Právě se nacházíte

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY OD 1.9.2021

30.08.2021  |  Školní družina

1.9.2021

 • ranní školní družina nebude v provozu
 • odpolední družina plynule navazuje na konec vyučování, provoz do 16:00 hodin
 • žáci přihlášení do ŠD (2. – 5. ročník) nahlásí třídní učitelce, kdo tento den půjde po vyučování domů nebo půjde do ŠD – nejlépe písemně prostřednictvím „uvolňovacího lístku“ – uvedou rovněž čas odchodu ze ŠD
 • žáky ve třídách ráno navštíví paní vychovatelky, které budou zjišťovat, zda se nějaký žák nechce dodatečně přihlásit do ŠD (obdrží novou přihlášku); rovněž je možno paní vychovatelce nahlásit odhlášení ze ŠD (žák přinese písemné odhlášení ze ŠD podepsané rodiči, datované k 1.9.2021)

2.9.2021

 • školní družina dle obvyklého provozu – ranní 6:00 – 8:00 hodin, odpolední navazuje na konec vyučování do 16:30 hodin
 • všechny žáky přihlášené do ŠD odvede třídní učitelka po skončení vyučování do školní družiny (žáci 0. a 1. tříd nastoupí poprvé do družiny dle dohody, kterou učiníme při slavnostním uvítání 1.9.)
 • žáci přihlášení do školní družiny, kteří tento den půjdou po vyučování domů, donesou třídní učitelce písemnou žádost o uvolnění („uvolňovací lístek“ – je ke stažení v dokumentech na webu školy)
 • přihlášení žáci 2. – 5. tříd tento den obdrží ve školní družině svou předvyplněnou přihlášku (rodiče vyplňovali již v květnu), kterou donesou domů k dovyplnění tabulky odchodů – úplná docházka činí alespoň 4 dny v týdnu – prosíme rodiče, aby toto dodrželi
 • nezapomeňte uvést, zda bude vaše dítě odcházet SAMO nebo v DOPROVODU
 • vyplněnou přihlášku odevzdají žáci druhý den své vychovatelce nebo mohou odevzdat v šatně ŠD jakékoli vychovatelce vykonávající ranní službu u vchodu
 • neponechávejte si prosím přihlášku delší dobu (např. kvůli kroužkům mimo školu), odchody svých dětí můžete dodatečně změnit, až budete vědět rozvrhy aktivit
 • přihlášku vracejte v původním euroobalu

od 3.9.2021

 • družina funguje v obvyklém provozu, navazuje vždy na konec vyučování

 

Aktuality

Pozorování vzducholodi

Pozorování vzducholodi

V pátek 17. 9. 2021 třídy 2.B, 3.A a 4.B vyrazily před naši školu v rámci prvouky pozorovat vzducholoď. Jednalo se o vzducholoď Zeppelin, která je delší než největší osobní Airbus, ale na ... Pokračovat

Adaptační kurz prvních tříd

Adaptační kurz prvních tříd

Dne 14. a 15. září proběhl adaptační kurz prvňáčků. V úterý a ve středu odpoledne prvňáci navštívili Arboretum Sofronky. Děti na vlastní oči viděly, jak pracují a žijí včely, nakrmily daňky čerstvými jablíčky a spolu s rodiči upekly u ohýnku bu... Pokračovat

První školní den v přípravné třídě

První školní den v přípravné třídě

Ve středu 1. 9. jsme se my, děti přípravné třídy, netrpělivě seskupovaly i s rodiči na nádvoří školy. Jakmile paní učitelka Vlasta ukázala ceduli s nápisem „Přípravná třída“, někteří z nás rychle přiběhli a začali se s nov... Pokračovat

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLNÍ DRUŽINY OD 1.9.2021

1.9.2021 - ranní školní družina nebude v provozu - odpolední družina plynule navazuje na konec vyučování, provoz do 16:00 hodin - žáci přihlášení do ŠD (2. – 5. ročník) nahlásí třídní učitelce, kdo tento den půjde po vyučování domů nebo půjde do ŠD – nejlépe pí... Pokračovat

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY A TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ NA COVID-19 OD 1. 9. 2021

Hygienické zásady • větrání učeben (přizpůsobte tomu oblečení žáků) • zákaz vstupu osob s příznaky infekčního onemocnění (žáci chronicky nemocní nebo alergici s přetrvávajícími příznaky jako rýma a kašel předloží třídnímu učiteli lékařské potvrzení) • před prvním pří ... Pokračovat

Organizace začátku školního roku 2021/2022

Středa 1.9.2021 - zahájení školního roku 0.ROČNÍK (PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA) Žáci 0. a 1. ročníku NEbudou 1.9. testováni na přítomnost Covid-19. 8,00 h - třídní učitelka si děti vyzvedne na nádvoří školy pře... Pokračovat

Adaptační kurz pro 6. třídy

Adaptační kurz pro 6. třídy... Pokračovat

Úřední hodiny v sekretariátu školy o prázdninách

Úřední hodiny v sekretariátu školy o prázdninách... Pokračovat

Stopovačka – 23.6.2021

Stopovačka – 23.6.2021

V posledních dnech školního roku se naše školní družina rozhodla uspořádat tradiční stopovačku. Děti ze sedmi oddělení musely v deseti úkolech uplatnit svou obratnost, rychlost, postřeh i znalosti, ... Pokračovat

Družinový pětiboj – 9.6.2021

Družinový pětiboj – 9.6.2021

V červnu začala ve družině další ze soutěží – pětiboj. Žáci měli týden na to, aby splnili pět sportovních disciplín. Mezi ně patřily skok do dálky z místa, leh-sedy, skok přes švihadlo, slalom s p... Pokračovat

Archiv aktualit