6 | 14 | 2 |
Běh na 60 metrů | 13 | 14 | 11 | 12 | 9 | 9 | 7 |
Běh na 400 metrů | 10 | 12 | 15 | 12 | 4 | 4 | 9 |
Hod míčkem | 11 | 9 | 11 | 6 | 19 | 15 | 4 |
Skok daleký | 16 | 16 | 12 | 11 | 4 | 11 | 9 |
Orientační běh | 15 | 11 | 19 | 7 | 7 | 6 | 9 |
Orientační běh-družstva | 9 | 8 | 10 | 6 | 5 | 4 | 7 |
softbal | 30 | 40 | 25 | 35 | 35 | 20 | 20 |
body celkem | 132 | 127 | 117 | 92 | 89 | 83 | 67 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. |
Konečné výsledky 9.OD kategorie 8. a 9. třídy - chlapci | |||||||
třída | 8.B | 9.D | 9.C | 8.C | 8.A | 9.B | 9.A |
Stolní tenis | 17 | 17 | 16 | 6 | 8 | 15 | 4 |
Běh na 60 metrů | 7 | 16 | 12 | 9 | 18 | 2 | 0 |
Běh na 400 metrů | 12 | 14 | 9 | 11 | 16 | 4 | 0 |
Hod míčkem | 14 | 16 | 17 | 11 | 7 | 7 | 0 |
Skok daleký | 12 | 14 | 13 | 13 | 11 | 9 | 0 |
Orientační běh | 15 | 6 | 12 | 13 | 12 | 12 | 14 |
Orientační běh-družstva | 10 | 4 | 5 | 8 | 6 | 7 | 9 |
florbal | 40 | 36 | 24 | 32 | 16 | 28 | 28 |
body celkem | 127 | 123 | 108 | 103 | 94 | 84 | 55 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. |
Konečné výsledky 9.OD kategorie 6. a 7. třídy - dívky | ||||
třída | 7.B | 6.A | 7.A | 6.B |
Stolní tenis | 18 | 12 | 27 | 2 |
Běh na 60 metrů | 19 | 8 | 10 | 16 |
Běh na 400 metrů | 17 | 13 | 9 | 13 |
Hod míčkem | 16 | 14 | 9 | 14 |
Skok daleký | 17 | 13 | 11 | 11 |
Běh v terénu | 16 | 17 | 11 | 8 |
Běh v terénu - družstva | 10 | 9 | 8 | 7 |
Miniházená | 40 | 28 | 22 | 34 |
body celkem | 153 | 114 | 107 | 105 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. |
Konečné výsledky 9.OD kategorie 6. a 7. třídy - chlapci | ||||
třída | 7.A | 7.B | 6.B | 6.A |
Stolní tenis | 25 | 12 | 17 | 5 |
Běh na 60 metrů | 15 | 19 | 9 | 10 |
Běh na 400 metrů | 15 | 19 | 9 | 9 |
Hod míčkem | 13 | 19 | 11 | 9 |
Skok daleký | 18 | 16 | 10 | 8 |
Běh v terénu | 17 | 17 | 9 | 9 |
Běh v terénu - družstva | 10 | 9 | 8 | 7 |
Malá kopaná | 40 | 34 | 28 | 22 |
body celkem | 153 | 145 | 101 | 79 |
pořadí | 1. | 2. | 3. | 4. |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Kožíšková Aneta | 9,53 | 10 |
2. | 7.B | Mukenšnáblová Petra | 9,82 | 9 |
3. | 6.B | Pavlyuk Kateryna | 9,98 | 8 |
3. | 6.B | Viktorová Martina | 9,98 | 8 |
5. | 7.A | Todlová Lucie | 10,38 | 6 |
6. | 6.A | Duspivová Michala | 10,43 | 5 |
7. | 7.A | Rudlofová Zdeňka | 10,76 | 4 |
8. | 6.A | Bláhová Kateřina | 10,91 | 3 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Baierl Kryštof | 8,23 | 10 |
2. | 7.B | Zahradník Kamil | 8,42 | 9 |
3. | 7.A | Bystřický Václav | 8,77 | 8 |
4. | 7.A | Hanzal Luboš | 9,06 | 7 |
5. | 6.A | Šindelář Jan | 9,54 | 6 |
5. | 6.B | Huleš Petr | 9,54 | 6 |
7. | 6.A | Pícha Adam | 9,70 | 4 |
8. | 6.B | Matoušek Matouš | 9,73 | 3 |
Výsledky - běh 60m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Jméno | Čas | Body | |
1. | 8.B | Pejřimovská Tereza | 8,63 | 10 |
1. | 9.A | Frémundová Monika | 8,63 | 10 |
3. | 9.D | Boušová Lucie | 9,11 | 8 |
4. | 8.C | Kováčová Kristýna | 9,14 | 7 |
5. | 9.D | Polívková Lenka | 9,68 | 6 |
6. | 9.B | Valentová Veronika | 9,88 | 6 |
7. | 9.C | Vašicová Kristýna | 10,01 | 5 |
8. | 9.B | Kulhánková Pavlína | 10,09 | 5 |
9. | 8.A | Jambrichová Radka | 10,22 | 4 |
10. | 9.C | Čálková Markéta | 10,29 | 4 |
11. | 8.A | Holubová Diana | 10,56 | 3 |
12. | 9.A | Hrabová Denisa | 10,65 | 3 |
13. | 8.C | Bandyová Jesika | 10,77 | 2 |
14. | 8.B | Radimáková Daniela | 10,83 | 2 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 8.A | Veverka Lukáš | 7,69 | 10 |
2. | 9.D | Houdek Matěj | 7,72 | 9 |
3. | 8.A | Altman Miroslav | 7,78 | 8 |
4. | 9.D | Sláma Petr | 7,87 | 7 |
5. | 9.C | Vrbka Tomáš | 7,97 | 6 |
5. | 9.C | Beránek Filip | 8,02 | 6 |
7. | 8.C | Rusnák Martin | 8,46 | 5 |
8. | 8.B | Lapčík Aleš | 8,52 | 4 |
9. | 8.C | Zelenka Michal | 8,58 | 4 |
10. | 8.B | Zdebor Tomáš | 8,69 | 3 |
11. | 9.B | Černoch Michal | 8,78 | 2 |
12. | 9.A | Váchal Petr | 0 | |
13. | 9.A | Sadílek Tomáš | 0 | |
14. | 9.B | Plzák Matěj | 0 |
Výsledky - běh 400 m | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 6.B | Pavlyuk Kateryna | 1,20,07 | 10 |
2. | 7.B | Ouhrabková Alena | 1,21,69 | 9 |
3. | 7.B | Harmáčková Lenka | 1,22,32 | 8 |
4. | 6.A | Duspivová Michaela | 1,33,13 | 7 |
5. | 6.A | Bláhová Kateřina | 1,37,69 | 6 |
6. | 7.A | Rudlofová Zdeňka | 1,44,03 | 5 |
7. | 7.A | Koppová Gabriela | 2,06,40 | 4 |
8. | 6.B | Viktorová Martina | zranění | 3 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Zahradník Kamil | 1,08,83 | 10 |
2. | 7.B | Baierl Kryštof | 1,11,11 | 9 |
3. | 7.A | Němec Lukáš | 1,12,28 | 8 |
4. | 7.A | Calta Radek | 1,16,01 | 7 |
5. | 6.A | Šindelář Jan | 1,21,43 | 6 |
6. | 6.B | Huleš Petr | 1,23,59 | 5 |
7. | 6.B | Linhart Miloš | 1,24,81 | 4 |
8. | 6.A | Pícha Adam | 1,25,06 | 3 |
Výsledky - běh 400m | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.D | Eliášová Radka | 1,22,74 | 10 |
2. | 9.A | Frémundová Monika | 1,23,34 | 9 |
3. | 9.B | Valentová Veronika | 1,24,23 | 8 |
4. | 8.B | Pejřimovská Tereza | 1,24,70 | 7 |
5. | 9.B | Kulhánková Pavlína | 1,26,41 | 7 |
6. | 8.A | Jambrichová Radka | 1,31,25 | 6 |
7. | 8.B | Radimáková Daniela | 1,35,65 | 5 |
8. | 8.C | Bandyová Jesika | 1,40,30 | 4 |
9. | 9.C | Vašicová Kristýna | 1,42,13 | 3 |
10. | 8.A | Holubová Diana | 1,42,46 | 3 |
11. | 9.D | Beránková Johana | 1,43,76 | 2 |
12. | 9.A | Hrabová Denisa | zranění | 1 |
13. | 9.C | Čálková Markéta | zranění | 1 |
14. | 8.C | Václavíčková Michaela | dsc. | 0 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.D | Houdek Matěj | 1,07,99 | 10 |
2. | 8.A | Altman Miroslav | 1,08,07 | 9 |
3. | 8.C | Zelenka Michal | 1,09,41 | 8 |
4. | 8.A | Veverka Lukáš | 1,10,89 | 7 |
5. | 8.B | Zdebor Tomáš | 1,11,17 | 6 |
6. | 8.B | Kubovský Tomáš | 1,11,20 | 6 |
7. | 9.C | Sloup Martin | 1,11,61 | 5 |
8. | 9.C | Kubíček Tomáš | 1,12,60 | 4 |
9. | 9.D | Zeman Martin | 1,13,74 | 4 |
10. | 8.C | Pospíšil Lukáš | 1,17,28 | 3 |
11. | 9.B | Zummer Marek | 1,18,73 | 2 |
12. | 9.B | Mácha Lukáš | 1,19,08 | 2 |
13. | 9.A | Váchal Pavel | dsc. | 0 |
14. | 9.A | Dienstbier Roman | dsc. | 0 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.C | Čálková Markéta | 41,5 | 10 |
2. | 9.C | Vašicová Kristýna | 39,5 | 9 |
3. | 8.C | Špindlerová Jana | 37,0 | 8 |
4. | 8.C | Kováčová Kristýna | 36,5 | 7 |
5. | 9.A | Frémundová Monika | 36,0 | 7 |
6. | 9.B | Kulhánková Pavlína | 35,5 | 6 |
7. | 9.D | Beránková Johana | 35,5 | 6 |
7. | 9.B | Valentová Veronika | 34,0 | 5 |
7. | 8.B | Pejřimovská Tereza | 33,5 | 4 |
10. | 9.A | Hrabová Denisa | 33,5 | 4 |
11. | 8.A | Lukešová Monika | 24,0 | 3 |
12. | 9.D | Genčová Michaela | 24,0 | 3 |
13. | 8.B | Radimáková Daniela | 23,0 | 2 |
14. | 8.A | Tonková Dagmar | 20,0 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.D | Sláma Petr | 61,0 | 10 |
2. | 9.C | Kulíšek Jakub | 60,5 | 9 |
3. | 9.C | Beránek Filip | 60,0 | 8 |
4. | 8.B | Lapčík Aleš | 56,0 | 7 |
5. | 8.B | Holub Petr | 55,0 | 7 |
6. | 9.D | Houdek Matěj | 51,5 | 6 |
7. | 8.C | Kohout Jan | 51,0 | 6 |
8. | 8.A | Altman Miroslav | 50,5 | 5 |
9. | 8.C | Zelenka Michal | 50,0 | 5 |
10. | 9.B | Čečil Lukáš | 44,5 | 4 |
11. | 9.B | Zummer Michal | 41,5 | 3 |
11. | 8.A | Veverka Lukáš | 39,5 | 2 |
11. | 9.A | Dienstbier Roman | dsc. | 0 |
14. | 9.A | Trapp Jan | dsc. | 0 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 9.A | Frémundová Monika | 393 | 10 |
2. | 8.B | Tereza Pejřimovská | 386 | 9 |
2. | 9.D | Boušová Lucie | 386 | 9 |
4. | 9.B | Doušová Eliška | 385 | 8 |
5. | 8.C | Kováčová Kristýna | 384 | 8 |
6. | 9.D | Polívková Lenka | 380 | 7 |
6. | 9.A | Hrabová Denisa | 353 | 6 |
8. | 8.A | Jambrichová Radka | 337 | 5 |
9. | 9.B | Valentová Veronika | 334 | 4 |
10. | 8.A | Holubová Diana | 333 | 4 |
11. | 9.C | Čálková Markéta | 316 | 3 |
12. | 8.C | Štrajtová Barbora | 312 | 3 |
13. | 8.B | Přerovská Klára | 275 | 2 |
14. | 9.C | Vašicová Kristýna | 211 | 1 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 9.C | Beránek Filip | 498 | 10 |
2. | 8.A | Veverka Lukáš | 467 | 9 |
3. | 9.D | Sláma Petr | 448 | 8 |
4. | 8.B | Lapčík Hubert | 439 | 7 |
5. | 8.C | Kohout Jan | 435 | 7 |
6. | 8.C | Zelenka Michal | 432 | 6 |
7. | 9.D | Zeman Martin | 430 | 6 |
8. | 8.B | Zdebor Tomáš | 425 | 5 |
9. | 9.B | Zummer Marek | 425 | 5 |
10. | 9.B | Mácha Lukáš | 409 | 4 |
11. | 9.C | Šneberger Jakub | 395 | 3 |
12. | 8.A | Danysh Sergej | 351 | 2 |
13. | 9.A | Houba Pavel | dsc. | 0 |
14. | 9.A | Trapp Jan | dsc. | 0 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 6.A | Vrbková Lucie | 393 | 10 |
2. | 7.B | Harmáčková Lenka | 388 | 9 |
3. | 7.B | Mukenšnáblová Petra | 356 | 8 |
4. | 7.A | Todlová Lucie | 339 | 7 |
5. | 6.B | Viktorová Martina | 333 | 6 |
6. | 6.B | Pavlyuk Kateryna | 318 | 5 |
7. | 7.A | Rudlofová Zdeňka | 311 | 4 |
8. | 6.A | Bláhová Kateřina | 278 | 3 |
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.A | Bystřický Václav | 444 | 10 |
2. | 7.B | Hodl Dominik | 424 | 9 |
3. | 7.A | Hanzal Luboš | 411 | 8 |
3. | 7.B | Baierl Kryštof | 410 | 7 |
5. | 6.B | Huleš Petr | 396 | 6 |
6. | 6.A | Pícha Adam | 370 | 5 |
7. | 6.B | Čech Martin | 356 | 4 |
7. | 6.A | Šindelář Jan | 354 | 3 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||||
Výsledková listina - dívky | ||||||
DÍVKY | ||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1. | 7.B | Marková Tereza | 0,00 | 9,10 | 9,10 | 10 |
2. | 6.A | Lídlová Lucie | 2,20 | 12,16 | 9,56 | 9 |
3. | 6.A | Bláhová Kateřina | 1,00 | 11,31 | 10,31 | 8 |
4. | 7.A | Todlová Lucie | 0,20 | 10,56 | 10,36 | 7 |
5. | 7.B | Ouhrabková Alena | 1,20 | 12,00 | 10,40 | 6 |
6. | 6.B | Vlčková Nikola | 0,40 | 12,19 | 11,39 | 5 |
7. | 7.A | Rudlofová Zdeňka | 1,40 | 14,15 | 12,35 | 4 |
8. | 6.B | Hatajová Dominika | 2,00 | 14,59 | 12,59 | 3 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy | ||||||
Výsledková listina - chlapci | ||||||
CHLAPCI | ||||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas startu | Čas v cíli | Čas | Body |
1 | 7.B | Stránský Vojtěch | 4,00 | 10,58 | 6,58 | 10 |
2 | 7.A | Hanzal Luboš | 3,00 | 10,09 | 7,09 | 9 |
3 | 7.A | Calta Radek | 4,20 | 11,37 | 7,17 | 8 |
4 | 7.B | Zahradník Kamil | 2,40 | 10,26 | 7,46 | 7 |
5 | 6.A | Šindelář Jan | 3,40 | 11,56 | 8,16 | 6 |
6 | 6.B | Kubovský Michal | 3,20 | 11,49 | 8,29 | 5 |
7 | 6.B | Matoušek Matouš | 4,40 | 13,18 | 8,38 | 4 |
8 | 6.A | Kotrbatý Petr | 5,00 | 15,35 | 10,35 | 3 |
DRUŽSTVA DÍVKY | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 7.B | 19,50 | 10 |
2. | 6.A | 20,27 | 9 |
4. | 7.A | 23,15 | 8 |
5. | 6.B | 24,38 | 7 |
DRUŽSTVA CHLAPCI | |||
Pořadí | Třída | Součet časů | Body |
1. | 7.A | 14,26 | 10 |
3. | 7.B | 14,44 | 9 |
4. | 6.B | 17,07 | 8 |
5. | 6.A | 18,51 | 7 |
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 9.B | Kulhánková Pavlína | 14:05 | 9 | 10 |
2. | 9.B | Valentová Veronika | 15:25 | 9 | 9 |
3. | 9.A | Marková Helena | 16:29 | 9 | 8 |
4. | 9.A | Kováříková Klára | 16:35 | 9 | 7 |
5. | 9.D | Eliášová Radka | 16:56 | 9 | 7 |
6. | 8.A | Jambrichová Radka | 17:35 | 9 | 6 |
7. | 9.C | Vašicová Kristýna | 17:50 | 9 | 6 |
8. | 8.B | Pejřimovská Tereza | 18:13 | 9 | 5 |
9. | 9.D | Beránková Johana | 19:29 | 9 | 4 |
10. | 8.C | Čechurová Petra | 19:37 | 9 | 4 |
11. | 8.A | Lukešová Monika | 21:10 | 9 | 3 |
12. | 8.B | Radimáková Daniela | 22:09 | 9 | 2 |
13. | 8.C | Špindlerová Jana | 23:08 | 9 | 2 |
14. | 9.C | Kastenová Klára | 31:46 | 9 | 1 |
Orientační běh - 8.,9. třídy chlapci | |||||
Výsledková listina | |||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | p.kontrol | body |
1. | 8.C | Pospíšil Lukáš | 11:21 | 9 | 10 |
2. | 8.A | Veverka Lukáš | 11:37 | 9 | 9 |
3. | 8.B | Skřivan Lukáš | 11:46 | 9 | 8 |
4. | 9.A | Dienstbier Roman | 11:56 | 9 | 8 |
5. | 8.B | Vlk Otomar | 13:08 | 9 | 7 |
6. | 9.B | Zummer Marek | 13:37 | 9 | 7 |
7. | 9.C | Fencl Jakub | 13:46 | 9 | 7 |
8. | 9.A | Sadílek Tomáš | 14:25 | 9 | 6 |
9. | 9.B | Mácha Lukáš | 15:24 | 9 | 5 |
10. | 9.C | Mencl Jakub | 15:30 | 9 | 5 |
11. | 9.D | Zeman Martin | 17:18 | 9 | 4 |
12. | 8.C | Šlajs Jakub | 20:09 | 9 | 3 |
13. | 8.A | Havel Jakub | 20:37 | 9 | 3 |
14. | 9.D | Houdek Matěj | 23:47 | 9 | 2 |
DRUŽSTVA dívky | ||||
umísť | součet | souč.časů | body | |
9.B | 1+2 | 3 | 10 | |
9.A | 3+4 | 7 | 9 | |
9.D | 5+9 | 14 | 8 | |
8.A | 11+6 | 17 | 7 | |
8.B | 8+12 | 20 | 6 | |
9.C | 7+14 | 21 | 5 | |
8.C | 10+13 | 23 | 4 |
DRUŽSTVA chlapci | ||||
umísť | součet | souč.časů | body | |
8.B | 3+5 | 8 | 10 | |
9.A | 4+8 | 12 | 9 | |
8.C | 1+12 | 13 | 8 | |
9.B | 6+9 | 15 | 29,01 | 7 |
8.A | 2+13 | 15 | 32,14 | 6 |
9.C | 7+10 | 17 | 5 | |
9.D | 11+14 | 25 | 4 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
pořadí | Třída | původní přihlášený | body |
1. | 7.A | Hráchová Gabriela | 16 |
2. | 7.B | Harmáčková Lenka | 14 |
3. | 7.A | Bradáčová Kristýna | 11 |
4. | 6.A | Vrbková Lucie | 8 |
5. - 6. | 6.A | Lídlová Lucie | 4 |
5. - 6. | 7.B | Marková Tereza | 4 |
7. - 8. | 6.B | Turečková Jana | 1 |
7. - 8. | 6.B | Hatajová Dominika | 1 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 6.B | Polívka Ondřej | 16 |
2. | 7.A | Šilhánek Michal | 14 |
3. | 7.A | Wildt Eduard | 11 |
4. | 7.B | Kubík Tomáš | 8 |
5. - 6. | 6.A | Šindelář Jan | 4 |
5. - 6. | 7.B | Strejc Antonín | 4 |
7. - 8. | 6.A | Kleiner Michal | 1 |
7. - 8. | 6.B | Matoušek Matouš | 1 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
DÍVKY | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 9.A | Hrabová Denisa | 16 |
2. | 9.D | Havířová Martina | 14 |
3. | 9.A | Lukešová Katka | 12 |
4. | 9.B | Doušová Eliška | 9 |
5.- 6. | 8.C | Čechurová Petra | 7 |
5.- 6. | 8.C | Štrajtová Barbora | 7 |
7.- 8. | 9.B | Valentová Veronika | 5 |
7.- 8. | 9.C | Vašicová Kristýna | 5 |
9. | 9.D | Šambergerová Kateřina | 3 |
10. | 8.B | Holubová Veronika | 2 |
11.-14. | 8.A | Jambrichová Radka | 1 |
11.-14. | 8.A | Fořtová Marcela | 1 |
11.-14. | 8.B | Radimáková Daniela | 1 |
11.-14. | 9.C | Kastenová Klára | 1 |
stolní tenis - výsledky | |||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | původní přihlášený | body | |
1. | 8.B | Mudra Lukáš | 16 |
2. | 9.B | Zummer Michal | 14 |
3. | 9.D | Houdek Matěj | 12 |
4. | 9.C | Mjartan Martin | 9 |
5.- 6. | 8.A | Sandtner Lukáš | 7 |
5.- 6. | 9.C | Ježek Filip | 7 |
7.- 8. | 8.C | Zelenka Michal | 5 |
7.- 8. | 9.D | Zeman Martin | 5 |
9. | 9.A | Kaiser Daniel | 3 |
10. | 8.A | Danysh Sergej | 1 |
11. | 8.B | Zdebor Tomáš | 1 |
12. | 8.C | Šlajs Jakub | 1 |
13. | 9.A | Dostál Martin | 1 |
14. | 9.B | Čečil Lukáš | 1 |