Právě se nacházíte

Den otevřených dveří a zápis do 1. ročníku 2019/2020

13.02.2019  |  Studium

ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČNÍKU BOLEVECKÉ ZÁKLADNÍ ŠKOLY PLZEŇ

Rozhodujete se, na kterou základní školu přihlásíte své dítě? Přesvědčete se, co všechno můžeme Vašemu dítěti nabídnout v Bolevecké základní škole Plzeň. S každým dítětem se snažíme pracovat v souladu s jeho schopnostmi, možnostmi i zájmy. Naší vizí je škola s příjemnou atmosférou poskytující kvalitní vzdělání s důrazem na každého žáka, škola otevřená veřejnosti. Přijďte se s dětmi podívat do naší školy, družiny i školní jídelny.

Škola je pro veřejnost otevřená v pondělí 18. března 2019 od 14:30 do 18:00 hodin v rámci Dne otevřených dveří.

K zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020 zve všechny děti Večerníček se svojí Pohádkovou cestou ve dnech 1. dubna 2019 (pondělí) a 2. dubna (úterý) od 14:00 do 18:00 hodin a  6. dubna (sobota) od 9:00 do 13:00 hodin.

Uvažujete o odkladu povinné školní docházky pro své dítě?

Povinné předškolní vzdělávání dítěte lze ve smyslu §34 školského zákona plnit vzděláváním v mateřské škole, v přípravné třídě základní školy nebo ve třídě přípravného stupně základní školy speciální, v zahraniční škole na území České republiky nebo individuálním vzděláváním dítěte.

Nabízíme zařazení Vašeho dítěte do přípravné třídy.

Výhody přípravné třídy:

 

  • individuální péče pro každé dítě v souladu s jeho potřebami formou hravé a zábavné výuky
  • nejvyšší počet žáků 15
  • logopedická péče
  • přípravná třída je zcela zdarma
  • možnost využít školní družinu a jídelnu.

 

Kapacita školy umožňuje přijmout všechny zájemce o naši školu, do školní družiny přijímáme všechny zájemce z 0. - 5. ročníku.

Kontakt: Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, 323 00 Plzeň, tel. 378 028 922, www.boleveckazs.cz, e-mail: skola@bzs.plzen-edu.cz

 

 

Aktuality

Přípravná třída 2019/2020

Aktuální informace o přípravné třídě naleznete zde.... Pokračovat

Přípravná třída na exkurzi v Pivovarském muzeu

Přípravná třída na exkurzi v Pivovarském muzeu

V pondělí 4. 3. jsme se vypravili tramvají na exkurzi do PIVOVARSKÉHO MUZEA. V 9 hodin ráno už na nás čekala paní průvodkyně a exkurze mohla začít. Nejprve jsme se dozvěděli, jak vlastně měst... Pokračovat

A jsou tu zase Velikonoce

A jsou tu zase Velikonoce

A jsou tu zase Velikonoce Zapoj se opět do výstavy, která se koná každoročně před Velikonocemi. (Poprvé akce proběhla v roce 2004.) Nejlepší výrobky s velikonoční tématikou opět doneste do kabinetu č.8 ... Pokračovat

Práce s nadanými žáky

Práce s nadanými žáky

Předmět Matematické praktikum funguje od školního roku 2009/2010 pod vedením Mgr. Dany Duchkové. V rámci tohoto předmětu škola - pracuje s nadanými žáky - snaží se rozvíjet jejich talent - rozvíjí nadání žáka... Pokračovat

Konverzační soutěž v angličtině

Konverzační soutěž v angličtině

5.února 2019 se konalo školní kolo konverzační soutěže v angličtině. V poslechu, konverzaci na vybrané téma a vyřešení jazykové situace se utkali pouze deváťáci. Zaslouží si poch... Pokračovat

Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže

Školní kolo recitační soutěže proběhlo na naší škole 13. 2.2019. Zúčastnili se žáci z nultého až pátého ročníku. Soutěžili ve 3 kategoriích. Všichni byli na soutěž výborně připraveni. Některé trochu... Pokračovat

Škola mladých archeologů

Škola mladých archeologů

Dne 14. února jsme společně navštívili Západočeské muzeum v Plzni, kde nás čekal výukový program Škola mladých archeologů. Nejprve jsme si společně s lektorkou povídali o tom ... Pokračovat

Jarní prázdniny - ŠD mimo provoz

JARNÍ PRÁZDNINY 25.2. – 1.3.2019 pro nízký zájem rodičů ŠD není v provozu.... Pokračovat

Den otevřených dveří a zápis do 1. ročníku 2019/2020

Rozhodujete se, na kterou základní školu přihlásíte své dítě? Přesvědčete se, co všechno můžeme Vašemu dítěti nabídnout v Bolevecké základní škole Plzeň. S každým dítětem se snažíme pracovat v soula... Pokračovat

1.B v ZOO Plzeň 5.2.2019 „Filipíny“

1.B v ZOO Plzeň 5.2.2019 „Filipíny“

V úterý 5.2.2019 naše třída vyrazila už podruhé do ZOO Plzeň. Tentokrát jako odměna za vysvědčení. Čekal nás výukový program „Filipíny“. Většina z nás poprvé zažila zoologickou zahradu zahalenou do s... Pokračovat

Archiv aktualit