- Nacházíte se: O škole
- Olympijské dny Bolevecké ZŠ Plzeň
- 2015 - 16. Olympijské dny
- pokračování -> 2015 - 16. Olympijské...
pokračování -> 2015 - 16. Olympijské...
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.B | Bára Rumlová | 38,0 | 10 |
2. | 7.A | Barbora Císařová | 35,0 | 9 |
3. | 7.B | Lenka Zachová | 28,5 | 8 |
4. | 6.A | Martina Šmídová | 28,0 | 7 |
5. | 7.A | Sára Kubínová | 25,5 | 6 |
6. | 6.B | Viktorie Šuhajdová | 24,0 | 5 |
7. | 6.B | Natálie Skřivanová | 22,0 | 4 |
8. | 6.A | Denisa Valentová | 17,0 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 8.B | Natálie Kostlivá | 35,5 | 10 |
1. | 9.A | Michaela Šebková | 35,5 | 10 |
3. | 8.A | Lucie Maišlová | 34,0 | 8 |
4. | 8.A | Vlasta Šebková | 29,0 | 7 |
5. | 8.A | Diana Sokolyuk | 26,5 | 6 |
6. | 9.A | Anežka Janušová | 26,0 | 5 |
7. | 8.B | Monika Preslová | 21,5 | 4 |
7. | 9.A | Tereza Štípková | 21,5 | 4 |
9. | 8.B | Jana Németová | 14,0 | 2 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 7.B | Ladislav Rychal | 49,5 | 10 |
2. | 7.B | Jan Čechura | 49,0 | 9 |
3. | 7.A | Dominik Moravec | 45,5 | 8 |
4. | 6.A | Jan Hajšman | 35,0 | 7 |
5. | 6.A | Jaroslav Seidl | 32,5 | 6 |
6. | 6.B | Jaroslav Kočka | 28,0 | 5 |
7. | 7.A | Tomáš Chramosta | 26,0 | 4 |
8. | 6.B | Tomáš Raboch | 25,5 | 3 |
Výsledky - hod míčkem | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Hod | Body |
1. | 9.A | Marek Calta | 55,5 | 10 |
2. | 8.A | Jan Kočička | 54,5 | 9 |
3. | 9.A | Dominik Štěrba | 52,5 | 8 |
4. | 8.A | Marko Spivak | 52,0 | 7 |
5. | 9.A | Lukáš Kušion | 50,0 | 6 |
6. | 8.B | Sam Cimický | 44,5 | 5 |
7. | 8.A | David Zíka | 43,0 | 4 |
7. | 8.B | Lukáš Salivar | 43,0 | 4 |
9. | 8.B | Dominik Krátký | 34,0 | 2 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.A | Kateřina Sýkorová | 375 | 10 |
2. | 7.A | Kristýna Bertlová | 364 | 9 |
3. | 6.A | Martina Šmídová | 344 | 8 |
3. | 7.B | Anna Sieberová | 344 | 8 |
5. | 6.B | Nikola Kolodejová | 323 | 6 |
6. | 6.B | Adéla Medlínová | 314 | 5 |
7. | 7.B | Iveta Procházková | 311 | 4 |
8. | 6.A | Denisa Valentová | 261 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
DÍVKY | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 8.A | Diana Sokolyuk | 390 | 10 |
2. | 8.A | Michaela Šolcová | 372 | 9 |
3. | 9.A | Natálie Burešová | 359 | 8 |
4. | 8.B | Monika Preslová | 356 | 7 |
5. | 8.B | Alena Svobodová | 355 | 6 |
6. | 9.A | Natálie Majerová | 339 | 5 |
7. | 8.A | Vlasta Šebková | 337 | 4 |
8. | 8.B | Natálie Kostlivá | 331 | 3 |
9. | 9.A | Tereza Štípková | 207 | 2 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 6. a 7. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 7.B | Lukáš Heřman | 420 | 10 |
2. | 7.B | Pavel Šebek | 418 | 9 |
3. | 6.A | Daniel Hlaváč | 417 | 8 |
4. | 6.B | Jakub Bárta | 403 | 7 |
5. | 6.A | Jaroslav Seidl | 360 | 6 |
6. | 7.A | Jakub Cipra | 353 | 5 |
7. | 6.B | Ondřej Bajana | 345 | 4 |
8. | 7.A | Tomáš Chramosta | 300 | 3 |
Výsledky - skok daleký | ||||
kategorie 8. a 9. třídy | ||||
CHLAPCI | ||||
Pořadí | Třída | Jméno | Dálka | Body |
1. | 9.A | Dominik Štěrba | 464 | 10 |
2. | 8.B | Artur Dziuba | 444 | 9 |
3. | 9.A | Lukáš Kušion | 436 | 8 |
4. | 9.A | Petr Legát | 434 | 7 |
5. | 8.A | Marko Spivak | 425 | 6 |
6. | 8.A | Jakub Hrůza | 396 | 5 |
7. | 8.A | Artem Nester | 369 | 4 |
8. | 8.B | Adam Křenek | 335 | 3 |
9. | 8.B | Ondřej Nový | 331 | 2 |
FLORBAL CHLAPCI | |||||||
16. olympijské dny BZŠ | 8.A | 8.B | 9.A | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
8.A | FLOR | 10:11 (sn) | 10:9 (sn) | 3 | 20:20 | 2. | 25 |
8.B | 11:10 (sn) | BAL | 2:10 | 2 | 13:20 | 3. | 10 |
9.A | 9:10 (sn) | 10:2 | 25.6.2015 | 4 | 19:12 | 1 | 40 |
VOLEJBAL DÍVKY | |||||||
16. olympijské dny BZŠ | 8.A | 8.B | 9.A | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
8.A | VOLEJ | 0:2 31:50 | 2:1 53:51 | 2 | 84:101 | 2. | 25 |
8.B | 2:0 50:31 | BAL | 2:0 50:37 | 4 | 100:68 | 1. | 40 |
9.A | 1:2 51:53 | 0:2 37:50 | 25.6.2015 | 0 | 88:103 | 3 | 10 |
Hraje se na dva vítězné sety do 25 bodů (25 bodem set končí),nesmí se po | |||||||
podání "první přes",první podání jsou dvě a po dvou úspěšných podáních | |||||||
se střídají podávající. Vítězství = 2 body, prohra 1 bod | |||||||
Olympijské body - 1.m. = 40 bodů, 2.m.= 25 bodů, 3.m.= 10 bodů |
MINIKOPANÁ CHLAPCI | ||||||||
12. Olympijské dny BZŠ | 6.A | 6.B | 7.A | 7.B | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
6.A | KO | 0:5 | 1:2 | 0:1 | 0 | 1:8 | 4. | 22 |
6.B | 5:0 | PA | 4:1 | 0:0 | 7 | 9:1 | 1. | 40 |
7.A | 2:1 | 1:4 | NÁ | 0:7 | 3 | 3:12 | 3. | 28 |
7.B | 1:0 | 0:0 | 7:0 | 6.,7.tř. | 7 | 8:0 | 2. | 34 |
MINIHÁZENÁ | ||||||||
12. Olympijské dny BZŠ | 6.A | 6.B | 7.A | 7.B | BODY | SKÓRE | POŘADÍ | Olympijské body |
6.A | MINI | 5:9 | 4:15 | 2:25 | 0 | 11:49 | 4. | 22 |
6.B | 9:5 | HÁ | 7:6 | 4:32 | 4 | 20:43 | 2. | 34 |
7.A | 15:4 | 6:7 | ZENÁ | 5:30 | 2 | 26:41 | 3. | 28 |
7.B | 25:2 | 32:4 | 30:5 | 6.,7.tř | 6 | 87:11 | 1. | 40 |
1.místo = 40 bodů 2.místo = 34b. 3.místo = 28b. 4.místo = 22 bodů |