Právě se nacházíte
  • Nacházíte se:  O škole
  • Úspěchy našich žáků 1998 - 2010

Úspěchy našich žáků 1998 - 2010

Sportovní úspěchy našich žákovských kolektivů

1998/1999

házená - chlapci
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
8.místo republikové finále Novinářský kalamář 6.a 7.tříd


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo republikové finále Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
nejlepší střelec M.Vrátný
nejlepší brankář P.Zikmund


házená - dívky
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
2.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
2.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd

 

1999/2000

házená - chlapci
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
4.místo republikové finále Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
nejlepší střelec L.Smolák


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
8.místo republikové finále Novinářský kalamář 8.a 9.tříd


házená - dívky
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
4.místo republikové finále Novinářský kalamář 6.a 7.tříd


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
2.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd


hokejbal
3.místo Velikonoční turnaj škol
3.místo okresní přebor škol - 8.a 9.tříd

 

2000/2001

házená - chlapci
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo republikové kolo Novinářský kalamář 6. a 7.tříd


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
8.místo republikové finále Novinářský kalamář 8.a 9.tříd


házená - dívky

1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
2.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
5.místo republikové kolo Novinářský kalamář 6. a 7.tříd


hokejbal
1.místo Velikonoční turnaj škol
3.místo okresní přebor škol - 8.a 9.tříd

 

2001/2002

házená - chlapci
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
3.místo republikové finále Novinářský kalamář 8.a 9.tříd


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
2.místo republikové kolo Novinářský kalamář 6. a 7.tříd


házená - dívky
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
5.místo republikové kolo Novinářský kalamář 8. a 9.tříd


hokejbal
"3.místo okresní přebor škol ""Hokejbal proti drogám"" 4.a 5.třídy"
"2.místo okresní přebor škol ""Hokejbal proti drogám"" 6.a 7.třídy"
"8.místo okresní přebor škol ""Hokejbal proti drogám"" 8.a 9.třídy"

 

2002/2003

házená - chlapci
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
3.místo republikové kolo Novinářský kalamář (přebor škol)


1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 6.a 7.tříd
1.místo republikové kolo Novinářský kalamář (přebor škol)

házená - dívky
1.místo okresní kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
1.místo regionální kolo Novinářský kalamář 8.a 9.tříd
4.místo republikové kolo Novinářský kalamář (přebor škol)

florbal
1.místo přebor škol - okresní kolo
2.místo přebor škol - krajské kolo 8.a 9.tříd

Košíková
1.místo přebor škol - obvodní kolo
3.místo přebor škol - městské kolo 8.a 9.tříd

Odbíjená
3.místo přebor škol - městské kolo 8.a 9.tříd

 

2003/2004

Hokejbal
"2.místo okresní přebor škol ""Hokejbal proti drogám"" 8.a 9.třídy"
"2.místo krajský přebor škol ""Hokejbal proti drogám"" 8.a 9.třídy"

Košíková
5.místo přebor škol - městské kolo 8.a 9.tříd

Florbal
6.místo přebor škol - okresní kolo

Házená
nesmíme se účastnit přeborů škol

 

2004/2005

Florbal
1.místo přebor škol - okresní kolo 8.a 9.tříd
2.místo přebor škol - krajské kolo 8. a 9.tříd


Košíková
1.místo přebor škol - okresní kolo 8.a 9.tříd
2.místo přebor škol - krajské kolo 8. a 9.tříd


Volejbal
2.místo - krajský přebor trojic roč. 92 a ml.


Kopaná - Coca Cola Cup
vítěz základní skupiny


Házená
3.místo - republikové finále přeboru škol 6.a 7.tříd


"Úspěchy házenká řského klubu SSK Talent ""90"" při Bolevecké ZŠ"
1.místo v kraji - minižáci
2.místo v kraji - mladší žáci
1.místo v kraji - staršížáci
1. - 6.místo na mistrovství ČR (finále se hraje až 18.6.)


Pořádali jsme:
Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo
Přebor škol v házené 6.a 7.tříd - okresní a krajské kolo
Školní liga 4+1 v házené 3. - 5.třídy - sedm turnajů (tři o víkendech)
(účastní se 31.ZŠ,12.ZŠ,ZŠ Třemošná a BZŠ)
Budeme pořádat:
6.olympijské dny BZŠ

2005/2006

Florbal
1.místo přebor škol - okresní kolo 8.a 9.tříd
3.místo přebor škol - krajské kolo 8. a 9.tříd


Házená
1.místo okresní přebor škol 6.a 7.třídy
1.místo krajský přebor škol 6.a 7.třídy
5.místo - republikové finále přeboru škol 6.a 7.tříd


Stolní tenis družstev
2.místo okresní přebor


Volejbal
1.místo okresní přebor škol 8.a 9.tříd hoši i dívky
1.místo krajský přebor škol 8.a 9.tříd hoši i dívky


"Úspěchy házenká řského klubu SSK Talent ""90"" při Bolevecké ZŠ"
"1.místo v kraji - mladší žáci ""A"""
"1.místo v kraji - mladší žáci ""B"""
3.místo v ČR - mladší žáci
2.místo v kraji - staršížáci
11.místo na mistrovství ČR
2.místo v ČR ml.dorost


Úspěchy volejbalového klubu USK Slavie Plzeň (zastřešuje naše sportovní třídy)

2.místo - krajský přebor trojic roč. 92 a ml.
"1.místo krajský přebor starších žáků ""USK ""A"""
"2.místo krajský přebor starších žáků ""USK ""B"""
8.místo v ČR starší žáci


Pořádali jsme:

Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo
Přebor škol v házené 6.a 7.tříd - okresní a krajské kolo
Školní liga 4+1 v házené 3. - 5.třídy - šest turnajů (tři o víkendech)
7.olympijské dny BZŠ
Přebor škol ve volejalu 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo
Krajský pohár - volejbal
Mistrovství ČR mladší žáci (p.Černý)

 

2006/2007

Florbal
1.místo přebor škol - obvodní kolo 8.a 9.tříd
3.místo přebor škol - okresní kolo 8. a 9.tříd


Házená - chlapci
1.místo okresní přebor škol 6.a 7.třídy
1.místo krajský přebor škol 6.a 7.třídy
5.místo - republikové finále přeboru škol 6.a 7.tříd


Plavání
2.místo - přebor škol - krajské kolo kat.IV chlapci
2.místo - přebor škol - krajské kolo kat.IV dívky


Hokejbal
5.místo - přebor škol - městské kolo kat.IV


Hry 3. olympiády dětí a mládeže ČR 2007
1. místo zástupci našich sportovních tříd - 8.C házená
2. místo zástupci našich sportovních tříd - 9.C,D volejbal


"Úspěchy házenká řského klubu SSK Talent ""90"" při Bolevecké ZŠ"
"1.místo v kraji - mladší žáci ""A"""
"2.místo v kraji - mladší žáci ""B"""
"2.místo v kraji - starší žáci ""A"""
"3.místo v kraji - starší žáci ""B"""
5.místo v ČR - starší žáci
1.místo - Mezinárodní turnaj Mega Sam Cup Olomouc - miniházená přípravek


Úspěchy volejbalového klubu USK Slavie Plzeň (zastřešuje naše sportovní třídy)

1.,5.,8.,9.,10,místo - krajský přebor trojic mladších žáků
2.místo - krajský přebor starších žáků a kadetů
1.místo - krajský pohár starších žáků
1.,2.a 3.místo - krajský pohár mladších žáků

Pořádali jsme:
Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo
Přebor škol v házené 6.a 7.tříd - okresní a krajské kolo
Školní liga 4+1 v házené 3. - 5.třídy - sedm turnajů (tři o víkendech)
8.olympijské dny BZŠ
Přebor škol ve volejbalu 8.a 9.tříd - okresní kolo
Krajský pohár mladších žáků - volejbal

 

2007/2008

Florbal
2.místo přebor škol - obvodní kolo 6.a 7.tříd


Házená - chlapci
1.místo okresní přebor škol 6.a 7.třídy
1.místo krajský přebor škol 6.a 7.třídy
4.místo - republikové finále přeboru škol 6.a 7.tříd
3.místo - mezinárodní turnaj Mega Sam CUP v Olomouci

1.místo - okresní přebor - miniházená 4+1


Plavání
2.místo - přebor škol - krajské kolo kat.8.,9.tř. chlapci
3.místo - přebor škol - krajské kolo kat.6.,7.tř. chlapci


Stolní tenis družstev
1.místo okresní přebor škol 8.a 9.třídy dívky
2.místo krajský přebor škol 8.a 9.třídy dívky


Přespolní běh družstev
2.místo - okresní kolo - kat.6.7.třídy chlapci


"Úspěchy našich žáků ve spolupracujícím házenkářského klubu SSK Talent ""90"" při Bolevecké ZŠ"

"1.místo v kraji - mladší žáci ""A"""
"2.místo v kraji - mladší žáci ""B"""
"1.místo v kraji - starší žáci ""A"""
"3.místo v kraji - starší žáci ""B"""
2.místo v ČR - starší žáci
2.místo - pohár vítězů ml.žáci
3.místo - Mezinárodní turnaj Mega Sam Cup Olomouc - miniházená přípravek
4.místo v ČR - mladší žáci


Úspěchy našich žáků ve spolupracujícím volejbalovém klubu USK Slavia Plzeň

1.,2.,4.,5.,místo - krajský přebor trojic mladších žáků
1.a 4.místo - krajský přebor starších žáků
1.a 4.místo - krajský pohár starších žáků
1.,2.a 4.místo - krajský pohár mladších žáků

Pořádali jsme:
Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo - žáci
Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo - žákyně
Přebor škol v házené 6.a 7.tříd - okresní a krajské kolo
Školní liga 4+1 v házené 3. - 5.třídy - osm turnajů
Okresní přebor škol v miniházené 5.- 7.třída
9.olympijské dny BZŠ
Přebor škol ve volejbalu 8.a 9.tříd - okresní kolo

 

2008/2009

Florbal
3.místo přebor škol - obvodní kolo 8.a 9.tříd


Házená - chlapci
1.místo okresní přebor škol 6.a 7.třídy
1.místo krajský přebor škol 6.a 7.třídy
1.místo - republikové finále přeboru škol 6.a 7.tříd


Minikopaná
3. místo přebor škol - obvodní kolo


Plavání
3.místo - přebor škol - krajské kolo kat.8.,9.tř. chlapci
2.místo - přebor škol - krajské kolo kat.6.,7.tř. chlapci


"Úspěchy našich žáků ve spolupracujícím házenkářského klubu SSK Talent ""90"" při Bolevecké ZŠ"
"1.místo v kraji - mladší žáci ""A"""
"3.místo v kraji - mladší žáci ""B"""
"1.místo v kraji - starší žáci ""A"""
"2.místo v kraji - starší žáci ""B"""
2.místo v ČR - mladší žáci
3.místo - pohár vítězů ml.žáci
11.místo v ČR - starší žáci


Ocenění CZECH MADE 2008 za projekt Házená pro budoucnost, který se uskutečnil na Náměstí Republiky v Plzni


Úspěchy našich žáků ve spolupracujícím volejbalovém klubu USK Slavia Plzeň
1.,2.a 4. místo - krajský přebor čtveřic mladších žáků
1.a 3.místo - krajský přebor starších žáků
2.a 4.místo - krajský pohár starších žáků
1.,2.a 3.místo - krajský pohár mladších žáků
1.a 2. místo - satelitní pohár trojic ml.žáků
1. a 4. místo - Pohár nadějí
2. místo - mezinárodní turnaj Regenstauf
9. místo Mistrovství ČR starších žáků


Pořádali jsme:
Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo - žáci
Přebor škol v házené 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo - žákyně
Přebor škol v házené 6.a 7.tříd - okresní a krajské kolo
Školní liga 4+1 v házené 3. - 5.třídy - osm turnajů 10.olympijské dny BZŠ
Přebor škol ve volejbalu 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo - žáci
Přebor škol ve volejbalu 8.a 9.tříd - okresní a krajské kolo - žákyně

 

2009/2010

Házená - chlapci
1.místo okresní přebor škol 6.a 7.třídy - Novinářský kalamář
1.místo krajský přebor škol 6.a 7.třídy - Novinářský kalamář
3.místo - republikové finále přeboru škol 6.a 7.tříd - Novinářský kalamář
1.místo okresní přebor škol 8.a 9.třídy
1.místo krajský přebor škol 8.a 9.třídy Házená - dívky
4.místo okresní přebor škol 6.a 7.třídy - Novinářský kalamář


Volejbal
1.místo okresní přebor škol 8.a 9.třídy - chlapci
5.místo okresní přebor škol 8.a 9.třídy - dívky
4.místo přebor republiky - sportovním středisko volejbalu Bolevecké ZŠ a USK Slaviav Plzeň


Florbal
1.místo přebor škol - obvodní kolo 8.a 9.tříd
2.místo přebor škol - okresní kolo 8.a 9.tříd


Minikopaná
1. místo přebor škol 8.a 9.tříd - obvodní kolo
1. místo přebor škol 8.a 9.tříd - okresní kolo
3. místo přebor škol 8.a 9.tříd - krajské kolo

Aktuality

Výzva – Poznej písničku ve 4.A aneb hudební výchova netradičně

Stejně jako v pohádce Pyšná princezna máme zakázáno zpívat. Bohužel si nemůžeme ani „odskočit“ na písničku do Země krále Miroslava a tak jsme se pokusili ztvárnit písničky, které rádi zpíváme, tr... Pokračovat

Hledání velikonočního pokladu

Hledání velikonočního pokladu

Ani o velikonočních prázdninách jsme my, žáci 4.A, nezaháleli. Mimo jiné velikonoční tradice jsme zařadili do programu také pátračku po ukrytém pokladu na vrcholu Mikulka. V pokynech jsme s... Pokračovat

Organizační informace pro rodiče k provozu školy od 12.4.2021

Podmínkou je zachování homogenity jednotlivých skupin žáků jak při výuce, tak v odpoledních hodinách ve školní družině. Podmínkou návratu žáků do prostor škol je také pravidelné testová... Pokračovat

Oznámení

Oznámení... Pokračovat

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021

Informace k výuce a testování žáků 1. stupně od 12.4.2021... Pokračovat

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ. Naše škola se opět zapojila pravidelné do akce „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“, kterou organizují Plzeňské městské dopravní podniky. Podrobný postup, jak se zapojit a jak získat pro svého prvňáčka plz... Pokračovat

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 29. BŘEZNA 2021 DO 11. DUBNA 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 29. BŘEZNA 2021 DO 11. DUBNA 2021... Pokračovat

Prodloužení termínu zápisů

POZOR! TERMÍN REGISTRACE K ZÁPISŮM DO 1.ROČNÍKU PRODLOUŽEN DO 1.4.2021 DO 12 HODIN.... Pokračovat

INFORMACE ŠJ PRO RODIČE BUDOUCÍCH ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÝCH A 1. TŘÍD

INFORMACE ŠJ PRO RODIČE BUDOUCÍCH ŽÁKŮ PŘÍPRAVNÝCH A 1. TŘÍD... Pokračovat

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 22. BŘEZNA 2021 DO 28. BŘEZNA 2021

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 22. BŘEZNA 2021 DO 28. BŘEZNA 2021... Pokračovat

Archiv aktualit