- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2018 - 19. Olympijské dny
2018 - 19. Olympijské dny
Dále můžete pokračovat :
Konečné výsledky 19.OD kategorie 6. a 7. třídy - dívky |
||
třída | 7.AB | 6.A |
Stolní tenis | 40 | 32 |
Běh na 60 metrů | 29 | 25 |
Běh na 400 metrů | 31 | 21 |
Hod míčkem | 27 | 25 |
Skok daleký | 32 | 21 |
Běh v terénu | 34 | 34 |
Běh v terénu - družstva | 6 | 12 |
Miniházená | 20 | 40 |
body celkem | 219 | 210 |
pořadí | 1. | 2. |
Konečné výsledky 19.OD kategorie 6. a 7. třídy - chlapci |
|||
třída | 7.B | 6.A | 7.A |
Stolní tenis | 18 | 42 | 13 |
Běh na 60 metrů | 20 | 19 | 16 |
Běh na 400 metrů | 24 | 13 | 17 |
Hod míčkem | 23 | 15 | 19 |
Skok daleký | 26 | 17 | 11 |
Běh v terénu | 32 | 18 | 22 |
Běh v terénu - družstva | 12 | 6 | 9 |
Malá kopaná | 40 | 10 | 25 |
body celkem | 195 | 140 | 132 |
pořadí | 1. | 2. | 3. |
Konečné výsledky 19.OD kategorie 8. a 9. třídy - dívky |
||
třída | 8.A | 9.AB |
Stolní tenis | 44 | 28 |
Běh na 60 metrů | 26 | 26 |
Běh na 400 metrů | 27 | 25 |
Hod míčkem | 28 | 24 |
Skok daleký | 29 | 23 |
Orientační běh | 36 | 32 |
Orientační běh-družstva | 12 | 8 |
volejbal | 20 | 40 |
body celkem | 222 | 206 |
pořadí | 1. | 2. |
Konečné výsledky 19.OD kategorie 8. a 9. třídy - chlapci |
|||
třída | 9.A | 8.A | 9.B |
Stolní tenis | 42 | 24 | 7 |
Běh na 60 metrů | 25 | 11 | 18 |
Běh na 400 metrů | 14 | 19 | 21 |
Hod míčkem | 27 | 16 | 12 |
Skok daleký | 21 | 11 | 22 |
Orientační běh | 18 | 26 | 25 |
Orientační běh-družstva | 3 | 12 | 9 |
florbal | 40 | 25 | 10 |
body celkem | 190 | 144 | 124 |
pořadí | 1. | 2. | 3. |
Výsledková listina |
|||||
pořadí | Třída | Jméno | výs.čas | chyb.kon. | body |
1. | 9.A | Jiří Vintr | 9,04 | 0 | 12 |
2. | 8.A | Jan Běle | 12,14 | 0 | 11 |
3. | 9.B | Ondřej Bajana | 14,25 | 0 | 10 |
4. | 8.A | Jan Mištera | 16,30 | 0 | 9 |
5. | 9.B | Radek Sýkora | 18,10 | 0 | 8 |
6. | 9.B | David Janda | 19,34 | 0 | 7 |
7. | 8.A | Jan Ripka | 20,15 | 0 | 6 |
8. | 9.A | Roman Plešinec | 21,03 | 0 | 5 |
9. | 9.A | Jonáš Krepindl | 24,25 | 4 | 1 |
Běh v terénu 6. a 7. třídy |
||||
výsledková listina - chlapci | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | výsledný čas | Body |
1. | 7.B | Ondřej Václavík | 7,48 | 12 |
2. | 7.B | Jan Kabát | 8,06 | 11 |
3. | 7.A | Štěpán Farkas | 8,40 | 10 |
4. | 7.B | Matěj Jiráček | 8,47 | 9 |
5. | 7.A | Martin Benda | 9,07 | 8 |
6. | 6.A | Martin Vo | 10,44 | 7 |
7. | 6.A | Dan Vyčítal | 11,49 | 6 |
8. | 6.A | Daniel Bouberle | 12,02 | 5 |
9. | 7.A | Adam Vykydal | 14,44 | 4 |
Výsledky - běh 60m |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.AB | Ema Kaslová | 9,76 | 10 |
2. | 6.A | Anna de Frutos | 9,81 | 9 |
2. | 6.A | Monika Hoštická | 9,81 | 9 |
4. | 7.AB | Nikola Plešincová | 9,91 | 7 |
4. | 7.AB | Sabina Schejbalová | 9,91 | 7 |
6. | 7.AB | Monika Šantorová | 10,07 | 5 |
7. | 6.A | Anna Tesařová | 10,15 | 4 |
8. | 6.A | Tereza Šlehoferová | 10,38 | 3 |
Výsledky - běh 60m |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 6.A | Andriy Kvych | 9,35 | 10 |
1. | 7.B | Ondřej Václavík | 9,35 | 10 |
3. | 7.B | Martin Svoboda | 9,47 | 8 |
4. | 7.A | Štěpán Farkas | 9,96 | 7 |
5. | 6.A | Maxim Čížek | 10,03 | 6 |
6. | 7.A | Martin Benda | 10,08 | 5 |
7. | 7.A | Jaroslav Říhánek | 10,91 | 4 |
8. | 6.A | Dan Vyčítal | 11,75 | 3 |
9. | 7.B | Jan Moravec | 12,34 | 2 |
Výsledky - běh 60m |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Jméno | Čas | Body | |
1. | 9.AB | Nikola Kolodejová | 9,32 | 10 |
2. | 9.AB | Martina Šmídová | 9,41 | 9 |
3. | 8.A | Vendula Hlinková | 9,76 | 8 |
4. | 8.A | Soňa Eliášová | 9,77 | 7 |
5. | 8.A | Sára Říhánková | 9,85 | 6 |
6. | 8.A | Andrea Dresslerová | 9,86 | 5 |
7. | 9.AB | Denisa Valentová | 9,92 | 4 |
8. | 9.AB | Kristýna Králová | 10,00 | 3 |
Výsledky - běh 60m |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.A | Daniel Hlaváč | 7,59 | 10 |
2. | 9.B | Jakub Bárta | 8,02 | 9 |
3. | 9.A | Jaroslav Seidl | 8,12 | 8 |
4. | 9.A | Jan Hajšman | 8,18 | 7 |
5. | 9.B | Ondřej Bajana | 8,21 | 6 |
6. | 8.A | Jan Běle | 8,36 | 5 |
7. | 8.A | Jiří Suchý | 8,60 | 4 |
8. | 9.B | Matěj Mařík | 8,72 | 3 |
9. | 8.A | Jan Mištera | 8,83 | 2 |
Výsledky - běh 400 m |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.AB | Sabina Schejbalová | 1,26,47 | 10 |
2. | 7.AB | Ema Kaslová | 1,27,93 | 9 |
3. | 6.A | Anna Koubková | 1,32,53 | 8 |
4. | 7.AB | Nikola Plešincová | 1,36,40 | 7 |
5. | 6.A | Julie Radová | 1,36,57 | 6 |
6. | 7.AB | Soňa Kováříková | 1,37,83 | 5 |
7. | 6.A | Jana Podlenová | 1,41,22 | 4 |
8. | 6.A | Tereza Šlehoferová | 1,43,69 | 3 |
Výsledky - běh 400m |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 7.B | Ondřej Václavík | 1,19,75 | 10 |
2. | 7.B | David Václavík | 1,24,22 | 9 |
3. | 7.A | Štěpán Farkas | 1,28,00 | 8 |
4. | 7.A | Martin Benda | 1,29,81 | 7 |
5. | 6.A | Josef Vintr | 1,40,19 | 6 |
6. | 7.B | Jánko Gondek | 1,41,37 | 5 |
7. | 6.A | Miloslav Bárta | 1,42,47 | 4 |
8. | 6.A | Andryi Kvych | 1,43,47 | 3 |
9. | 7.A | Jaroslav Říhánek | 1,48,28 | 2 |
Výsledky - běh 400m |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 8.A | Zuzana Vísnerová | 1,25,48 | 10 |
2. | 9.AB | Martina Šmídová | 1,28,03 | 9 |
3. | 9.AB | Nikola Kolodejová | 1,31,14 | 8 |
4. | 8.A | Vendula Hlinková | 1,34,38 | 7 |
5. | 8.A | Soňa Eliášová | 1,36,08 | 6 |
6. | 9.AB | Denisa Valentová | 1,37,03 | 5 |
7. | 8.A | Andrea Dresslerová | 1,37,06 | 4 |
8. | 9.AB | Michaela Urbanová | 1,53,15 | 3 |
Výsledky - běh 400m |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Čas | Body |
1. | 9.B | Ondřej Bajana | 1,12,72 | 10 |
2. | 8.A | Jan Běle | 1,14,63 | 9 |
3. | 9.A | Roman Plešinec | 1,15,47 | 8 |
4. | 8.A | Jan Ripka | 1,15,87 | 7 |
5. | 9.B | Aleš Václ | 1,17,77 | 6 |
6. | 9.B | Petr Kamínek | 1,19,74 | 5 |
7. | 9.A | Daniel Krejčíř | 1,20,16 | 4 |
8. | 8.A | Filip Uhlíř | 1,22,65 | 3 |
9. | 9.A | Jaroslav Seidl | 1,23,06 | 2 |
Výsledky - hod míčkem |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 6.A | Monika Hoštická | 33,5 | 10 |
2. | 7.AB | Sabina Schejbalová | 32 | 9 |
3. | 6.A | Anna Tesařová | 26,5 | 8 |
4. | 7.AB | Monika Šantorová | 22 | 7 |
5. | 7.AB | Nikola Plešincová | 21 | 6 |
6. | 7.AB | Adéla Navrátilová | 20,5 | 5 |
7. | 6.A | Denisa Mikulášková | 20 | 4 |
8. | 6.A | Julie Radová | 19,5 | 3 |
Výsledky - hod míčkem |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.B | Jan Kabát | 50 | 10 |
2. | 6.A | Tomáš Bělohlavý | 40,5 | 9 |
2. | 7.A | Štěpán Farkas | 40,5 | 9 |
4. | 7.B | Matěj Jiráček | 32,5 | 7 |
5. | 7.A | Martin Benda | 32 | 6 |
5. | 7.B | Martin Svoboda | 32 | 6 |
7. | 6.A | Daniel Bouberle | 29 | 4 |
7. | 7.A | Jaroslav Říhánek | 29 | 4 |
9. | 6.A | Jakub Mařík | 26 | 2 |
Výsledky - hod míčkem |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 8.A | Michaela Dienstbierová | 35 | 10 |
2. | 9.AB | Viktorie Šuhajdová | 33 | 9 |
3. | 8.A | Sára Říhánková | 32 | 8 |
4. | 9.AB | Kristýna Králová | 27,5 | 7 |
5. | 8.A | Zuzana Vísnerová | 25,5 | 6 |
6. | 9.AB | Natálie Skřivanová | 23,5 | 5 |
7. | 8.A | Aneta Schwarczová | 17 | 4 |
8. | 9.AB | Michaela Šotolová | 6 | 3 |
Výsledky - hod míčkem |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.A | Daniel Krejčíř | 52 | 10 |
2. | 9.A | Daniel Hlaváč | 50,5 | 9 |
3. | 9.A | Jan Hajšman | 49 | 8 |
4. | 9.B | David Janda | 46,5 | 7 |
5. | 8.A | Jan Ripka | 45 | 6 |
6. | 8.A | Jiří Suchý | 43 | 5 |
6. | 8.A | Pavel Kušion | 43 | 5 |
8. | 9.B | Aleš Václ | 37 | 3 |
9. | 9.B | Jakub Bárta | 36 | 2 |
Výsledky - skok daleký |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.AB | Ema Kaslová | 356 | 10 |
2. | 7.AB | Monika Šantorová | 351 | 9 |
3. | 6.A | Anna de Frutos | 325 | 8 |
4. | 7.AB | Adriana Šmídová | 295 | 7 |
5. | 7.AB | Nikola Plešincová | 294 | 6 |
6. | 6.A | Antonie Poskočilová | 273 | 5 |
6. | 6.A | Jolana Kamínková | 273 | 5 |
8. | 6.A | Tereza Šlehoferová | 268 | 3 |
Výsledky - skok daleký |
||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.B | Matěj Jiráček | 378 | 10 |
2. | 7.B | Jan Kabát | 375 | 9 |
3. | 6.A | Andryi Kvych | 365 | 8 |
4. | 7.B | Martin Svoboda | 360 | 7 |
5. | 6.A | Tomáš Bělohlavý | 350 | 6 |
6. | 7.A | Štěpán Farkas | 328 | 5 |
7. | 7.A | Martin Benda | 318 | 4 |
8. | 6.A | Miloslav Bárta | 297 | 3 |
9. | 7.A | Jaroslav Říhánek | 280 | 2 |
Výsledky - skok daleký |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.A | Sára Říhánková | 387 | 10 |
2. | 8.A | Zuzana Vísnerová | 364 | 9 |
3. | 9.AB | Martina Šmídová | 361 | 8 |
4. | 9.AB | Kristýna Králová | 354 | 7 |
5. | 8.A | Aneta Schwarczová | 353 | 6 |
6. | 9.AB | Nikola Kolodejová | 350 | 5 |
7. | 8.A | Michaela Dienstbierová | 306 | 4 |
8. | 9.AB | Adéla Medlínová | 293 | 3 |
Výsledky - skok daleký |
||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 9.A | Daniel Hlaváč | 550 | 10 |
2. | 9.B | Ondřej Bajana | 508 | 9 |
3. | 9.A | Jaroslav Seidl | 466 | 8 |
4. | 9.B | Jakub Bárta | 443 | 7 |
5. | 9.B | Aleš Václ | 436 | 6 |
6. | 8.A | Pavel Kušion | 419 | 5 |
7. | 8.A | Jan Běle | 376 | 4 |
8. | 9.A | Daniel Krejčíř | 373 | 3 |
9. | 8.A | Jiří Suchý | 357 | 2 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
DÍVKY | |||
pořadí | Třída | jméno | body |
1. | 6.A | Anna Tesařová | 16 |
2. | 7.AB | Tereza Ryšavá | 14 |
3. | 7.AB | Lucie Waldmannová | 12 |
4. | 6.A | Anna Koubková | 10 |
5. | 7.AB | Jana Šlégrová | 8 |
6. | 7.AB | Adriana Šmídová | 6 |
7. | 6.A | Anna de Frutos | 4 |
8. | 6.A | Jana Podlenová | 2 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 6. a 7. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 6.A | Josef Vintr | 16 |
2. | 6.A | Tomáš Bělohlavý | 14 |
3. | 6.A | Maxim Čížek | 12 |
4. | 7.A | Martin Benda | 10 |
5. | 7.B | Matěj Jiráček | 8 |
6. | 7.B | Martin Svoboda | 6 |
7. | 7.B | Richard Plachý | 4 |
8. | 7.A | Štěpán Farkas | 2 |
9. | 7.A | Vojtěch Fencl | 1 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
DÍVKY | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 9.AB | Martina Šmídová | 16 |
2. | 8.A | Aneta Schwarczová | 14 |
3. | 8.A | Anna Laubeová | 12 |
4. | 8.A | Nikola Poláková | 10 |
5. | 8.A | Soňa Eliášová | 8 |
6. | 9.AB | Aneta Jáglová | 6 |
7. | 9.AB | Nela Dvořáková | 4 |
8. | 9.AB | Adéla Medlínová | 2 |
stolní tenis - výsledky |
|||
kategorie 8. a 9. třídy | |||
CHLAPCI | |||
Třída | jméno | body | |
1. | 9.A | Daniel Hlaváč | 16 |
2. | 9.A | Daniel Krejčíř | 14 |
3. | 9.A | Jonáš Krepindl | 12 |
4. | 8.A | Jan Ripka | 10 |
5. | 8.A | Martin Bečvář | 8 |
6. | 8.A | Jan Dobiáš | 6 |
7. | 9.B | Tomáš Raboch | 4 |
8. | 9.B | Adam Janoušek | 2 |
9. | 9.B | Filip Varga | 1 |