Právě se nacházíte

2013/2014

Složení ve školním roce 2013/2014

6.A Karolína TLSTÁ
6.B Martin BENEDIKT
7.A Johana HORÁČKOVÁ
8.A Jan FAITENHANZL
8.B Natálie MAJEROVÁ
9.A Adam KŮS
9.B Matěj JECH

 

 • Hlavní náplň – realizace sběru víček pro Domov pro osoby se zdravotním postižením NOVÁČEK, Rabštejnská ulice Plzeň – výtěžek bude využit na volnočasové aktivity obyvatel domova – akce trvá do dubna 2014
 • Další aktivity: pomoc při realizace Dne otevřených dveří, pomoc při  zajišťování zápisu budoucích prvňáčků, vyhodnocení velikonoční soutěže, pomoc při zajišťování a realizaci Dne dětí v MŠ, vyhodnocení nejlepších výrobků vyrobených v rámci předmětu Praktické činnosti (Vaření) – výrobky ze zeleniny a ovoce (vykrajování), pečení vánočního cukroví apod.
 • Zelená školní zahrada – pokračování v realizaci dle dostupných financí.

Schůzky ŠP se konají nepravidelně – dle potřeby.

První se uskuteční 19.9.2013 – nutno vybrat  1. dávky  víček nasbíraných jednotlivými třídami během letních prázdnin – víčka do Nováčku odveze p. uč. Dana Duchková během září.

Každé pondělí od 7:30 hodin do 7:55 hodin a každé pondělí během velké přestávky v učebně č. 97 zajišťují členové Školního parlamentu BZŠ Plzeň sběr nashromážděných plastových víček!

Zapsala Mgr. Dana Duchková

 

Ukončení akce "VÍČKA"

Informace od Školního parlamentu BZŠ Plzeň:

Ukončili jsme vybírání víček pro Domov pro osoby se zdravotním postižením „Nováček“, Rabštejnská 29, Plzeň a odvezli poslední vybraná víčka:

 • 18.10.2013 150 kg
 • 12.12.2013 120 kg
 • 30.4.2014 240 kg.

Celkem jsme tedy nasbírali 510 kg víček.

Školní parlament vám všem moc děkuje za snahu, čas  a ochotu pomoci dobré věci (finanční částka za odevzdaná víčka bude využita na sportovní a kulturní aktivity dětí a dospělých uživatelů domova).

30.4.2014,  Mgr. Dana Duchková

 

Víčka_poděkování

Vyhlašování soutěží 12.12. a 20.11. 2013

Ve čtvrtek 12.12.2013 jsme odvezli do Nováčku již druhou dávku víček. První závoz byl uskutečněn 18.10.2013 – 150 kg. Teď dalších 120 kg. Bylo to již celkem 17 velkých pytlů plných víček.

Jak jsme vás již informovali v červnu a v září tohoto roku, peníze získané za víčka využije Nováček na volnočasové aktivity obyvatel domova.

Školní parlament vám moc děkuje za snahu, ochotu pomoci dobré věci a samozřejmě za váš čas, který akci věnujete.  Zároveň vás prosí, abyste vydrželi a sbírali víčka dál. Zapojte i své kamarády a příbuzné - akce trvá až do konce dubna 2014.

Připomínáme –víčka vybíráme každé pondělí od 7:30 do 8:00 a každé pondělí o velké přestávce v kabinetu č. 97. Po svátcích přineste další nasbíraná víčka!

Děkujeme!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pátek 20.11.2013 se sešel Školní parlament BZŠ Plzeň, aby vyhodnotil soutěž ve vykrajování ovoce ( >>> FOTOGRAFIE ZDE <<<  ) a zdobení perníčků ( >>> FOTOGRAFIE ZDE <<< ). Úkol to byl pro zástupce parlamentu opravdu nelehký.

 

Nakonec se shodli na závěrečném a výsledném hodnocení výrobků – přesto pochvala a obdiv patří všem.

Nahlédněte do fotogalerie a podívejte se na krásné výrobky děvčat z 9.A z výuky předmětui Domácnost.

 

Školní parlament BZŠ Plzeň, 12.12.2013

Zapsala Mgr. Dana Duchková

 

 

1. Schůzka 19.09.2013 v 7:15

Úkoly:

 • obejít třídy a připomenout akci „víčka“:
 • účel akce: pro Domov pro osoby se zdravotním postižením „Nováček“ v Rabštejnské ulici v Plzni – na jejich volnočasové aktivity
 • termín: do konce dubna 2013 – stále sbírejte, akce stále probíhá!
 • ať si každá třída dá do své kmenové třídy krabici nebo bednu na víčka – tak budou žáci dávat víčka např. z lahve na svačinu, z lahví z bufetu apod.
 • na 2. stupni jsou tyto bedýnky umístěny i na chodbách z důvodu střídání tříd žáky – využívejte je.
 • pravidelné vybírání nashromážděných víček bude zajišťovat školní parlament – v termínu: každé pondělí ráno od 7:30 hodin do 7:55 hodin a potom každé pondělí po dobu velké přestávky – vždy ve 3. patře ve skladu učebnic (č. 81).
 • paní učitelka Duchková bude průběžně odvážet víčka do „Nováčku“ – termín odvozu bude vždy oznámen školnímu parlamentu, příp. bude parlameťák požádán o pomoc s odnosem pytlů s víčky do auta.
 • Prosíme, pokračujte ve sbírání víček – je to pro dobrou věc!

Děkujeme!

leták_víčka

Vážení kolegové, milí žáci,

Školní parlament BZŠ Plzeň si vás dovoluje informovat o tom, že v pátek 18.10. 2013 jsme odvezli do Nováčku v Rabštejnské ulici (Domov pro osoby s postižením) 1. dávku vybraných víček.

Jednalo se o téměř 150 kg nasbíraných víček (9 velkých pytlů).

Jak jsme vás již informovali v červnu a v září tohoto roku, peníze získané za víčka využije Nováček na volnočasové aktivity obyvatel domova.

Školní parlament vám moc děkuje za snahu, ochotu pomoci dobré věci a samozřejmě za váš čas, který akci věnujete.  Zároveň vás prosí, abyste vydrželi a sbírali víčka dál. Zapojte i své kamarády a příbuzné - akce trvá až do konce dubna 2014.

Připomínáme –víčka vybíráme každé pondělí od 7:30 do 8:00 a každé pondělí o velké přestávce v kabinetu č. 97.

 

Aktuality

Noc s Andersenem 1.B distančně

Noc s Andersenem 1.B distančně

Přestože nám pandemie covid – 19 „ruší“ jednu akci za druhou, nenechali jsme se ošidit alespoň částečně o Noc s Andersenem. Když nešla realizovat ve škole, tak pro nás paní učitelka vymyslela nocová... Pokračovat

Projekty „Týdenní výzvy 1.B“

Projekty „Týdenní výzvy 1.B“

V pondělí 1. 3. 2021 nám začala povinná distanční výuka. Společně s paní učitelkou jsem si v naší třídě lištiček vymýšleli projekty „Týdenní výzvy 1.B“, aby nám to lépe utíkal... Pokračovat

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 3. KVĚTNA 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 3. KVĚTNA 2021... Pokračovat

ROZHODNUTÍ o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2021/2022

Ředitelka základní školy, jejíž činnost vykonává Bolevecká základní škol Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace, jako věcně a místně příslušný správní orgán ve smyslu ustanovení § 46, ... Pokračovat

Výzva – Poznej písničku ve 4.A aneb hudební výchova netradičně

Stejně jako v pohádce Pyšná princezna máme zakázáno zpívat. Bohužel si nemůžeme ani „odskočit“ na písničku do Země krále Miroslava a tak jsme se pokusili ztvárnit písničky, které rádi zpíváme, tr... Pokračovat

Hledání velikonočního pokladu

Hledání velikonočního pokladu

Ani o velikonočních prázdninách jsme my, žáci 4.A, nezaháleli. Mimo jiné velikonoční tradice jsme zařadili do programu také pátračku po ukrytém pokladu na vrcholu Mikulka. V pokynech jsme s... Pokračovat

Organizační informace pro rodiče k provozu školy od 12.4.2021

Podmínkou je zachování homogenity jednotlivých skupin žáků jak při výuce, tak v odpoledních hodinách ve školní družině. Podmínkou návratu žáků do prostor škol je také pravidelné testová... Pokračovat

Oznámení

Oznámení... Pokračovat

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021... Pokračovat

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ. Naše škola se opět zapojila pravidelné do akce „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“, kterou organizují Plzeňské městské dopravní podniky. Podrobný postup, jak se zapojit a jak získat pro svého prvňáčka plz... Pokračovat

Archiv aktualit