Právě se nacházíte
  • Nacházíte se:  O škole
  • Aktuality
  • Škola
  • 3.B – škola v přírodě 19.6.-23.6.2017 Hotel Čertův mlýn – Špičák

3.B – škola v přírodě 19.6.-23.6.2017 Hotel Čertův mlýn – Špičák

10.07.2017  |  Škola

3.B – škola v přírodě 19.6.-23.6.2017 Hotel  Čertův mlýn – Špičák

Na 1.třídním aktivu jsme se  domluvili s rodiči, že v tomto školním roce uskutečníme školu v přírodě. 

19.6. jsme se všichni sešli na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni v 8 hodin. Nikdo nezaspal. Vyrazili jsme směr Železná Ruda. Již ve vlaku jsme dostali první úkoly, které nás provázely po celou školu v přírodě. Cestu z nádraží k hotelu jsme zvládli pěšky a hned jsme se seznámili s blízkým okolím našeho pobytu. Odpoledne jsme šli na Čertovo jezero, které jsme se pokusili nakreslit, a potom jsme vyšlápli 95 schodů na Špičácké rozhledně. Výhled byl úžasný i proto, že bylo nádherné počasí, které nás provázelo po celý pobyt. Druhý den jsme se věnovali studiu a odpoledne jsme se pustili do sportovních soutěží na Belvederu. Pěkný den jsme zakončili oslavou narozenin naší Aničky v cukrárně Charllotte. Ve středu jsme se vydali na celodenní výlet – Špičácké sedlo – Černé jezero. Během cesty jsme hráli hru – Honba za pokladem. Ve čtvrtek opět neoblíbené učení a odpoledne návštěva enviromentálního centra v Železné Rudě. Všem se moc líbilo. Večer nás ještě čekal táborák a zpívání u táborového ohně. V pátek paní učitelka a paní vychovatelka rozdaly diplomy a ceny, za které moc děkujeme některým rodičům, kteří pro nás odměny připravili, sbalit věci a hurá domů. Některým se už moc stýskalo. 

Hodnocení: všechny aktivity i soutěže se nám líbily, jen učení a pravidelný úklid pokojů bychom zrušili. Nesmíme zapomenout poděkovat personálu a hlavně panu kuchaři v hotelu – jídlo bylo vynikající.

                                                                                        Žáci a vyučující 3.B

Aktuality

Malý koncert na Bolevecké základní škole

Malý koncert na Bolevecké základní škole

V pondělí 12. 2. 2018 shlédly děti z 1. stupně BZŠ koncert ve spolupráci s rodiči. Druhou vyučovací hodinu přišla maminka Krzáková s violoncellem a svojí dcerou Soňou, která hraje na housličky. K nim se přidal chla ... Pokračovat

Oznámení ze školní jídelny.

Ve dnech od 14. 2. - 16. 2. 2018 se z důvodu velké nemocnosti kuchařek budou vařit pouze 2 jídla. Děkujeme za pochopení.... Pokračovat

Konverzační soutěže v AJ

Konverzační soutěže v AJ

Začátek 2. pololetí je každoročně spojen s konáním školního kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Letošní proběhlo 5.2.2018. V tradičních disciplínách- poslechu s porozuměním, splně... Pokračovat

Lego soutěž – 22. a 26.1.2018

Lego soutěž – 22. a 26.1.2018

I letos se děti v družině těšily na oblíbenou „stavební“ soutěž. Ve dvou lednových dnech se sesedly k bednám s kostičkami lego a tvořily to, co umí nejlépe. Někdo rád staví architektonická ... Pokračovat

Výtvarná soutěž – 18.1.2018

Výtvarná soutěž – 18.1.2018

Ve čtvrtek 18.1.2018 se ve 3. oddělení ŠD konala výtvarná soutěž na téma Hrady, zámky a strašidla. K čistým papírům usedlo celkem 22 dětí všech věkových kategorií ze všech oddělení šk... Pokračovat

Už aby byly vánoce – 21.11.2017

Už aby byly vánoce – 21.11.2017

Po roce se k nám vrátilo Divadélko Kašpárek M+M s novou pohádkou. Dva skřítci hledali zvonečkovou vílu, která ale ztratila kouzelný zvoneček. Bez něho nebudou Vánoce. Pátrání zav... Pokračovat

Posezení u stromečku

Posezení u stromečku

Ve středu 20.12.2017 jsme se všichni z družiny sešli u vánočního stromečku v 1. oddělení, abychom si s pianem zazpívali a zahráli koledy. Dětem se předvedl pěvecký kroužek paní Vladi ... Pokračovat

4.A a UNICEF

4.A a UNICEF

4. A pomáhá chudým dětem Pondělí 11. prosince 2017 – Mezinárodní den solidarity s africkými dětmi a ženami a Světový den dětství, naše třída pojala jako dobu konání dobrých s... Pokračovat

Divadelní představení

Krásný předvánoční čas si některé naše třídy zpestřily návštěvou divadelního představení v Divadle J. K. Tyla. Třída 9. B již druhým rokem využívá předplatné tohoto divadla určené pro ž... Pokračovat

CURLING

CURLING

Ve dnech 5.-10.12 2017 proběhla v Kooperativě Areně na Košutce olympijská kvalifikace v curlingu. V rámci této akce si mohly naše děti vyzkoušet tento sport v hale B a potom... Pokračovat

Archiv aktualit