Právě se nacházíte

Mikulášská nadílka v 0. A

08.12.2018  |  Ostatní

Mikulášská nadílka v 0. A

        V pondělí  3.12. jsme obě přípravné třídy shlédly  hudebně – vzdělávací program O polepšeném čertovi v L- klubu. Společně s čertíkem BLEŠÁKEM FEŠÁKEM a MIKULÁŠEM jsme si zazpívali několik veselých, ale i poučných písniček. Nakonec se s naší pomocí z čertíka stal opravdový hezký fešák, který se potom skutečně mohl jmenovat Fešák. Z L-klubu jsme zavítali do knihovny, kde jsme si prohlédli vánoční výstavu ručních výrobků  a přečetli si pekelný příběh z vypůjčené knihy. Dnešní den jsme si hezky prožili, ale kdy už přijde ten pravý ČERT, MIKULÁŠ A ANDĚL k nám do třídy?

       Netrvalo dlouho a hned ráno ve středu 5.12. přišlo nebeské a pekelné poselstvo přímo do třídy. Všechny děti se ihned ztišily a čekaly, co nastane. A to už čert držel listinu, ze které četl největší hříšníky.  Nevěřili byste, co vše děti slibovaly, jak hezky zpívaly, tancovaly a recitovaly. Mikuláš všechny obdaroval malým balíčkem a s hrozbou , že se pekelníci vrátí zpět za rok, odešel. 

               Tak a teď už nás zakrátko čekají vytoužené Vánoce.  Co myslíte, vydrží dětem sliby alespoň do Vánoc, kdo ví.

                       Žáci 0.A

>>> FOTOGRAFIE ZDE <<<

Aktuality

Přípravná třída 2019/2020

Aktuální informace o přípravné třídě naleznete zde.... Pokračovat

Přípravná třída na exkurzi v Pivovarském muzeu

Přípravná třída na exkurzi v Pivovarském muzeu

V pondělí 4. 3. jsme se vypravili tramvají na exkurzi do PIVOVARSKÉHO MUZEA. V 9 hodin ráno už na nás čekala paní průvodkyně a exkurze mohla začít. Nejprve jsme se dozvěděli, jak vlastně měst... Pokračovat

A jsou tu zase Velikonoce

A jsou tu zase Velikonoce

A jsou tu zase Velikonoce Zapoj se opět do výstavy, která se koná každoročně před Velikonocemi. (Poprvé akce proběhla v roce 2004.) Nejlepší výrobky s velikonoční tématikou opět doneste do kabinetu č.8 ... Pokračovat

Práce s nadanými žáky

Práce s nadanými žáky

Předmět Matematické praktikum funguje od školního roku 2009/2010 pod vedením Mgr. Dany Duchkové. V rámci tohoto předmětu škola - pracuje s nadanými žáky - snaží se rozvíjet jejich talent - rozvíjí nadání žáka... Pokračovat

Konverzační soutěž v angličtině

Konverzační soutěž v angličtině

5.února 2019 se konalo školní kolo konverzační soutěže v angličtině. V poslechu, konverzaci na vybrané téma a vyřešení jazykové situace se utkali pouze deváťáci. Zaslouží si poch... Pokračovat

Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže proběhlo na naší škole 13. 2.2019. Zúčastnili se žáci z nultého až pátého ročníku. Soutěžili ve 3 kategoriích. Všichni byli na soutěž výborně připraveni. Některé trochu... Pokračovat

Škola mladých archeologů

Škola mladých archeologů

Dne 14. února jsme společně navštívili Západočeské muzeum v Plzni, kde nás čekal výukový program Škola mladých archeologů. Nejprve jsme si společně s lektorkou povídali o tom ... Pokračovat

Jarní prázdniny - ŠD mimo provoz

JARNÍ PRÁZDNINY 25.2. – 1.3.2019 pro nízký zájem rodičů ŠD není v provozu.... Pokračovat

Den otevřených dveří a zápis do 1. ročníku 2019/2020

Rozhodujete se, na kterou základní školu přihlásíte své dítě? Přesvědčete se, co všechno můžeme Vašemu dítěti nabídnout v Bolevecké základní škole Plzeň. S každým dítětem se snažíme pracovat v soula... Pokračovat

1.B v ZOO Plzeň 5.2.2019 „Filipíny“

1.B v ZOO Plzeň 5.2.2019 „Filipíny“

V úterý 5.2.2019 naše třída vyrazila už podruhé do ZOO Plzeň. Tentokrát jako odměna za vysvědčení. Čekal nás výukový program „Filipíny“. Většina z nás poprvé zažila zoologickou zahradu zahalenou do s... Pokračovat

Archiv aktualit